Elon Musk می شود قهرمان هجوم coronavirus اقامت-صفحه اصلی سفارشات

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk پدید آمده است به عنوان یک قهرمان از هجوم اقامت-صفحه اصلی سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از coronavirus از گسترش چیدن پشتیبانی — و همچنین منتقدان در رسانه های اجتماعی.

در میان حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که صبح امروز توییتی که تسلا منطقه خلیج سان فرانسیسکو کارخانه باید اجازه داده شود برای باز کردن وجود بخش بهداشت محلی سفارشات که در آن اقامت بسته به جز حداقل عملیات اساسی.

“می توان آن را سریع و با خیال راحت” رئیس جمهور توییتی پیوستن به بسیاری از مشک را 34 میلیون پیروان توییتر که به سرپیچی.

میان مشک بزرگترین منتقدان کالیفرنیا Assemblywoman Lorena گونزالس که با استفاده از یک expletive برای توصیف مدیر عامل شرکت پس از تهدید به نقل مکان عملیات خود را به تگزاس و نوادا است. او گفت: این شرکت با بی توجهی به ایمنی کارگر و قلدری مقامات دولتی.

تسلا کارخانه بازگشایی دوشنبه با مشک عملا شجاعانه مقامات محلی به دستگیری او. این گیاه ظاهرا ادامه عملیات در امروز و این روشن نیست که آیا تسلا ملاقات 5 p. m. PDT مهلت برای ارسال یک سایت خاص برنامه ریزی برای حفاظت از ایمنی کارگر.

راه اندازی مجدد سرپیچی از دستورات آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت است که تلقی کارخانه غیر ضروری کسب و کار است که نمی تواند به طور کامل باز تحت ویروس محدودیت. این اداره روز دوشنبه گفت: آن هشدار داد این شرکت عامل در نقض شهرستان بهداشت و امیدوار تسلا را “منطبق بدون بیشتر اجرای اقدامات” تا زمانی که این شهرستان تصویب یک سایت-برنامه خاص مورد نیاز توسط دولت است.

گروه گفت: این انتظار تسلا برای ارائه این طرح توسط 5 p. m. دوشنبه. “ما مشتاقانه منتظر بررسی تسلا برنامه ریزی و آینده به توافق بر پروتکل و یک جدول زمانی برای بازگشایی با خیال راحت کردند.”

یک پیام باقی مانده بود امروز به دنبال نظر از تسلا در مورد اینکه آیا این شرکت ملاقات مهلت.

قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در یک روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

این گیاه در فریمانت یک شهر بیش از 230,000 مردم جنوب سان فرانسیسکو بسته شده بود از مارس 23. آن را در مورد استخدام 10,000 کارگران است.

کارشناسان بهداشت عمومی باید اعتبار اقامت-صفحه اصلی سفارشات با کاهش گسترش رمان coronavirus کمک به بیمارستان ها رسیدگی هجوم موارد است. Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. اما از کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده با تلفات رو به افزایش است.

آالمدا کانتی بود در میان شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان که برای اولین بار در کشور به تحمیل stay-at-home سفارشات در اواسط ماه مارس. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بارها گفت که استان ها می تواند اعمال محدودیت است که دقیق تر از دستور دولت است.

نظم در منطقه خلیج تمدید شده است تا پایان ماه اما شهرستانهای برنامه اجازه می دهد تا برخی از محدود کسب و کار و تولید شروع مارس 18 همان روز دیترویت خودروسازان برنامه ریزی برای بازگشایی خودرو مونتاژ گیاهان. برخی از قطعات خودرو گیاهان بودند به راه اندازی مجدد تولید این هفته است.

دیترویت خودروسازان’ 150,000 کارگران آمریکا توسط ایران خودرو اتحادیه کارگران است که مذاکره برای اضافه احتیاطی. تسلا کارگران ندارد یک اتحادیه.

مشک که شرکت شکایت کرد آالمدا کانتی به دنبال سرنگونی آن سفارش تهدید به حرکت تسلا عملیات تولید و ستاد از دولت است.

تسلا ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که آالمدا کانتی نمی تواند محدود تر از سفارشات از Newsom. طرح دعوی در دادگاه می گوید: فرماندار coronavirus محدودیت اشاره به دستورالعمل های فدرال طبقه بندی تولید خودرو به عنوان ضروری کسب و کار است که مجاز به ادامه فعالیت است.

هیچ آژانس به نظر می رسد آماده اجرای سفارش در برابر تسلا. شهرستان کلانتر Sgt. ری کلی گفت هر اجرای خواهد آمد از فریمانت ، ژنو جنگل ها, Fremont سخنگوی پلیس گفت: ماموران را به اقدام در جهت بهداشت و درمان شهرستان افسر.

شهرستان سرپرست اسکات Haggerty, که نشان دهنده, Fremont گفت: او مشغول به کار در این موضوع برای هفته ها تلاش برای پیدا کردن یک راه برای تسلا به بازگشایی در راه است که ارضا سلامت افسر. او گفت مقامات در حال حرکت به سمت اجازه می دهد تسلا به راه اندازی مجدد مارس 18, اما او مظنون مشک می خواستم برای راه اندازی مجدد زنی عملیات به بدن قطعات مورد نیاز برای از سرگیری مونتاژ وسایل نقلیه الکتریکی.

تسلا یک طرح برای حفظ ایمنی کارگر از جمله پوشیدن دستکش و ماسک نصب موانع بین کارگران و حفظ اجتماعی فاصله. Haggerty گفت: این شرکت در ابتدا تحت فشار قرار دادند در چک کردن, کارکنان درجه حرارت قبل از سوار شدن یک اتوبوس شرکت برای رسیدن به محل کار. اما تسلا کوتاه آمد, او گفت:, و توافق برای بررسی کارگران است.

مشک شده است رجزخوانی در مورد اقامت-صفحه اصلی سفارش از شرکت مارس 29 اولین-درآمد سه ماهه منتشر شد. او به نام محدودیت های فاشیستی و خواست دولت برای جلوگیری از گرفتن آزادی مردم را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de