حوثی ها در منطقه سونوما کانتی

سواحل شمال رای دهندگان به پای صندوقهای رای سهشنبه برای انتخاب یک دموکرات برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز و تصمیم گیری نتیجه از آرایه ای از محلی نژادها در انتخابات.

پای صندوق های رای باز در 7 صبح و در 8 p. m.

Sonoma County انتخابات پیش بینی مشارکت 65 درصد به 70 درصد در مورد در تاریخ همتراز با سال 2016. اما محلی اضطراری اعلام کرد دوشنبه بیش از coronavirus می تواند مانع برخی از این شرکت.

بیش از 80 درصد از منطقه سونوما کانتی رای دهندگان رأی گیری از طریق پست اما از شنبه فقط 31 درصد از کسانی که رای دهندگان بازگشته بود یک رای. مردم در انتخابات خواهد لولا بر یک در آخرین لحظه سیل ایمیل های رای و یا قوی در شخص رای از 18 درصد از رای دهندگان که به حوزه های رأی گیری.

دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در صدر رای گیری برای بسیاری از رای دهندگان در کالیفرنیا و 13 کشورهای دیگر برگزاری مقدماتی در سه شنبه. ایالت ورمونت برنی ساندرز همواره چراغ نظرسنجی های اخیر در کالیفرنیا است اما رو به افزایش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. ماساچوست ایالت الیزابت وارن سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard نیز به طور فعال در مبارزات انتخاباتی برای رای در روز سه شنبه.

در سونوما کانتی 3 منطقه supervisorial مسابقه و پول بزرگ در مبارزات انتخاباتی بیش هوشمند را پیشنهاد اولیه برای تجدید آن در سه ماهه درصد مالیات بر فروش در حال نقشه کشی بیشترین توجه.

سرپرست Shirlee زین سه دوره فعلی که منطقه را پوشش می دهد مرکزی سانتا رزا و رونرت پارک, چهره سابق سانتا رزا شهردار کریس Coursey یک دوره عضو شورای که نشان دهنده او قوی ترین چالش پس از او به دست آورد در سال 2008. دو دیگر امتیازهای سوزان خور و فیلم آموزش هاپکینز — نیز با چالش روبرو از سونوما عضو شورای شهر David Cook و مهندس برق مایکل Hilber بود.

در این نبرد بیش از اندازه من که تمدید یک مالیات بر فروش است که یارانه سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل, گران ترین در شهرستان سونوما تاریخ است. فقط بیش از یک هفته قبل از انتخابات دو اردوگاه متخاصم در حال صرف حدود 2.8 میلیون برای برخی از رای دهندگان.

در حالی که رای دهندگان پستی شده اند و این ماجرا با آگهی شعار و حمله به اندازه من وجود دارد دیگر نژادها که تصمیم گرفته خواهد شد سه شنبه ،

چهار قانونگذاران ایالتی و دو تن از اعضای کنگره نیز در انتخابات در شهرستان سونوما, همراه با پنج مدرسه پیوند اقدامات جمعا به مبلغ 84 میلیون و 1.8 میلیون دلار در مدرسه بسته مالیاتی.

در Mendocino County, سه کرسی در هیئت ناظران و هفت رای گیری اقدامات در خطر شنبه. در Lake County, سه کرسی در هیئت ناظران و یک رای گیری, اندازه گیری, تصمیم گرفته خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de