امپراتوری یادداشت: وایکینگها در مقابل Pumas دور 3

آنها میزبان شماره 18 پر کالج رودخانه در 7 p. m. دوشنبه. تیم مردان خیط و پیت کردن با یک دسته از 8 جوایز خود را 21-7 رکورد کلی و 13-3 8 شمارش هستند شماره 5 دانه. آنها هم برگزار خواهد شد اما در 7 p. m. روز شنبه هنگامی که 11th-کشت غرب دره وایکینگ ها به شهر می آیند.

دانشجوی سال دوم اتمر Mundu که prepped در واشنگتن بالا در فریمانت بود به نام 8 بازیکن از سال, در حالی که دانشجوی سال دوم و کاردینال نیومن “گراد” دامیان والاس به همراه اول دامنه بالا (Bakersfield) گرادیان ادوارد ترنر نامگذاری شد به تیم اول. جیانی قهوه ای یک دوم از کارسون بود محترم-ذکر است انتخاب کنید.

بداهتا کر در کالیفرنیا

فقط قبل از tipoff از سواحل شمال بخش بخش 5 در دور اول پسران بازی بسکتبال بین کلووردیل بالا و بازدید از ردوود مسیحی در هفته گذشته سیستم استریو به معنای سرود ملی رفت و سکوت. کلمه از داخل ورزشگاه بود که شاید یک اطلاعیه می تواند نشان دهنده مشکلات فنی و در عین حال قبل از هر چیز می خواهم که می تواند رخ دهد دانش آموز بخش شکست را به “The Star Spangled Banner.” و قبل از پایان اولین آیه کل جمعیت پیوست.

“این نوع از گرفتار و همه شروع به آواز خواندن همراه” کالیفرنیا مدیر ورزشی گرگ الکساندر گفت.

در روز شنبه زمانی که شماره 1-کشت دختران تیم به میزبانی Clear Lake, الکساندر گفت عقاب طرفداران او نزدیک راست و چپ.

“من شخصا یک دسته از مردم آمد و فکر می کردم که سرد بود. آنها فوق العاده افتخاری از بچه های ما.”

توکیو در ذهن خود

بسیار اتفاق می افتد در دبستان ورزش حق این دقیقه آن را سخت به فکر می کنم در مورد تابستان … یا بازی های المپیک تابستانی. اما بازی های المپیک هستند که در ذهن یک دسته از مردم محلی و برخی از آنها در حال مسابقه در روز شنبه برای یک شانس برای نمایندگی آمریکا در Toyko در مسابقه دو ماراتون.

کلاس 2001 مونتگمری گراد سارا (Bei) سالن دوم-سریعترین مقدماتی ماراتن زمان از تمام رقیب در آینده با 2:22:16 او زد در برلین در ماه سپتامبر. مربی توسط شوهرش, المپیک Ryan سالن سارا سالن اجرا شده است PRs در 10 مایل 8K 7-مایل 20K و 25K — همه در 2019 بنابراین احتمالا او در ابتدا برای نمایش خوب در آتلانتا فوق العاده پر از تپه و سه حلقه مقدماتی ، مسابقه پیش بینی شده است به فوق العاده رقابتی به طوری که برخی از رسانه های در حال اجرا در حال کاهش به انتخاب قطعی مورد علاقه های شما — اما سالن به در مخلوط با 2019 او در علاوه بر این به او فروزان سریع مقدماتی خوانده شده را علامت.

همچنین به آن بروید ؟ El Molino, class of 2012 گراد نیکول لین. لین سنجش زمان 2:42:26 در شیکاگو در ماه اکتبر برای دریافت یک فرصت برای مسابقه روز شنبه. ماریا Carrillo گراد جمله خاکستری و مونتگمری گراد کیم کانلی واجد شرایط برای مسابقه شنبه اما نه میله میله به رقابت بپردازند. خاکستری اعلام کرد در ماه گذشته او را در المپیک پیگیری محاکمه به جای.

در مردان, سمت کلاس 2010 دره سونوما گراد Nicolas Spector به دست آورده یک نقطه در روز شنبه محاکمه در حال اجرا توسط 2:18:45 در یک دوره مقدماتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>