الیوت به پایان می رسد هفته از بدبختی با سر رسیده نسکار جام پیروزی

کنکورد, کارولینای شمالی — تعقیب الیوت رگه هایی از شکست های تلخ در نسکار از کوره در رفته اول فشار موکول مسابقه در نهایت با اولین پیروزی جام فصل است.

الیوت برنده پنج شنبه شب در باران-تاخیر رویداد در شارلوت موتور جاده سریع السیر به یک 12 روز برای نسکار. این رویداد به تعویق افتاد شنبه شب چهارم فنجان مسابقه از سری مسابقه از سر گرفته مارس 17.

الیوت به حال دو خسته کننده ضرر و زیان در این span از جمله شکست شنبه شب در کوکا کولا 600 زمانی که یک احتیاط پرواز دو دور از این پایان با الیوت پیشرو.

“مرد آن است که یک هفته دشوار برای مطمئن” الیوت گفت. “ما تا به حال برخی از سخت و زیان, اما این معامله در یکشنبه شب بود که دل شکن.”

الیوت سرخوردگی هفته گذشته آغاز شد و سه فنجان مسابقه پیش — زمانی که او در تلاش بود به مسابقه برای سرب در دارلینگتون Raceway و غرق شد توسط Kyle Busch.

سپس او تا به حال 600 پرچم شطرنجی در سایت تا یک احتیاط ناشی از خود و هم تیمی. الیوت حفره دار از سرب در زمان چهار لاستیک و نمی تواند به عقب به جلو در دو دامان اضافه کاری با حداکثر سرعت دویدن.

کمی وجود دارد حال تعلیق در این یکی. الیوت reeled در Kevin Hoffman با 27 دور مانده و بسته کردن پیروزی. الیوت نیز برنده این سری کامیون مسابقه سه شنبه شب در شارلوت به او یک جفت از پیروزی در چهار مسابقه کشش در مسیر چند دقیقه به دور از Hendrick Motorsports ستاد.

“این کک 600 اما هر پیروزی در سری جام واقعا سخت است برای به دست آوردن” الیوت گفت. “من واقعا قدردانی از همه در Hendrick Motorsports در سراسر خیابان در اینجا. همه مشغول به کار واقعا سخت است.”

الیوت شد شارژ در Hoffman با حدود 35 دور باقی مانده که از او خواست اگر او تا به حال سوخت به اندازه کافی به آن را به پایان برساند. خدمه رئیس آلن Gustafson جواب داد: “آره. رفتن سخت است.”

الیوت بود که فقط. اما پس از عبور از Hoffman با هیچ چیز اما روشن مسیر در مقابل او الیوت نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم خالی از سکنه یکشنبه شب.

“من فقط در حال انتظار برای احتیاط به بیرون آمدن” او گفت:. “اگر احتیاط نمی آمد من فکر کردم من بود احتمالا رفتن به شکستن چیزی یا من که قرار بود به سقوط. پس از گذشته چند هفته گذشته مطمئنا آن را برای رفتن سبز تا پایان.

“امیدوارم ما را در راه راست.”

دنی Hamlin دوم به پایان رسید در یک تویوتا با سه نفر از اعضای خدمه نشستن در خانه تحت تعلیق برای یک مورد تخلف یکشنبه شب. خدمه خود را رئیس اتومبیل رئیس و مهندس به دست آورده اتوماتیک چهار-مسابقه تعلیق هنگامی که یک قطعه از تنگستن سقوط کردن Hamlin خودرو در سرعت دامان.

چون نسکار است که برگزاری همه آن وقایع را به عنوان یک روز را نشان می دهد بدون مقدماتی یا عمل Hamlin گفت: Joe Gibbs Racing team قادر به فشار از طریق تحول.

“یک روز با فرمت باعث می شود آن را آسان تر برای ما” Hamlin گفت. “اگر ما تا به حال مقدماتی آن قطعا صدمه دیده است. اما تحت این شرایط است که ما در آن نمی صدمه دیده است که بد است.”

رایان Blaney سوم شد و در یک فورد برای تیم Penske به دنبال ریکی Stenhouse جونیور برای JTG-Daughtery, مسابقه, افزایش فوق العاده ای پس از یک بد سرگیری این فصل است. Stenhouse غرق در اولین دامان اولین مسابقه به پایان رسید و آخرین, پس از آن بود 25 و 24 قبل از پنج شنبه.

Blaney که یکی از الیوت دوستان نزدیک شده است میزبانی نسکار محبوب ترین راننده به عنوان ورزش شتافت چهار بار در پنج شب در شارلوت. او گفت: الیوت بود قادر به تمرکز بر روی کامیون سری مسابقه پس از از دست دادن 600 و سپس پس از ضرب و شتم Busch به کسب درآمد $100,000 فضل الیوت تغییر توجه خود را به مسابقه جام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>