بحرانزده در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن می یابد خود را جدا شده در خارج از کشور بیش از حد

بروکسل >> با شهرهای ایالات متحده سوزش و coronavirus هنوز مواج کشتار مردم بیش از هر کشور دیگری جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دارای مشکلاتی رو در خارج از کشور. او پیش از این هرگز شده است به طوری که جدا شده و نادیده گرفته شده و حتی تمسخر.

در اروپا پس از سال ها از snubs و آمریکا unilateralism آمریکا متحدان سنتی را متوقف کرده اند به دنبال او برای رهبری دیگر اعتماد است که این رئیس جمهور ارائه خواهد شد آنها زیاد است و در حال تبدیل پشت خود را بر روی او.

که مشهود ترین و بدیهی است که این هفته با تصمیم صدراعظم آلمان به حضور در گروه 7 جلسه که تهمت می خواستم آنقدر در واشنگتن در این ماه به نشان می دهد که این ویروس در پشت سر او و جهان بود به حالت عادی بازگشت.

مرکل با اشاره به طولانی تهدید ویروس ارشد, آلمانی, رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن روشن ساخته است که او تا به حال دلایل دیگر برای کاهش: او بر این باور است که مناسب دیپلماتیک آماده سازی نشده بود ساخته شده است; او نمی خواهید به بخشی از یک ضد چین; صفحه نمایش او مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن ایده از دعوت رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین; او نمی خواهید به دیده می شود به عنوان دخالت آمریکا در سیاست داخلی.

و او شوکه شده بود تهمت ناگهانی و یک جانبه تصمیم به خروج از سازمان بهداشت جهانی است.

شکاف بین تهمت و متحدان اروپایی بود گسترش حتی قبل از شهرهای ایالات متحده بودند تکان شورش. اما هرج و مرج در خیابان های آمریکا, بازدید از خارج از کشور تنها تقویت حس که درگیری هایی که تهمت به نظر می رسد برای ایجاد کردن با او.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تهدید به تماس در نظامی علیه خود شهروندان او را تبدیل به یک رئیس جمهور که برخی از نزدیک ترین متحدان ترجیح می دهم به نگه داشتن در طول اسلحه مطمئن نیستید از آنچه او انجام خواهد داد و تمایلی به کشیده به مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخاب مجدد.

“رهبران کشورهای متحد و در حال حاضر فکر می کنم که انتقاد تهمت است را به نفع خود گفت:” amnestyinternational سابق هلندی, اروپایی قانونگذار به خصوص در حال حاضر با ناآرامی در شهرستانها ایالات متحده و تظاهرات در حمایت از این اعتراضات در بسیاری از شهرهای اروپایی از جمله آمستردام.

حتی اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell Fontelles احساس به اندازه کافی جسورانه شنبه می گویند که اروپا “شوکه و وحشت زده” توسط پلیس به قتل جورج فلوید. او را محکوم کرد یک “سوء استفاده از قدرت” و “یک استفاده بیش از حد از زور” و خواست ایالات متحده به قانون “در احترام کامل از قانون و حقوق بشر است.”

روز دوشنبه به عنوان اگر به تاکید رئیس جمهور آمریکا را از انزوا و آن را به رئیس جمهور روسیه, پوتین که تهمت قرار داده شده تماس بگیرید که در آن دو مردان در مورد ویروس و تجارت “پیشرفت نسبت به برگزاری G-7 ، کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت پوتین به نشست با توجه به کرملین. اما اگر آن اتفاق می افتد در همه وجود دارد شک و تردید است که پوتین را قبول دعوت صرفا به عنوان مهمان شده لگد از باشگاه خود را برای الحاق کریمه به روسیه و حمایت از شورش در شرق اوکراین است.

تهمت نیز نامیده می شود رئیس جمهور Jair Bolsonaro سخت-حق رهبر برزیل در روز دوشنبه.

“این همه نشان می دهد که چگونه از لمس مغلوب ساختن پیشی جستن است با متحدان گفت:” جولین اسمیت سابق عراق در حال حاضر با آلمانی مارشال صندوق در واشنگتن است. “این است که یک مرد جدا شده در خانه و خارج از کشور. او در تلاش است برای پیدا کردن دوستان در جاهای دیگر که دانستن روابط با متحدان سنتی بد هستند. اما گونه های جدی حتی با authoritarians او را تحسین مانند چین و حتی پوتین.”

مغلوب ساختن پیشی جستن “در ادامه به این باور متحدان می تواند آزار و بدرفتاری و که او می تواند آنها را در اطراف و در همان زمان تعداد آنها را” اسمیت گفت. “او را درک نمی کند که در حالی که آمریکا قدرتمند نیست همیشه عکس.”

مرکل امتناع از آمدن به واشنگتن می گوید: “بسیاری در مورد چگونگی تغذیه های متعدد رهبران در سراسر جهان که را دیده اند که چگونه کمی بازگشت آنها بدست در سرمایه گذاری آنها را به ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

با ویروس ها و شورش او افزود: “در حال حاضر وجود دارد یک حس امریکا ضعف در معرض بودن و احساس که امپراتور لباس ندارد.”

این تاپیک هم پاشید و به سرعت. به عنوان اواخر به عنوان پنج شنبه اروپایی و مقامات ایالات متحده می گویند تهمت قصد دارد یک گروه 7 نشست در واشنگتن شد و در حال مذاکره با کشورهای عضو و به احتمال زیاد به جلو بروید. سپس جمعه تهمت به طور ناگهانی اعلام کرد که او کشیدن ایالات متحده از این که بیش از دو هفته قبل خود اعلام آخرین مهلت برای تصمیم گیری.

به طوری که اغلب در گذشته در مورد مسائل مانند یک جانبه ایالات متحده خروج از ایران یا پاریس آب و هوا پیمان یا پیمان آسمان های باز و یا ناگهانی ممنوعیت سفر هوایی از اروپا مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته views متحدان یا نه مشورت آنها در همه.

که تصمیم تعجب به متحدان و مرکل به سرعت گفت که او نمی خواهد شرکت در پیشنهاد نشست.

از آن پس هر دو نخست وزیر بوریس جانسون بریتانیا و نخست وزیر جاستین ترودو از کانادا آمده اند علنا در برابر آوردن روسیه به گروه 7.

“برای انگلیسی ها و کانادایی ها می گویند هیچ عموم بسیار غیر معمول” با توجه به نزدیکی به ایالات متحده گفت: کارل بیلدت سابق نخست وزیر سوئد.

به عنوان صدراعظم آلمان گفت: با توجه به عدم آماده سازی “آلمانی مشکوک آن را فقط یک عکس op با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.”

با وجود متحد نگرانی های گروه 7 مسائل و برنامه های این نشست بود رفتن پیش با توجه به تمایل عمومی به آمده تا با موقعیت قوی در هنگ کنگ و برای امتحان به نفوذ واشنگتن از سیاست های این ویروس گفت: Thomas Wright از موسسه بروکینگز.

اما پس از این که اعلام مرکل تصمیم گرفت که “اگر شما در حال رفتن یک طرفه من نمی رفتن وجود داشته باشد به حمایت از شما” رایت گفت. “متحدان همه فکر می کنم او همه جا و آنها سعی می کنید برای جلوگیری از او.”

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه بیشتر سنتی, فرانسوی, مشاهده, به خصوص نسبت به ساختمان بهبود رابطه با روسیه با وجود کریمه توجه به نزدیکی آن به اتحادیه اروپا گفت: Thomas Gomart مدیر موسسه ملی روابط بین المللی.

“در فرانسه نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن است که ترکیبی از غم و اندوه و خشم” Gomart گفت. “اصلی ما متحد حاضر به تمرين رهبری در طول تاج بحران است و هر روز بیشتر تحریک آمیز نسبت به متحدان خود است و ایجاد بخش هستند که بسیار فعالانه بهره برداری توسط چین است.”

پس از نزدیک به چهار سال تهمت هیچ دیپلماتیک, دستاوردهای Gomart گفت: مثال شکست کره شمالی در خاورمیانه بدتر شدن روابط با چین و بهبود روابط با روسیه است. به جای پاکسازی معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن است آسیب دیده و امنیت اروپا از طریق یک طرفه ترک از توافق هسته ای ایران و همچنین تقریبا هر کنترل تسلیحات توافق با روسیه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>