‘الن DeGeneres Show’ محل کار به مرور توسط WarnerMedia

WarnerMedia آغاز شده است بررسی محیط کار از “The Ellen DeGeneres Show” که همزمان برنامه است که یک جزء اصلی از طول روز تلویزیون پس از سال 2003.

مدیران از برادران وارنر تلویزیون و تولید شرکت Telepictures با ارسال نامه ای به کارکنان این بحث نشان می دهد در هفته گذشته مشخص شده که این شرکت بررسی و با توجه به دو نفر با آگاهی از این نامه است.

WarnerMedia کارمند روابط همراه با نمایندگانی از شرکت خارج خواهد شد مصاحبه فعلی و سابق کارکنان در مورد تجربیات خود در این برنامه به مردم گفت.

تصمیم به شروع این بررسی به دنبال انتشار مقالات که شامل اتهامات از کارمندان فعلی و سابق تبعیض و بدرفتاری. برادران وارنر تلویزیون و یک نماینده برای DeGeneres کاهش یافته است به نظر.

BuzzFeed مقاله منتشر شده در این ماه است که توصیف آنچه در آن به نام “سمی فرهنگ کار.” در مقاله پیشین اعضای هیات گفت: آنها در مواجه با “نژاد پرستی و ترس و ارعاب” گذاشته و بسیاری از سرزنش در سه نشان اجرایی تولید اد Glavin مریم کانلی و اندی Lassner.

کارمندان سابق گفت: آنها از کار اخراج شدند برای در نظر گرفتن زمان برای ترک های پزشکی و یا سوگ. سیاه کارکنان گفت: آنها با تجربه نژادپرستانه نظرات. یکی گفت که یکی از نویسندگان به او گفته بود “من با عرض پوزش من فقط می دانم نام از افرادی که در اینجا کار می کنند.”

در یک بیانیه مشترک به BuzzFeed News, Glavin, کانلی و Lassner گفت: “برای ثبت روز به روز مسئولیت الن نشان می دهد به طور کامل در ایالات متحده است. ما را از این همه بسیار جدی است و ما درک می کنیم که بسیاری در جهان در حال یادگیری است که ما نیاز به انجام بهتر و متعهد به انجام بهتر و ما را بهتر انجام خواهد داد.”

تنوع اولین گزارش در WarnerMedia بررسی است.

“The Ellen DeGeneres Show” برنده ده ها تن از Emmys در حال حاضر در تابستان وقفه. برادران وارنر هنوز برای اعلام کند که چگونه از آن خواهد شد به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

در سال گذشته DeGeneres تمدید قرارداد خود به ادامه میزبانی این برنامه را از طریق 2022. او همچنین یک قرارداد امضا شده برای ایجاد سه را نشان می دهد برای WarnerMedia جریان پلت فرم HBO حداکثر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>