El Molino را Ricioli ادعا 2nd در محل وزارت امور خارجه دیدار کشتی

چهار Sonoma County high school کشتی گیران دور آمد مدال در CIF مسابقات قهرمانی کشور در بیکرزفیلد در روز شنبه از جمله unseeded El Molino ورزشکار که ساخته شده آن را به تمام راه را به نهایی جلسه در کلاس وزن.

هانا Ricioli یک کاربر در فرستویلل مدرسه بارها و بارها سرنگون بالا-کشت مخالفان در راه خود را به مسابقه قهرمانی در 150 پوند وزن کلاس.

تنها در برابر دولت بالا-کشت کشتی گیر در کلاس خود را Ricioli از دست دادن یک مسابقه در طول تعطیلات آخر هفته — اما او هنوز هم آمدند دور دوم-محل مدال و در سال آخر خود باقی مانده برای دیگر سعی کنید در یک دولت عنوان شده است.

Ricioli آینده شد یک پیروزی در سواحل شمال بخش قهرمانی یک هفته پیش, که در آن او دوخته حریف خود را به صورت منطقه ای عنوان شده است.

او اولین پیروزی روز شنبه در وزارت امور خارجه ملاقات قرار داده و او را در یک مسیر به چهره برخی از مخالفان در 150 پوند کلاس.

او جای کسی را گرفتن شماره 3 کشتی گیر با یک پین برنده یک تصمیم در برابر یک ششم-کشت دشمن و دوخته دوم-کشت کشتی گیر در دور نیمه نهایی.

در شب شنبه او در مواجهه با شماره 1 دانه لیلی فریتس از پیتمن دبیرستان در تورلاک برای عنوان.

پیتمن یک از دولت قهرمان 143-پوند وزن کلاس به ثمر رساند و چهار امتیاز در Ricioli قبل از اینکه در نهایت پین کردن او برای قهرمانی.

اما El Molino کشتی گیر هنوز موفق به محل بالاتر از هر یک از هموطنان شمال ساحل ورزشکاران است.

چیدن یک مقام سوم مدال شد کازا گرانده لیلی McCoy, کشت چهارم در 235 پوند وزن کلاس.

او دوخته هر دو از مخالفان او برای رسیدن به دور چهارم اما از دست رفته وجود دارد به پنجم-خوردن کشتی گیر در کلاس خود است.

در تسلی براکت او ضرب و شتم او را هفتم و هشتم-کشت مخالفان برای رسیدن به مقام سوم مسابقه و سپس دوخته unseeded دختر Herrera جیمز لوگان دبیرستان در شهرستان یونیون.

در girls’ 189 پوند وزن کلاس رانچو Cotate را Hollie Espinoza, کشت ششم جای کسی را گرفتن سوم-کشت کشتی گیر برای رسیدن به دور نیمه نهایی که در آن او دوخته بود با او دوم-کشت دشمن.

در تسلی براکت Espinoza برنده برای رسیدن به مقام سوم مسابقه و مبارزه به نیروی اضافه کاری در برابر سوم-کشت Alexia گارسیا از سیرا دبیرستان در مانتکا به دست آورد که در ناگهانی-پیروزی با فرمت. Espinoza چهارم به پایان رسید.

در پسران سمت ویندزور دبیرستان ترنت سیلوا بود تنها محلی ورزشکار هنوز کشتی در روز پایانی این دیدار است.

ششم-کشت سیلوا رسیده به نیمه نهایی دور از 160 پوند وزن کلاس اما از دست دوم-کشت کشتی گیر.

هنگامی که در تسلی براکت سیلوا را از دست داده دوباره به کشتی گیر او را شکست داد و در مرحله یک چهارم سوم-کشت حداکثر Wilner از چشمه دره.

Wilner ادعا پنجم و سیلوا در زمان ششم-محل مدال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>