امپراتوری یادداشت: سانتا رزا بالا SRJC محصول باعث می شود حرکت بعدی خود را

برایان سانچز دو سال از استارت برای سانتا رزا Junior, کالج, مردان در تیم فوتبال و فارغ التحصیل از سانتا رزا بالا رهبری به دانشگاه دومینیکن بعدی قرار می گیرند.

مرکز هافبک بازی خواهد کرد در پنگوئن. سانچز تا به حال یک هدف و چهار کمک برای توله خرس رفت 18-2-2 فصل گذشته.

کانلی مسابقات به 7 در ما 15K قهرمانی

دو بار المپیک و مونتگمری بالا گراد کیم کانلی به پایان رسید هفتم در ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست 15K قهرمانی در دروازه رودخانه اجرا در جکسون ویل فلوریدا در روز شنبه.

کانلی تحت پوشش 15K البته در 50:33. که یک 5:25-هر مایل سرعت. برنده Marielle سالن به پایان رسید در 48:52 — 5:14 سرعت. اما کانلی زمان نیز نزدیک به یک دقیقه سریع تر از زمان او نوشته شده و در همان مسابقه سه سال پیش. کانلی آموزش برای مسابقات المپیک در ماه ژوئن.

توله خرس پایان, دوم, سوم, در Wildcat جام

سانتا رزا وارد کالج و میدانی تیم تا به حال یک نمایش در Wildcat جام در کوستا کالج در سان لوئیس اوبیسپو جمعه.

زنان آمد و در پشت سر دوم یک روز بزرگ از Katelyn بنر, Kayley واکر دانا جانسون و آدری Stalcup.

بنر یک دانشجوی سال اول از غرب دره بالا در ردینگ برنده پرش ارتفاع با یک جهش از 4 فوت و 11 اینچ و در زمان دوم در پرش با نیزه پاکسازی 10 فوت است.

واکر یک دانشجوی سال دوم از سانتا رزا بالا برنده گلوله قرار داده و با قرار دادن 39 پا 1.75 اینچ در زمان دوم در پرتاب چکش (129 پا 3.5 اینچ) و سوم در بحث با یک پرتاب از 103 پا 2.25 اینچ است.

جانسون دانشجوی سال دوم از سانتا رزا بالا برنده 3000 متر اسبدوانی در 13:50 در حالی که Stalcup دانشجوی سال دوم از مونتگمری بالا برنده پرش با نیزه. که رویداد یک رفت و برگشت برای توله خرس با Stalcup, برنده, بنر مصرف دوم و بریا Keelty یک دانشجوی سال اول از سانتا رزا بالا آمدن در سوم با ترخیص کالا از 9 پا, 5.5 اینچ است.

مردان کنار توله خرس سوم به پایان رسید به عنوان یک تیم پشت سر خود را غالب پرش ارتفاع دو Waisea Jikoiono و یعقوب ویلیامز هر دو رشته که prepped در مونتگمری.

Jikoiono برنده این رویداد با یک ترخیص کالا از 6 فوت 6.75 اینچ — فقط جلوتر از ویلیامز در 6 پا 4.75 اینچ است. Duilio Froes دانشجوی سال دوم از Casa Grande, برنده هر دو پرش طول و پرش سه گام. او به پایان رسید پرش سه گام با یک علامت از 44 پا 8.25 اینچ و پرش طول در 21 سر پا, 2.25 اینچ است.

این توله خرس برنده 4×400 متر رله در 3:26 با Demetre Coffey, دانشجوی سال دوم از ماریا Carrillo; Jalydon عشق یک دانشجوی سال اول از Casa Grande; جی لوئیس یک دانشجوی سال اول از رانچو Cotate; و Mekai سگورا دانشجوی سال دوم از جسی بتل بالا در وللجو. تا بعد جک Albiani دیدار در مدستو تاریخ و کالج در روز جمعه.

Seawolves افتخار در پرتال تخصصی اولی ها

سونوما دولت Seawolves Ugochi Anudokem و کایلی Kiech خود را به پایان رسید SSU بسکتبال حرفه با همه CCAA افتخارات.

Anudokem ارشد از حیاط بالا در سن خوزه بود به نام اولین تیم پس از به طور متوسط 13 امتیاز و 12 ریباند در هر بازی.

او را شکست SSU تک-فصل ارتجاعی رکورد به عنوان یک تازه وارد و منتقل پنجم تمام وقت در مدرسه به ثمر رساند لیست. او نام CCAA دفاعی بازیکن سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de