Embiid مجروح در شوک NBA دست دادن به Cavs

76ers centre Joel Embiid suffered a shoulder injury in the shock loss at Cleveland.
آیکون دوربین76ers مرکز Joel Embiid دچار آسیب دیدگی شانه در شوک از دست دادن در کلیولند.

Collin خادم به ثمر رساند 28 امتیاز و کلیولند نورد را به یک جای تعجب 108-94 صفحه اصلی پیروزی یکشنبه شب بیش از فیلادلفیا که از دست همه ستاره مرکز Joel Embiid با یک رگ به رگ شانه چپ در سه ماهه اول.

این 76ers در حال حاضر بازی بدون All-Star گارد بن سیمونز هرگز رهبری در برابر این تیم با بدترین رکورد در کنفرانس شرق و سقوط به 9-21 در جاده ها است.

Embiid برخورد با کاوالیرز مرکز حول و حوش Zizic در حالی که در حال خراب اواخر این دوره است. 7-پاورقی برگزار شد از شانه خود را در درد واضح باقی ماند اما در این بازی و از دست رفته هر دو پرتاب آزاد.

این Sixers کشیده Embiid در آینده توقف و او راه می رفت به اتاق قفل به طور خلاصه قبل از بازگشت به نیمکت در سه ماهه دوم. اما او نمی خواهد دوباره وارد مسابقه دوباره هم تیمی های خود بر روی نیمکت با یک بسته بندی خود را مجروح شانه پس از حاصل کار دو تیم.

Cavs شات 58 درصد در نیمه اول و led 70-50 میدوی را از طریق سه ماهه سوم. فیلادلفیا قطع منجر به 85-80 در چهارمین اما هیچ نزدیک تر است.

تریستان تامپسون به حال 14 امتیاز و 13 ریباند لری Nance جونیور 13 امتیاز و 15 ریباند و استرالیا متی alex angelo 12 امتیاز یک جهش دو پاس گل و یک سرقت در 25 دقیقه در دادگاه برای کلیولند.

لرزش میلتون که جایگزین سیمونز در Sixers’ شروع, صف, گل 20 امتیاز در حالی که Furkan Korkmaz تا به حال 14 و الک Burks 13.

سیمونز از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی به دلیل گیرافتادگی عصب در خود را به عقب پایین تر. این تیم داده نشده یک جدول زمانی در زمانی که فرزندان به عقب خواهد بود.

در شارلوت تری Rozier به ثمر رساند 26 امتیاز و اورلئانز دست نیویورک نیکز پنجم خود را مستقیم از دست دادن.

Devonte گراهام به ثمر رساند 21 امتیاز و P. J. واشنگتن و Bismack Biyombo 12 هر عنوان سمت خانه جامعی دو بازی از دست دادن ترمز با 107-101 برنده شوید.

ژولیوس Randle به پایان رسید و با 18 امتیاز و نه ریباند برای نیکس است.

در واشنگتن جروم رابینسون سه اشاره گر با 8.4 ثانیه به سمت چپ برداشته جادوگران به یک 110-106 پیروزی بروکلین نتس به پایان خود سه بازی از دست دادن خط.

پس از بازی متوالی از 53 و 55 امتیاز Bradley Beal led میزبان با 30 امتیاز از جمله 17 در سه ماهه چهارم.

Caris LeVert تا به حال 34 امتیاز برای بروکلین که از دست داده اند سه چهار.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>