امپراتوری یادداشت: Montgomery فوتبال پسران مجموعه ای برای شروع postseason تلاش

چهارشنبه روز در بسیاری از موارد زمانی که مونتگمری Vikings boys فصل فوتبال شروع می شود.

خیلی قوی هستند وایکینگ ها است که آنها را نورد به یک 19-0-1 رکورد خود را تنها جوش های اخیر کراوات با لیگ رقیب رانچو Cotate در بازی نهایی از شمال خلیج لیگ-بلوط بخش بازی.

وایکینگ ها به ندرت تست شده این فصل به ثمر رساند 95 اهداف و دادن لاشی 10.

اما پاداش خود را برای موفقیت در سال های اخیر بود که ضربه به بخش 1 در سواحل شمال بخش مسابقات است.

هنوز از بخش 1 تیم آنها برنامه ریزی شده در این فصل آنها هرگز مورد آزمایش قرار — نه یک بار.

آنها ضرب و شتم No. 4, قدیمی, 5-2; شماره 6 برکلی 4-1 No. 9 نپا 4-0 و شماره 12 کالیفرنیا 5-1 بنابراین ذهن است که آنها را نقل مکان کرد به بالا بخش نگاه مانند آنها می دانند که آنچه انجام می دهند. وایکینگ ها میزبان شماره 16 Foothill در 7 p. m. روز شنبه دوم بازی از دو سربرگ با دختران تیم ملی.

فوقانی دریاچه دختران شروع حذفی جاده چهار شنبه

بالای دریاچه دبیرستان دختران تیم بسکتبال دستگیر شمال مرکزی لیگ دوم عنوان با وجود حذف نهایی خود را در مسابقه به گره خورده است-برای-دوم-محل Credo بالا پنج شنبه.

پاشنه پاره پاره راه خود را به یک 7-1 لیگ به پایان برسد و در حال 20-4 به طور کلی به عنوان postseason.

و همه از این منجر به شنبه زمانی که خانمها بالغ کشت No. 4 در سواحل شمال بخش بخش 5 مسابقات, میزبان, شماره 13 بین المللی سان فرانسیسکو (15-7 کلی و 9-3 در خلیج شهرستانهای استان مرکزی در لیگ). Tip-off است که در 7 p. m.

نیومن قطاری, بلوط, تاج بالای دانه

کاردینال نیومن فوتبال دختران تیم به دست آورده دانه بالا در سواحل شمال بخش تقسیم 4 براکت و آن سخت است برای دیدن چرا.

کاردینالز ظهور به عنوان برترین تیم در سختی اثبات زمین: شمال خلیج لیگ-بلوط بخش مسابقه است.

تنها از دست دادن این تیم دچار شد 3-2 بازی برابر مونتگمری در راه بازگشت در فوریه. 4. آنها همچنین گره خورده ماریا Carrillo 0-0 on Dec. 17.

نیاز به اثبات و استحکام NBL دختران فوتبال ؟ نیومن کردم دانه بالا در بخش 4 Montgomery, نایب در لیگ رو دانه بالا در بخش 2 و کاریلو ، مقام سوم تیم رو چهارم بذر در بخش 2.

کاردینالز از بخش شانزه میزبان ال ملینو (6-9 به طور کلی 6-4 در NBL-Redwood) در 7 p. m. دوشنبه. مونتگمری میزبان شماره 16 واشنگتن در 5 p. m. در اولین بازی از دو سربرگ. کاریلو میزبان شماره 13 کنکورد بالا در 7 p. m.

آینده نگر دریافت دانه بالا

پس از سقوط 2-1 اولین بار آنها در ژانویه Piner بالا پسران تیم فوتبال نورد به یک 8-1-3 پایان در شمال خلیج لیگ-ردوود بخش را به عنوان. که به اندازه کافی خوب برای آینده نگر برای گرفتن دانه بالا در NCS بخش 3 دوره از مسابقات است.

Piner میزبان تالار گفتمان رقیب Elsie آلن در 7 p. m. دوشنبه. آخرین بار این دو تیم دیدار کرد, در 2018, Piner برنده 2-0.

این Lobos به پایان رسید اواسط بسته در NBL-بلوط رفتن 4-3-3 در لیگ و 4-5-5 به طور کلی.

در ضمن Carrillo به پایان رسید و در دوم در 8-3-1 در NBL-ردوود و در انجام این کار امن No. 9 دانه در بخش 2 تا Pumas سفر خواهد کرد به شماره 8 اسقف o’dowd چهارشنبه.

شما می توانید رسیدن به کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>