اقتصادی وای و خطر بهداشت عمومی در مقابله با سرپرستان به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با بازگشایی

جاده پیش رو به نظر می رسد خشن تری برای این مجموعه ای از ناظران نسبت به پیشینیان خود در گذشته رکود است. در میان امتیازهای که عصر همپوشانی تنها با اولین سال از زین تصدی.

Eyler ناظران هشدار داد که ممکن است 18 ماه قبل از بهبودی آغاز می شود و که خواهد آمد تنها در صورتی این منطقه می تواند به جلوگیری از مخوف “دو شیب رکود” است که می تواند نتیجه از بازگشایی بیش از حد به زودی و سوخت سنبله در coronavirus موارد است.

در میان همه هشدار دهنده نمودار و منحنی و آمار او ارائه سهشنبه زین خواسته آنچه او را نگه داشته تا شب ؟

“هنگامی که ما راه بیشتر گمنام از معادلات ما را در دردسر هستید” Eyler گفت. “و این نوع از جایی که ما در حال حاضر است.”

سرپرستان چند هفته گذشته اظهار کرده اند خود را با وضوح بیشتری در حساب بیش از خاموش شدن بعد از یک یورش از بازخورد از ترکیبات اعم از خوبی متصل صاحبان کارخانه شراب سازی و توسعه دهندگان به ساکنان در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

به عنوان بخشی از جلسه سه شنبه سرپرستان سابقه نزدیک به 250 ایمیل از شهروندان محلی. بیشتر متمرکز بر بازگشایی گلف — یک گام Mase حکومت برای گلف بازان در پارک تجدید نظر سه شنبه ، اما بسیاری از نظرات دیگر محور سیاسی-یدک کش-از-جنگ بین حرکت می کند که تمایل بیشتری برای حفاظت از سلامت و کسانی که بیشتر به بازگشایی اقتصاد است.

“این ویروس می کند را انتخاب که آن را (بر) اما شهرستان ما است تصمیم گیری در مورد چگونه آن را (بر) همه ما در دراز مدت” پتالوما ساکن نیکول Marzo گفت: در یک ایمیل. “آیا ما در شهرستان می خواهم به بخشی از جنبش بین می برد که کسب و کار کوچک به طلیعه چیزی بودن در بیشتر جعبه بزرگ?”

سانتا رزا ساکن لیندا ون Ekelenburg ارائه یک مقابل اصرار ناظران برای حفظ محدودیت تا تست ظرفیت را افزایش داد.

“لطفا آن را انجام نمی. واقعا” او گفت:.

ناظران همچنین شنیده می شود از خود انسان خدمات کارشناسان که در گزارش بی سابقه ای افزایش کمک های غذایی به درخواست های به مراتب پیشی افزایش دیده می شود در گذشته در رکود است.

شهرستان کارکنان باید پردازش هزاران نفر از کوپن غذایی برنامه و کارگران در حال تلاش برای نگه دارید تا خدمات انسانی مدیر کارن Fies گفت: سرپرستان.

مقامات شروع به اولویت ساکنان درآمد کمتر از 150 دلار در هر ماه که کمتر از 100 دلار به نام خود.

“ما صدها و صدها نفر از کسانی که به” Fies گفت. “آن شده است فروتنی به حداقل می گویند.”

و شهرستان را کمتر جمعیت از جمله مهاجران مستند نشده به نظر می رسد می شود بیشتر در معرض خطر شدید اقتصادی اثرات.

در حالی که 10 درصد از انگلیسی زبان خانوار در سونوما کانتی گزارش از دست دادن همه درآمد در بحران 43 درصد از اسپانیایی زبان, خانواده, گزارش, همان, بر اساس یک نظرسنجی جدید از اول 5 Sonoma County, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به اوایل دوران کودکی وکالت.

فقط یک سوم از اسپانیایی زبان خانواده ها دیده می شود هیچ تغییری در درآمد خود را نسبت به دو سوم از خود انگلیسی زبان همتایان با توجه به بررسی.

با مدل سازی نشان مسطح منحنی COVID-19 عفونت و آزمایش انتظار می رود برای ضربه زدن به هدف دولت از 700 تا 800 تست در هر روز برای شهرستان ظرف یک ماه Mase توافق زمان آمده بود به نظر بازگشایی شهرستان پارک ها و راه اندازی مجدد بخش از اقتصاد است.

او اذعان کرد, اجتماعی, اما او نیز به صدا هشدار دهنده است.

“ما پیش بینی وجود خواهد داشت بیشتر موارد,” او گفت:. “همانطور که ما باز ما را بیشتر موارد. من فقط می خواهید می شود بسیار واضح و روشن در مورد آن است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>