Ellen DeGeneres شگفتی اوکلند معلم است که کمک به مراقبت از دانش آموزان در طول همه گیر

این 16000 کیلومتر از لوساکا زامبیا به اوکلند کالیفرنیا و یک عمر دور از روز هنگامی که پیتر Limata را مطمئن ساخته شده او هر روز به مدرسه و تدریس او ارزش دادن به خانواده و جامعه است.

اما معلم کلاس اول دبستان و همه چیز را به او آموخت و او را بسیار در ذهن خود لحظه ای که او به طور ناگهانی در بر داشت خود را در یک زوم تماس با Ellen DeGeneres.

“او یک راک” گفت: Limata در مورد مادرش, دیزی Namaiko Mweemba که او را مطرح و دو خواهر خود به عنوان یک مادر تنها در یک کارمند حقوق و دستمزد در آفریقا سرمایه است.

بحث میزبان نشان می دهد شگفت زده Limata, 36 هفته گذشته با یک تماس به اجازه دهید او را می دانم که او در حال افتخار کار خود را با دانش آموزان جوان در امرسون ابتدایی, عنوان 1 مدرسه در اوکلند را flatlands. او خود را برجسته صبح داستان زمان جلسات که به او کمک کند ماندن متصل به دانش آموزان خود را در طول COVID-19 پناهگاه در محل.

Limata شروع به پریدن کرد از صندلی خود و تحت پوشش دهان خود را با دست خود را هنگامی که DeGeneres ظهور بر روی صفحه نمایش. در ابتدا Limata لال بود و تنها می تواند قطره قطره می گویند “هیچ” در ناباوری.

“بله!” DeGeneres پاسخ داد. “من فقط می خواستم به دیدار تو می گویند و من فکر می کنم شما آنقدر شگفت انگیز است.”

DeGeneres گفت که او در همکاری با جعبه تاپ برای آموزش و پرورش بود به Limata و مدرسه $25,000 در هر. او گفت که او شنیده بود که Limata گاهی اوقات خرید لوازم برای دانش آموزان خود در مدرسه که 75 درصد از دانش آموزان واجد شرایط دریافت غذای رایگان یا ارزان قیمت ناهار. او همچنین تحت تاثیر قرار است که Limata زندگی یک معلم حقوق و دستمزد در گران منطقه خلیج موفق به ارسال پول به زامبیا برای کمک به بستگان کودکان با مدرسه و هزینه های دیگر.

Limata گفت DeGeneres یکی از آمریکایی مشهور بود که محبوب در زامبیا. اما نبود DeGeneres’ شهرت به تنهایی که سمت چپ او را لحظه ای لال. خاطرات مادر خود را آب گرفتگی در. او در سال 2009 از یک حمله قلبی و سکته مغزی دو سال قبل از او به ایالات متحده نقل مکان و یک معلم شد

“وجود دارد بسیاری از احساسات است که رفت و از طریق سر من” Limata گفت. “من آرزو می کنم مادرم می توانست در اینجا برای دیدن آن لحظه برای دیدن همه او به من آموخته بود مفتخر بودن در چنین یک جدول توسط یک فرد قابل توجه است.”

Limata گفت مادرش که او نیز به تدریس کلاس های حقوقی دبیران بود “بسیار سخت” و انتظار می رود کودکان خود را به پایان برساند و به دنبال مشاغل حرفه ای — هر چند ترجیحا نه به عنوان معلمان که او را نگران نمی پرداخت تا آنجا که حسابداری.

Mweemba نیز افتتاح شد خانه اش را به جوان بستگان که برای تحصیل و یا کار در پایتخت. “ما رشد سبزیجات در باغ و من یک بار به اشتراک گذاشته شده اتاق خواب با عموزاده شش بچه ها اما این عموزاده هستند مانند برادران من,” او گفت:. “مادرم به من آموخت که شما همیشه آنچه شما می تواند به دیگران کمک کند.”

Limata تنها bucked مادر خود را با تبدیل شدن به یک معلم است. پس از ملاقات او همسر سابق یک داوطلب سپاه صلح در زامبیا بازگشت آنها به آمریکا و در ابتدا حل و فصل در بالتیمور. در حالی که Limata در زمان کلاس های آنلاین برای کسب آموزش مدارک تحصیلی او که داوطلب پس از برنامه های مدرسه در سختی محله در شرق و غرب بالتیمور. جایی که او آموخته است که او بیشتر دوست داشتم کار با کودکان.

“آنهایی که جوان آنها آنقدر بی محابا و با آنها صحبت می کنند ذهن خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net