امپراتوری یادداشت ها: درجه یک حرکت توسط تیم مقابل

فایل این یکی تحت درجه یک. در وسط مهمی برای-اولین-محل North Central, لیگ, من, دختران بازی بسکتبال کلووردیل ارشد بالا Tehya پرنده به ثمر رساند او 2,000 هفتم حرفه ای نقطه. بازی متوقف شد به طور خلاصه به طوری که او می تواند با دست توپ بازی می شود و مناسب mobbed توسط هم تیمی های او. اما چه چیز دیگری ؟ بازدید برسی Mustangs آورده پرنده یک هدیه و مربی اندرو براون و هر یک از بازیکنان خود را عبور از زمین به لرزش دست و تبریک پرنده.

Kiech می رسد hoops نقطه عطف

صحبت از حرفه نقاط عطف سونوما ایالت ارشد کایلی Kiech به ثمر رساند 1000 هفتم نقطه از کالج بسکتبال حرفه ای شنبه در Seawolves’ 77-66 اضافه برنده بیش بازدید ایالتی سان فرانسیسکو Gators. Kiech یک کاردینال نیومن گراد است ششمین زن برای رسیدن به نقطه عطف در تاریخ برنامه. او به بازی نیاز به نه امتیاز به آمار 1,000. او به پایان رسید و با 22 امتیاز در شب. این Seawolves که 14-8 کلی و 10-7 در کالیفرنیا Collegiate Athletic Association, میزبان استنیسلاس دولت در 5:30 p. m. روز شنبه.

پاک کردن لک پسران به دنبال نزدیک کردن لیگ

روشن دریاچه بالا پسران تیم بسکتبال در آتش است. کاردینالز شد 21-3 کلی و 12-0 در لیگ به عنوان سه شنبه شب بازی در برابر Kelseyville — یک تیم آنها ضرب و شتم 71-37 اولین بار از طریق شمال مرکزی لیگ برنامه ریزی کنم. نهایی لیگ مسابقه از فصل یک جاده بازی در 7 p. m. روز شنبه برابر Cloverdale, یک تیم است که در لیگ برتر در 11-1. کاردینالز ضرب و شتم عقاب 69-59 اولین بار از طریق برنامه لیگ. البته بازی های آینده در کالیفرنیا و بدنسازی می تواند توانا محل دشوار است که در آن به سرقت برد.

دانشجوی سال اول منجر توله خرس تیم بیس بال به 8-0 شروع

در هفته گذشته در این فضا وجود دارد کلمه از خفاش ها برای سانتا رزا Junior College softball team. خوب توله خرس تیم بیس بال است که پاره شدن آن را تا بیش از حد. سانتا رزا است 8-0 با توجهی برنده بیش از Chabot مارین و Laney کالج. آنها ضرب و شتم DeAnza 12-1 و پر رودخانه 17-1.

دانشجوی سال اول و رانچو Cotate گراد جوی کرامر است که منجر به حمله شارژ با .400 متوسط است. او با دانشجوی سال دوم لوگان داگلاس که prepped در پتالوما بالا برای RBIs با 13. داگلاس ضربه .394. دومینیک Rigio دانشجوی سال دوم از ماریا Carrillo است ضربه .367 و دانشجوی سال اول جالب مک دونالد بلیک که prepped در مونتگمری است ضربه .357.

دانشجوی سال دوم نوح Rennard دیگری ماریا Carrillo محصول همچنان به عنوان یک تک خال بر روی تپه. او یک 0.54 عصر در 16 نوبت تن به تن و سه ظاهر. تا بعدی برای توله خرس توسط یک جاده بازی روز شنبه در برابر Solano, کالج, به دنبال یک خانه بازی در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه در برابر مندوسینو ،

Gauchos دختران تیم بسکتبال بستن VVAL نژاد

Casa Grande Gauchos قفل شده اند تا تاک دره ورزشی لیگ بسکتبال دختران مسابقه و خارج از فصل به طور منظم با نهایی به طور منظم فصل خانه بازی در 7 p. m. روز شنبه در برابر دره سونوما. آخرین بار این دو تیم دیدار کرد Gauchos ضرب و شتم اژدها 53-34.

این Gauchos شد 14-9 کلی و 9-1 در لیگ به عنوان سه شنبه شب را در صفحه اصلی بازی مبارزه با جاستین-سیهنا یک تیم آنها ضرب و شتم 43-22 در جاده ها اولین بار در اطراف. تنها عیب در خود ضبط یک 49-44 دست در دست تالار گفتمان رقیب پتالوما در فوریه. 4. این Gauchos در حال حاضر رتبه هفتم در سواحل شمال بخش میان بخش 2 مدارس. همچنین در این لیست است ؟ مونتگمری وایکینگ ها در شماره 4 رانچو Cotate نهم و پتالوما 11.

شما می توانید رسیدن به کارکنان نویس کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield. پادکست در آیتونز و ساوندکلاود “اضافه کاری با کری Benefield.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>