وکلای ال چاپو از محکوميت توطئه مواد مخدر آمريکا درخواست استيناف کردند

ELIZABETH WILLIAMS VIA AP / 2019 In this courtroom drawing, Joaquin “El Chapo” Guzman, center, sits at the defense table while listening to Judge Brian Cogan addressing the jury during Guzman’s drug trafficking trial in New York. On Friday, Guzman’s attorneys filed an appeal to his U.S. conspiracy conviction. They cited the judges rulings that allowed a jury to hear faulty evidence at his trial, as well as reports that before reaching a guilty verdict, some jurors sought out news accounts about sex abuse allegations against him that were barred from the trial.

الیزابت ویلیامز از طریق AP / 2019

در این نقاشی دادگاه، خواکین “ال چاپو” گوزمان، مرکز، در حالی که به قاضی برایان کوگان خطاب به هیئت منصفه در جریان محاکمه قاچاق مواد مخدر گوزمان در نیویورک گوش می داد، روی میز دفاع می نشیند. روز جمعه وکلای گوزمان درخواست تجدید نظر در محکومیت توطئه آمریکا را مطرح کردند. آن ها به احکام قضاتی استناد کردند که به هیئت منصفه اجازه می داد شواهد معیوبی را در دادگاه او بشنود و همچنین گزارش هایی مبنی بر اینکه قبل از رسیدن به حکم گناهکار، برخی از هیئت منصفه به دنبال حساب های خبری در مورد اتهامات سوء استفاده جنسی علیه او بودند که از محاکمه منع شده بودند.

U.S. LAW ENFORCEMENT VIA AP / 2017 Authorities escort Mexican drug lord Joaquin “El Chapo” Guzman, center, from a plane in Ronkonkoma, N.Y. Guzman’s attorneys filed an appeal to his U.S. conspiracy conviction. They cited the judges rulings that allowed a jury to hear faulty evidence at his trial, as well as reports that before reaching a guilty verdict, some jurors sought out news accounts about sex abuse allegations against him that were barred from the trial.

اجرای قانون ایالات متحده از طریق AP / 2017

مقامات ارباب مواد مخدر مکزيک خواکين “ال چاپو” گوزمان، مرکز، را از هواپيمایی در رونکونکوما اسکورت می کنند، وکلای ان وای گوزمان درخواست استيناف محکوميت توطئه آمريکا را مطرح کردند. آن ها به احکام قضاتی استناد کردند که به هیئت منصفه اجازه می داد شواهد معیوبی را در دادگاه او بشنود و همچنین گزارش هایی مبنی بر اینکه قبل از رسیدن به حکم گناهکار، برخی از هیئت منصفه به دنبال حساب های خبری در مورد اتهامات سوء استفاده جنسی علیه او بودند که از محاکمه منع شده بودند.

نیویورک (AP) — بدنام مکزیکی ارباب مواد مخدر خواکین “ال چاپو” گوزمان می خواهد محکومیت توطئه خود را در ایالات متحده پرتاب شده است.

درخواست تجدید نظر واصل جمعه استدلال می کند که یک قاضی احکامی را صادر کرده است که به هیئت منصفه اجازه می دهد شواهد معیوبی را در دادگاه خود بشنود. همچنین به گزارش هایی استناد می کند که قبل از رسیدن به حکم گناهکار، برخی از هیئت منصفه به دنبال حساب های خبری در مورد اتهامات سوء استفاده جنسی علیه او بودند که از محاکمه منع شده بودند.

دادستانها روز شنبه از اظهار نظر خودداری کردند.

گوزمان سال گذشته به جرم توطئه گسترده مواد مخدر که قتل و ضرب و شتم را برای بیش از دو دهه گسترش داد، به حبس ابد در پشت میله های زندان محکوم شد.

او پیش از پرونده فدرال با فرار دو بار از زندان در مکزیک به وضعیت نزدیک به عرفانی دست یافته بود که بار دوم از طریق تونلی که به دوش سلولش حفر شده بود. او در سال ۲۰۱۷ بازپس گرفته شد و به آمریکا فرستاده شد و در سلول انفرادی قرار گرفت.

در دادگاه، وکلای گوزمان استدلال کردند که او مرد سقوط برای kingpins دیگر که بهتر است در پرداخت کردن سیاستمداران ارشد مکزیک و مقامات اجرای قانون برای محافظت از آنها است.

این درخواست تجدید نظر می گوید: «پیگرد قانونی چاپو گوزمان با افراط و تفریط بی داد، هم دولتی و هم قضایی – استراحتگاه های بی نیاز در صورتی که او واقعاً پادشاه خارج از کشور بود، دشمنانش اصرار داشتند.»

برای دیدن پوشش کامل ما از شیوع ویروس کرونا اینجا را کلیک کنید. خبرهای کروناویروس خود را ارسال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de