امپراتوری یادداشت: سانتا رزا بالا و میدانی به احترام آقای B’

به عنوان یک معلم انگلیسی در سانتا رزا بالا برای 35 سال جان Bribiescas اغلب خواسته دانش آموزان خود را به انجام بیش از آنها فکر می کردند که یا در گذشته یک مانع یا دو. بنابراین شایسته است که به عنوان بخشی از Panthers’ و میدانی جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی به جای تیم ملی را 120 موانع کل ردیف شده بود به افتخار “آقای ب” که درگذشت Feb. 18 در سن 71.

آهنگ مربی کری یوسف گفت: بهار کمپین خواسته برای $125 به “حامی” یک فرد مانع. این تیم را مجبور کن به اذعان اهدا کنندگان و یا کسی که در نام آنها حمایت.

پس از سال ها از سفارش جایگزینی موانع در دسته های سه یا شش, جمع آوری کمک شده است resoundingly دلگرم کننده: بیش از 16000 $آمده است — خوب به اندازه کافی برای یک مجموعه کامل برای برنامه.

اما شاید هیچ کمک مالی بیشتر دلگرم کننده از یکی از یک خانواده است که اهدا $1,000 به حمایت هشت موانع به افتخار Bribiescas — که نه تنها یک معلم در پردیس برای 35 سال بلکه یک SRHS فارغ التحصیل که دوست داشتم به ثبت نام کردن ایمیل های خود را با: “هنگامی که یک پلنگ همیشه یک پلنگ.”

دولت نهایی در خطر برای SRJC

نورد در چهار بازی برنده خط خط سانتا رزا تاریخ و کالج بسکتبال مردان تیم چهره کلمبیا کالج جامپر در Sonora شنبه شب. این توله خرس در زمان از غرب دره 88-64 شنبه شب به پیشبرد. برنده چهار شنبه پیشرفت به دولت نهایی مسابقات. این توله خرس در حال 22-7 کلی و رفت 13-3 به 8 کنفرانس عنوان پشت بازی دوم گارد اتمر Mundu کنفرانس بازیکن سال. اگر توله خرس طرفداران در حال ساخت سفر به Tuolumne County, tip-off است که در 7 p. m.

توله خرس با خفاش ها

در دیگر توله خرس, اخبار تیم سافتبال است به خروش شروع می شود. این توله خرس بودند 11-4 کلی و 3-1 در 8 بازی آینده به شنبه بعد از ظهر صفحه اصلی بازی مقابل ساکرامنتو کالج شهر (17-2 به طور کلی 2-1 در تالار 8). این توله خرس شده اند رهبری خفاش دانشجوی سال اول از مونتگمری بالا, آنا Zoia-Buescher — است که هدف قرار دادن یک تیم بهترین .659 — و دوم و رانچو Cotate گراد Janaea میسون است که هدف قرار دادن .460 با چهار homers و 21 RBIs. دانشجوی سال اول هیلی Titone از کاردینال نیومن, پنبه حلاجی شده است .444 با یک تیم پیشرو 29 RBI. تا بعد از دو سربرگ در خانه در برابر Folsom دریاچه. بازی در حال برنامه ریزی برای ظهر و 2 بعد از ظهر

توله خرس تنیس لود با مردم محلی

در همراهی با SRJC موضوع این هفته بیایید نگاهی به تیم تنیس مردان. آنها در یک کلمه مسلط.

این توله خرس لود شده با نام دبستان تنیس مراقب مطمئنا تشخیص هستند ضربه بزند و همه comers ایجاد یک 8-0 رکورد آینده در روز سه شنبه دور مسابقه با سولانو ، آنها را خالی و پنج از هشت مخالفان 9-0.

ماریا Carrillo گراد و دوم, Dat, Tran و همچنین رایان لئونگ و جاستین ریشتر هر دو اول و مونتگمری grads سرب شارژ برای توله خرس.

خود را به خانه بعدی بازی در 1 بعد از ظهر پنج شنبه در برابر Folsom دریاچه.

El Molino, چند, ورزش, ستاره ثانی رفتن به UC Irvine,

El Molino, چند, ورزش, standout Kassidy ثانی در حال رفتن به یک رنگ.

Sani یک بحث تخصصی است که در بهار گذشته بود که اولین ال ملینو ورزشکار را CIF دولت و میدانی قهرمانی دیدار پس از سال 2008 خواهد شد رقابت برای UC ایروین در سال آینده.

ثانی نیز سرآمد در والیبال و بسکتبال برای شیرها. ثانی ساخته شده او تعهد رسمی در یک مراسم در دانشگاه سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im