برج ایفل می گوید: “merci” به سلامت کارگران مبارزه با کروناویروس

پاریس — سلامت کارگران در مسابقه برای صرفه جویی در زندگی به فرانسه ادعا با یکی از بدترین شیوع کروناویروس را بزرگ نشان دادن قدردانی خود را با کمک از برج ایفل.

پاریس نقطه عطفی نیز تا به حال یک پیام به صورت گسترده تر فرانسوی: خانه بمانند.

چراغ املای “Merci,” فرانسه “با تشکر از شما” و “در خانه ماندن” به زبان انگلیسی در شب جمعه همراه با برج معروف درخشان چراغانی.

نمایش همبستگی آغاز شده است که در 8 p. m. (1900 به وقت تهران) همزمان با لحظه ای که شهروندان در مستند در سراسر فرانسه شده است تشویق و کف خود را از پنجره ها و بالکن در حمایت از پزشکان و پرستاران است.

شهردار پاریس Anne Hidalgo گفت: این نشان می دهد نور برگزار خواهد شد هر شب در 324 متر-برج بلند.

فرانسوی بيمارستان ثبت شده نزدیک به 2000 ویروس-مرگ و میر ناشی از جمعه یک شکل نیست که شامل COVID-19 موارد در جای دیگر. سلامت کارگران در حال زور زدن برای درمان روزافزون تعداد بیماران از جمله نزدیک به 3,800 در بخش مراقبت های ویژه.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در کشور همسایه سوئیس مقامات همچنین روشنایی هستند تا یک ملت را نشانه Matterhorn.

شبانه از غروب تا 11 p. m., نور, هنرمند جری Hofstetter است پاشش به قله آلپ با کلمات و تصاویر از تشویق و الهام بخش است.

تصاویر برف دربسته در محیط قله نشان داده اند یک قلب سوئیس پرچم “امید” و “#stayhome.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>