امارات توقف تمام پروازهای مسافری

آیا BatrawyAAP

Emirates is suspending all passenger flights from Wednesday as a result of the coronavirus outbreak.
آیکون دوربینامارات متحده عربی است که تعلیق همه پروازهای مسافری از روز چهارشنبه به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

یکی از بزرگترین خطوط هوایی امارات متحده عربی می گوید آن است که تعلیق همه پروازهای مسافری در عرض چند روز.

تصمیم به توقف پروازها از چهارشنبه محوری حرکت می کند که نشان دهنده کاهش چشمگیر ترافیک از طریق هواپیمایی hub در دبی, جهان, شلوغ ترین فرودگاه بین المللی به دلیل اختلالات ناشی از کوروناویروس.

دولتی حامل تاکید کرد در بیانیه ای در روز یکشنبه آن را ادامه خواهد داد به کار پروازهای باری از طریق ناوگان خود را از بوئینگ 777 باری برای حمل و نقل کالاهای اساسی از جمله تجهیزات پزشکی در سراسر جهان است.

همچنین گفت که این شرکت را کاهش حقوق برای اکثریت کارکنان آن به مدت سه ماه اما نمی خواهد شغل را کاهش دهد.

شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان در حال تلاش برای پوشش هزینه های خود و پرداخت حقوق با ناوگان خود را دارند و کشورهای بستن مرزهای خود را به مسافران است.

در میانه خطوط هوایی از دست داده اند بیش از $US7 میلیارد دلار ($A12 میلیارد دلار) درآمد که در 11 مارس با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن.

این گروه می گوید: 16,000 مسافر پروازهای لغو شده اند, در خاورمیانه پس از پایان ماه ژانویه است.

در بیانیه خود, امارات, گفت:, آن را تلاش برای حفظ مسافر پرواز “تا زمانی که امکان پذیر است” برای کمک به مسافران برای بازگشت به خانه در میان تمام ممنوعیت سفر و محدودیت ها و مستندات.

امارات گروه اجرایی و رئیس شیخ احمد بن سعید آل مکتوم در توصیف این وضعیت به عنوان “یک بحران بی سابقه” و گفت: “جهان به معنای واقعی کلمه به قرنطینه” با توجه به این ویروس است.

COVID-19 آلوده بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

آل مکتوم گفت: این شرکت به خوبی انجام شد از نظر مالی در شروع سال, اما که ویروس “آورده است که همه را به طور ناگهانی و دردناک توقف بیش از شش هفته گذشته”.

“ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن ما می توانیم viably کار خدمات مسافر تا کشور دوباره باز کردن مرزهای خود را و سفر بازگشت اعتماد به نفس” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>