تمثال آويزان در اوکلند روز پس از nooses حذف

یک تمثال داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی اوکلند دریاچه مریت پنج شنبه صبح هولناک ساکنان.

این حادثه می آید یک روز پس از اوکلند شهردار لیبی Schaaf اعلام کرد که رؤیت nooses در اطراف دریاچه خواهد بود مورد بررسی به عنوان جرایم ناشی از نفرت توسط اف بی آی است.

تمثال بنا به گزارش ها در لباس آهسته دویدن شلوار و پیچیده شده در پرچم آمریکا دیده شد و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط اوکلند ساکنان پنج شنبه صبح.

“وحشت زده برای دیدن که یک تمثال بود حلق آویز از طناب دار در #LakeMerritt صبح امروز با آهسته دویدن شلوار و پرچم آمریکا,” کاربر توییتر کریستینا هرناندز نوشت. “منزجر کننده و شرم آور.”

کاربر توییتر @blakedontcrack به اشتراک گذاشته تصویر از اوکلند افسران پلیس از بین بردن تمثال نوشتن “صبح امروز یک تمثال (جعلی بدن) داشت حلق آویز از یک درخت در دریاچه مریت در اوکلند. این می آید یک روز پس از چند nooses داشت و در اطراف دریاچه. Juneteenth جشن در حال برنامه ریزی برای فردا در دریاچه. این سفید supremacists در حال ساخت حضور خود را شناخته شده است.”

اوکلند اداره پلیس تایید کرد که آنها “مواد پر شده در شکل بدن انسان با یک طناب گره خورده در اطراف تنه و گردن و تخمگذار بر روی زمین در کنار یک درخت با یک پرچم آمریکا دروغ گفتن در کنار آن” در نزدیکی دریاچه مریت.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر شهردار لیبی Schaaf توییتی بیانیه ای در واکنش به این حادثه: “در اوایل امروز صبح ما حذف یک انسان تمثال آویزان از یک درخت در دریاچه مریت — عمدی و ننگین تلاش برای دچار روان زخم کردن و تقسیم Oaklanders. ما بلافاصله مشغول اف بی آی برای بررسی این عمل شنیع برای آنچه در آن است به وضوح یک جنایت نفرت.”

وجود دارد برخی از سردرگمی دیروز اطراف قصد طناب های موجود در درختان با برخی از این ادعا که صرفا برای استفاده به عنوان تجهیزات ورزش.

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه شهردار Schaaf رد این ادعا گفتن خبرنگاران گفت که “نیت مهم نیست این بسیار جدی عمل می کند. آنها هیچ جایی در شهر ما در هر زمان اما به خصوص در این زمان است.”

اداره پلیس اوکلند برخاستیم و گفت HuffPost که “چند تن از اعضای جامعه” جلو آمد می گویند آنها به عنوان استفاده می شود تجهیزات ورزش. یک مرد “مدعی مالکیت طناب و اظهار داشت که او به عمد قرار داده شده طناب در اندام درخت برای ورزش و بازی چند ماه پیش.”

اندرو Chamings است که یک ویرایشگر در SFGATE. ایمیل: [email protected] | توییتر: @AndrewChamings

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>