تاثیر اقتصادی coronavirus در سونوما کانتی به جنبش در آوردن خاطرات از رکود بزرگ

روز جمعه برخی از مقدماتی اعداد آمد به تمرکز: بخش پیش بینی 10 میلیون دلار به 15 میلیون دلار کمبود بودجه بعدی و 2 میلیون دلار به 8 میلیون دلار کاهش در درآمد برای بودجه جاری سال به پایان می رسد که 30 ژوئن با توجه به اسناد شهرستان برای بحث در هیئت ناظران جلسه روز سه شنبه.

از آن خواهد شد ماه قبل از مقامات شهرستان در حال به طور کامل قادر به ارزیابی تاثیر coronavirus مربوط به رکود اقتصادی در این شهرستان بودجه و خدمات است.

اما دلیلی برای خوش بینی ریورا گفت. که در آن رکود بزرگ بود و شدیدا با 18 ماه های اقتصادی فرسایش بحران کنونی در حال ورود به تنها دوم آن ماه است. او گفت: دولت فدرال در حال حاضر وعده داده شده برای کمک به نهادهای دولتی مانند سونوما کانتی خروج از راه رکود بزرگ به کار گرفته شد.

“امیدوارم که ما نمی خواهد در این 18 ماه” ریورا گفت. “حتی با این که چشم انداز خوش بینانه ما تشخیص county مالی چشم انداز این است که امید به بهترین اما برای بدترین آماده.”

این شروع می شود با یک کارآمد فرایند بودجه بندی گفت: شهرستان مدیر شریل براتون واقعا Rivera رئیس است.

براتون واقعا که با بخش مشاوره را به عنوان یک وکیل در آخرین رکود اقتصادی گفت: بخش های مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک “راست رول اور” بودجه بدون هیچ تغییری و یا درخواست برای پول بیشتر. پس از آن مقامات شهرستان را تصویب اولیه بودجه در ماه های ژوئن و صبر کنید تا آخرین لحظه ممکن است در پاییز هنگامی که این شهرستان را به یک تصویر واضح تر از درآمد حاصل از فروش و مالیات بر املاک و همراه با دولت فدرال و تزریق.

در ضمن ریورا گفت: شهرستان ممکن است در به تاخیر انداختن استخدام برای موقعیت های خالی و محدود کردن برنامه های جدید و یا خدمات یک بار در نظر گرفته شده برای بودجه افزایش می دهد. هر دو استراتژی و همچنین اخراج شد یک دهه پیش.

“(ما می دانیم که) از آن بسیار دردناک است که ما ممکن است به موقعیت دائمی کاهش” فرودگاه گرین گفت. “ما county کارکنان قطعا می دانم که این یک احتمال است. از آن آسان نیست.”

حاکم همچنان ادامه دارد

فرودگاه گرین اقدام به شروع یک صفحه جدید از ناظران جلسه با باز کردن تک صدایی تلاش برای قرار دادن به دیدگاه لحظه ای در تاریخ است.

این بود اولین جلسه مجازی با حضور از راه دور توسط سرپرستان و کارکنان تشکیل شده است. اما فرودگاه گرین را افزایش لفاظی برای شروع مارس 24 جلسه سقوط تخت.

“سوزان من واقعا مشکل از درک شما. واقعا درهم گفت:” زین خور را به شخص ناظر است.

بعد در طول زمان بحث در اطراف هیئت مدیره رای به محافظت از مستاجرها از اخراج در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هیئت مدیره از دست سرپرست دیوید Rabbitt که کاهش یافته است این خط فقط به عنوان او روشن ساخت ناکامی خود را با تلاش. آن زمان 10 دقیقه قبل از همه وصل و رای می تواند گرفته شود.

در یک اظهار نظر عمومی دوره اسامی آنان مشخص نیست. صدای در زمان آمد در سراسر به عنوان رباتیک و زیر لب.

مشکلات که اولین جلسه مجازی بودند به اندازه کافی برای متقاعد کردن براتون واقعا به تاخیر جلسات بر روی کلید و یا موضوعات بحث برانگیز در ماه های آینده.

“ما به دنبال تکامل بعدی به تکنولوژی” براتون واقعا گفت. “من فکر می کنم من می خواهم به ارزش یک ماه از جلسات زیر کمربند ما قبل از اینکه ما سعی کنید به چیزی (بحث).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>