دوچرخه های برقی-سیستم به اشتراک گذاری مسیر برای هوشمند متوقف می شود

جدید منطقه ای دوچرخه – به اشتراک گذاری برنامه محور در سراسر هوشمند سیستم راه آهن می تواند راه اندازی این سال پس از سونوما کانتی حمل و نقل مقامات تایید چندین ساله همه – دوچرخه برقی پروژه آزمایشی در روز دوشنبه.

این برنامه ارائه خواهد شد یک ناوگان از 300 e-دوچرخه در نزدیکی سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل ایستگاه در طول زمان 45 مایل خط از شمال سانتا رزا به گل زبان درقفا. اضافی وانت و رها کردن نقاط خواهد شد و در دیگر مکان های محبوب در شهرهای بالا و پایین راه آهن راهرو.

معامله است که دیدن فیروزه ای رنگ پدال دوچرخه کمک که تا 20 مایل در ساعت از زیپ در اطراف خیابان های شهر و مسیرهای با کارولینای جنوبی-بر اساس مارپیچ تحرک و نهایی شد, هفته گذشته, پیش از روز دوشنبه رای در شهرستان سونوما حمل و نقل اقتدار مدیره. توافقی است که تامین مالی از طریق $826,000 منطقه ای اعطا در اواخر سال 2017 است که برای سه سال با گزینه ای را برای گسترش خلبان 50 دوچرخه و دو سال دیگر اگر این برنامه جلب در منطقه با مسافران.

“ایده این است برای قرار دادن برخی از اعطای کمک های مالی به سمت شروع سیستم و پس از خلبان دوره به اندازه کافی درآمد در حمایت و کاربر هزینه عضویت به ادامه سیستم” گفت: Dana Turréy ارشد برنامه ریز با حمل و نقل اقتدار. “ما هیجان زده برای شروع در فرآیند برنامه ریزی و حرکت رو به جلو است. من می خواهم آن را به اتفاق می افتد در این سال, اما واقعا نمی توانید یک عزم واقعی در آن است.”

دوچرخه-به اشتراک گذاری برنامه در همکاری با شهرستان مارین حمل و نقل اقتدار در اصل میله میله برای شروع این بهار اما فرار به تاخیر به عنوان پیشنهاد از هشت فروشندگان بودند بررسی و مقابله زده شد.

دیگر فینالیست شامل Zagster که در عمل 40-دوچرخه لنگر انداخت سیستم در هلدزبرگ به شمال خلیج تنها دوچرخه-به اشتراک گذاری به تاریخ و HOPR که آغاز شده 250-دوچرخه dockless سیستم در فریمانت در ماه اوت است.

مارپیچ ارائه می دهد ترکیبی متصل به سیستم را تشویق می کند که سواران به بازگشت دوچرخه به مکان های تعیین شده — یا ثابت قفسه یا “مجازی هاب” بسته به محل — با نرخ ارزان. اما با ساخته شده است در قفل کاربران همچنین می توانند پایان خود سوار که در آن آن را مناسب نیازهای خود و پرداخت کمی اضافی.

سواران که باید 18 ساله یا مسن تر را با استفاده از گوشی های هوشمند و نرم افزار به کارت اعتباری خود را به اجاره دوچرخه و یا لینک حساب خود را به منطقه خلیج را گیر کارت که سیستم های هوشمند نیز استفاده می کند به جمع آوری کرایه. کاربران می توانید انتخاب کنید یک pay-as-you-go گزینه و یا ثبت نام برای عضویت ماهانه هر چند جزئیات هنوز در حال نهایی Turréy گفت.

یک کم درآمد میزان برای افرادی که واجد شرایط نیز در دسترس خواهد بود.

“هدف ما این است که به ارائه مقرون به صرفه و راه حل مناسب برای اولین/آخرین مایل مسافران هوشمند در ایستگاه های راه آهن (که) را کاهش می دهد استفاده از تک اشغال اتومبیل” مارپیچ مدیر عامل شرکت شان سیل در بیانیه ای گفت.

مارپیچ که راه اندازی در سال 2009 در چندین دانشگاه در سراسر کشور از امروز به اجرا در بیش از 40 شهر در سراسر 22 متحده است. این شرکت در آینده قصد دارد به گسترش به کالیفرنیا با برنامه در شمال خلیج و همچنین به عنوان یک 250 e-bike, 25-hub سیستم در شرق خلیج شهر ریچموند و دیگری در جنوب کالیفرنیا, دره سان Gabriel.

هوشمند را ridership داده ها نشان می دهد که حدود 10 درصد از مسافران به ارمغان آورده اند یک دوچرخه سوار پس از خدمات آغاز شد و در ماه اوت سال 2017. راه آهن آژانس امیدوار است که این برنامه جدید افزایش خواهد یافت و روزانه ridership با کمک به حل این چالش از مردم گرفتن و از مقصد نهایی خود را پس از پله کردن قطار.

هلدزبرگ عضو شورای جو Naujokas است که یک عضو از برد هوشمند, گفت که او شاهد است که چگونه Zagster سیستم خدمت خود را در شهر کاهش اتکا به وسایل نقلیه موتوری به اطراف و پرداختن به موضوع محدود پارکینگ در اطراف هلدزبرگ را در مرکز شهر پلازا. فراتر از مزایای بارز همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ارائه برخی از مردم ورزش دوچرخه-به اشتراک گذاری سیستم های کمک به جوامع در راه های دیگر بیش از حد, او گفت:.

“این نوع از حمل و نقل را تشویق می کند که انسان تعامل” گفت: Naujokas همچنین یک عضو سونوما کانتی حمل و نقل اختیارات هیئت مدیره است. “از همه نوع از زوایای مختلف, خارج شدن از خودرو و کاهش وابستگی ما به اتومبیل را شدیدا تاثیر مثبت در کیفیت زندگی ما. به من دوچرخه-به اشتراک گذاری برنامه ها — به خصوص e-دوچرخه-به اشتراک گذاری — گسترش آن است که واقعا یک راه موثر برای انجام این کار است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>