ادی Sutton, 84, برنده, بسکتبال, مربی تیم در 4 NCAA مدارس می میرد

ادی ساتون که مربی اصلی تیم بسکتبال کالج به مجموع 806 پیروزی در یک کار حرفه ای پوشا 37 فصل شد و اولین مربی به چهار مدرسه به NCAA بخش قهرمانی مسابقات درگذشت در روز شنبه در خانه اش در شمال Tulsa, Okla., یک ماه پس از انتخابات خود را به مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت. او 84.

خانواده اش تایید مرگ در یک بیانیه ارائه شده اما هیچ جزئیات دیگر.

ساتون مربی کریتون, آرکانزاس, کنتاکی و ایالتی اوکلاهما به مجموع 26 NCAA قهرمانی مسابقات رسید چهار نهایی سه بار — با آرکانزاس در سال 1978 و Oklahoma State, مادر آلما خود را در سال 1995 و 2004. دیگر مربیان باید پس از led چهار یا بیشتر مدارس به این مسابقات است.

اما او با تجربه بار مشکل است که می تواند کمک به که خود را بیش از گذشته برای القای به سالن از شهرت شش بار به عنوان فینالیست قبل از او در نهایت انتخاب در اوایل ماه آوریل. او پس از مرگ القاء خواهد شد در ماه اوت است.

اگر چه او را متهم به تخلف, Sutton استعفا از مربیگری خود پست در کنتاکی پس از فصل 1988-89 زمانی که برنامه بسکتبال شد با ضربه عمده مجازات توسط NCAA برای یک میزبان از نقض قوانین بسیاری مربوط به استخدام.

“من بی گناه هستم,” او گفت: CBS اما گفت که او نمی خواست به مبارزه برای شغل خود را از نگرانی است که در ادامه بحث خواهد صدمه دیده این دانشگاه و آن طرفداران بسکتبال است.

ساتون تلاش با اعتیاد به الکل برای سال های بسیاری است. در فوریه سال 2006 در حالی که او مربیگری در Oklahoma State, خود, خودرو, زده, یکی دیگر از وسیله نقلیه پس از او بوده است ، او التماس کرد هیچ مسابقه به رانندگی تحت تاثیر زمان های پزشکی, ترک, استعفا داد و در ماه مه و موفق شد توسط پسر خود شان بوده که به گفته یک دستیار مربی است. ساتون جریمه شد توسط دادگاه و حرفه مربیگری شد و به ظاهر ،

“شاید آن را راه خدا گفت:” تو همه چیز بهتر به انجام بیش از فقط مربی — شما مربی به اندازه کافی بلند,’ ” ساتون گفته نیویورک تایمز در دسامبر 2006.

اما دانشگاه سان فرانسیسکو استخدام او را به طور موقت در طول فصل 2007-08 که سر مربی در زمان مرخصی. او برنده هشت بازی با دون که فصل و پس از آن بازنشسته شد ،

ادوارد یوجین Sutton متولد شد و در اکتبر. 12, 1936 در جنوب غربی کانزاس در شهر Bucklin تنها فرزند الیور و بریل Sutton. پدرش کشاورز بود و برق; مادر او یک آشپز در یک مدرسه دولتی.

او در بازی بسکتبال برای سه فصل در Oklahoma State (شناخته شده به عنوان اوکلاهما A&M زمانی که او وارد وجود دارد) در 1950s تحت آینده سالن از شهرت مربی هنری Iba و سپس به عنوان دستیار مربی برای او در سال 1958-59 فصل است.

ساتون یک دبیرستان مربی بعد از آن شد و سپس موسس سر مربی در آنچه که در حال حاضر این دانشکده در جنوب آیداهو در توین فالز, ساختمان, سراسر کشور برجسته تیم در تاریخ و کالج صفوف.

او سر مربی در کریقتن در Omaha, Neb., از 1969 تا 1974 گرفتن Bluejays به مسابقات NCAA در فصل نهایی وجود دارد. او در آرکانزاس از سال 1974 تا 1985 در کنتاکی از سال 1985 تا 1989 و در Oklahoma State از سال 1990 تا سال 2006 قبل از پایان کار خود را در دانشگاه سان فرانسیسکو.

ساتون رهبری در آرکانزاس نه NCAA Tournament ظاهر. خود را نهایی چهار تیم ویژه سه ستاره بازیکنان شناخته شده در مجموع به عنوان سه قلو — سیدنی Moncrief, Marvin Delph و ران آبجو.

یک لحظه بزرگ برای Sutton بود که خود را unranked آرکانزاس تیم لبه شکست نخورده و ردیف 1-رتبه کارولینای شمالی به رهبری مایکل جردن 65-64 در فوریه سال 1984 در پاین بلاف مرکز همایش یکی از Razorbacks’ سه, صفحه اصلی دادگاه. کیر Enberg پخش بازی معروف ابداع متعاقب آن جشن “دوزخ در پاین بلاف.”

ساتون خود را برگزار بالاترین-مشخصات مربیگری ارسال در چهار فصل در کنتاکی. او Wildcats برنده دو Southeastern Conference مسابقات قهرمانی و رفت به مسابقات NCAA هر بار در سه فصل اول در لکزینگتون. پس از آن خطر ناک فصل 1988-89. در حالی که NCAA بررسی شد و در جریان Sutton تیم رفت 13-19.

او مربی ایالتی اوکلاهما در Stillwater به مسابقات NCAA 13 بار و 368 پیروزی با کابوی ها هستند دوم بیشتر در مدرسه تاریخ پشت Iba را 654.

Sutton زمان در Oklahoma State مشخص شده بود یک تراژدی است. دو بازیکن شش کارکنان و پخش و دو خلبان کشته شدند که این هواپیما در نظر گرفتن آنها را به عقب از یک بازی در برابر کلرادو در ژانویه سال 2001 سقوط کرد در یک کولاک به زودی پس از برخاستن از دنور.

“من تا به حال برخی از تجربه سخت در زندگی من بود که سخت ترین چیز هنگامی که من یک تماس و گفته شد که هواپیما رفته بود و همه رفته بود” ساتون به نقل شد.

در علاوه بر این به پسرش Sean, Sutton جان سالم به در با فرزندان خود اسکات و استیون و نه نوه. همسرش, پتسی (رایت) Sutton درگذشت در سال 2013.

در سال بعد خود را, Sutton اغلب به صحبت کرد گروه از دانش آموزان در اوکلاهما امور خارجه به سهم خود-برنده بینش اعتیاد, آیا آن درگیر الکل و مواد مخدر یا قمار.

او همچنان محبوب در میان طرفداران کابوی بسکتبال و با حضور در خانه بازی نشستن در یک صندلی چرخدار که او نیاز به دلیل دیرینه به عقب مشکلات.

به عنوان ایالتی اوکلاهما سر مربی تیم بسکتبال مایک مارتین گفت: روزنامه Oklahoman در زمانی که سالن از شهرت در نهایت به رسمیت شناخته شده Sutton دستاوردهای “شما هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از مردم در استیلوتر عشق ایالتی اوکلاهما فقط به دلیل ادی Sutton.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de