تخم مرغ صنعت حرکت به سمت پایداری

دومینیکا سانداAAP

Tamworth egg farmer Bede Burke has turned to solar power on his farm to reduce his carbon footprint.
آیکون دوربینتمورته تخم مرغ کشاورز Bede برک تبدیل شده به انرژی خورشیدی در مزرعه خود را برای کاهش انتشار کربن است.

استرالیا تخم مرغ کشاورزان در حال تلاش برای به انجام کمی خود را برای کاهش اثرات زیست محیطی خود توسط امید بستن برای رفتن خورشیدی و جایگزینی کود شیمیایی با کود مرغ, گزارش پیدا کرده است.

استرالیا تخم مرغ گزارش توسعه پایدار در بر داشت که در پاسخ به افزایش انتظارات جامعه در مورد شیوه های پایدار این صنعت به نگاه راه هایی برای کاهش ردپای کربن خود را.

به عنوان تخم مرغ های کشاورزی با استفاده از یک مقدار قابل توجهی از برق به نگه داشتن مرغ راحت در سخت آب و هوایی استرالیا بزرگتر از تخم مرغ مزارع را تبدیل به خورشیدی به نگه داشتن هزینه های پایین و برای انتقال به تمیز کننده, انرژی, این گزارش می گوید.

“شده است وجود دارد تا از انرژی خورشیدی تاسیسات عمده مزارع است که بسیار مثبت” استرالیا تخم مرغ مدیر عامل روآن McMonnies گفت: AAP.

گزارش منتشر شده در این هفته همچنین نگاه چگونه تخم مرغ کشاورزان می تواند کمک به صنعت کشاورزی حرکت از مواد شیمیایی به کودهای آلی تولید شده توسط خود مرغ است.

کود مرغ غنی از مواد مغذی است و می تواند به عنوان جایگزینی کود برای کمک به کاهش انتشار کربن از بخش کشاورزی.

“وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل برای صنعت ما برای بازی در این فیلم نقش” آقای McMonnies گفت.

وی افزود: کود مرغ نیز می توان توسط کشاورزان ارگانیک.

این گزارش همچنین با اشاره به تخم مرغ در صنعت سرمایه گذاری جدید در مرغ رفاه آموزش برنامه در پاسخ به انتظارات جامعه در مورد چگونه حیوانات برای مراقبت.

NSW تخم مرغ کشاورز Bede برک معتقد صنعت یکی از پایین ترین ردپای کربن در بخش کشاورزی است که بهبود به عنوان مزارع انتخاب کردن برای رفتن خورشیدی.

آقای برک به تازگی نصب شده 99-کیلووات سیستم خورشیدی در مزرعه اش در تمورته و همچنین کمپوست را کود مرغ که او پس از آن استفاده از محصولات خود را.

“اگر ما با قرار دادن مستقیم کود در آن را مانند به محصولات یک نوشیدنی انرژی. اگر شما کمپوست آن را مانند قرار دادن 10 فنجان چای در روز,” او گفت: AAP.

“ما فوق العاده مدبر صنعت و ما به دنبال راه های بهتر برای انجام کارها و کارآمد تر با ما منابع است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>