اقتصادی خرید اینترنتی مانت میان coronavirus همه گیر همراه با رقابت برای ماسک

نیویورک >>آسیب اقتصادی از coronavirus بحران انباشت اشیاء بدست آمده تا به عنوان یک بی سابقه 6.6 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته تنها و رقابت برای ماسک و دیگر دنده محافظ شدت در حال رشد در میان شواهدی وجود دارد که افرادی که آلوده می شوند اما هیچ علائم می تواند گسترش ویروس.

متناوب جدید نرخ بیکاری اعلام کرد امروز کسانی که از هفته گذشته رکورد قبلی بالا آورد و به 10 میلیون تعداد افرادی که شغل خود را از دست در ایالات متحده فقط در دو هفته به دلیل شیوع.

آنها تقریبا به طور قطع سیگنال شروع شدید رکود اقتصادی جهانی.

با بخش های زیادی از امریکا تحت مستند سعی کنید برای جلوگیری از معضل کار ضرر و زیان برای به بزرگترین اقتصاد جهان می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 میلیون نفر و نرخ بیکاری می تواند سنبله به عنوان بالا به عنوان 15% تا پایان سال بسیاری از اقتصاددانان گفته اند.

در ضمن وجود دارد جدی آماده سازی برای افزایش مرگ و میر در ایالات متحده. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواسته است پنتاگون برای 100.000 کیسه های بدن به دلیل احتمال خانه های مراسم تشییع جنازه خواهد بود ضعف نظامی گفت.

نصب اقتصادی خرید اینترنتی آمد در میان در سراسر جهان مسابقه برای محافظت از مردم در برابر بی خبر coronavirus حامل.

یک مطالعه توسط محققان در سنگاپور روز چهارشنبه تخمین زده می شود که 10 درصد از عفونت های جدید ممکن است موجب افرادی که حامل ویروس اما هنوز در حال توسعه علائم.

در پاسخ به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تغییر چگونه آن را تعریف می کند خطرات ناشی از عفونت و گفت اصل است که هر کسی ممکن است یک حامل با یا بدون علائم است. اما نه آن و نه سازمان بهداشت جهانی تغییر آن ایستاده است که اکثر مردم نمی نیاز به پوشیدن ماسک.

هنوز شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti توصیه می شود این شهر از 4 میلیون نفر در پوشیدن ماسک و گفت حتی یک “در جمع سربند” می تواند سرعت گسترش ویروس و یادآوری به مردم برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است.

“من می دانم که آن را نگاه سورئال,” او گفت: پوشیدن ماسک. “ما در حال رفتن به مجبور به استفاده می شود برای دیدن هر یک از دیگر مانند این.”

دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری رسمی دکتر Anthony Fauci گفت: کارشناسان پزشکی هستند و نزدیک به کشف کردن که چرا برخی از به ظاهر سالم با افراد آلوده به ویروس توسعه تنها خفیف یا بدون علائم در حالی که دیگران بسیار بیمار است. Fauci گفت: امروز ان بی سی “امروز” نشان می دهد که او بوده است “و متحیر از آغاز” این بیماری همه گیر.

دولت نیز در مواجهه بیش گرانبها دنده محافظ. یک مقام بهداشتی در فرانسه را سخت ضربه شرقی گفت: مقامات آمریکایی swooped در چین فرودگاه به روح دور planeload از ماسک که فرانسه دستور داده بود.

“در جاده اسفالته دارای سنگفرش آمریکایی ها وارد, را از پول نقد و پرداخت سه یا چهار بار بیشتر برای سفارشات ما به طوری که ما واقعا باید به مبارزه با” دکتر ژان Rottner یک پزشک اورژانس در Mulhouse رادیو RTL گفت.

نه پیشرو اروپایی در بيمارستانهای دانشگاه هشدار داد امروز آنها اجرا خواهد شد از داروهای ضروری برای COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در کمتر از دو هفته. دانشگاه های اروپایی بیمارستان داد گفت: کشورها باید همکاری و نه رقابت برای اطمینان از یک منبع ثابت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که فدرال ذخایر تقریبا تهی از تجهیزات حفاظتی مورد نیاز توسط پزشکان و پرستاران.

“ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک,” او گفت:.

در ژاپن که در آن ماسک ها خانواده اصلی دولت برنامه ریزی شده به ایمیل دو ماسک گاز به این کشور 50 میلیون خانوار.

در مجموع نزدیک به 1 میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند این ویروس و بیش از 48000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 200 ، 000 بهبود یافته اند.

اسپانیا گزارش داد تعداد رکورد روزانه ویروس های مربوط به مرگ و میر 950 در 24 ساعت آوردن آن کل مرگ و میر به حدود 10 ، 000 با وجود نشانه هایی که عفونت نرخ رو به کاهش است. ایتالیا بيشترين ویروس مرگ و میر در جهان در بیش از 13000,

بیش از 200 ، 000 نفر آلوده شده اند در ایالات متحده و مرگ و میر صعود گذشته 5,100.

“چگونه آن را به پایان ؟ و مردم می خواهند پاسخ” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در دولت که تبدیل به بدترین نقطه داغ در کشور است. “من می خواهم پاسخ. پاسخ این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.”

کومو گفت: پیش بینی ها نشان می دهد بحران در نیویورک را به اوج در پایان مارس با نرخ مرگ بالا در ادامه از طریق جولای.

ایالت نیویورک را coronavirus مرگ و میر دو برابر در مدت 72 ساعت به بیش از 1900 در روز چهارشنبه. کومو شکایت کرده است که در حال رقابت در برابر یکدیگر برای دنده محافظ و دستگاه تنفس و یا اینکه بیشتر توپ زدن توسط دولت فدرال در یک رقابت او تشبیه به اینکه در eBay.

در یونان و مقامات قرار داده و کل اردوگاه پناهندگان از 2,400 مردم تحت قرنطینه پس از کشف که یک سوم از 63 مخاطبین فقط یک زن آلوده آزمایش مثبت — و هیچ کدام تا به حال نشان داد علائم.

این آمار و ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود تفاوت در شمارش مرده و موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده. منتقدان همچنین می گویند برخی از دولت ها شده اند به عمد گزارش دهی موارد به منظور اجتناب از انتقاد.

Ulrich Frank, Montgomery, رئیس, جهان پزشکی, انجمن, به نام چین اخیر آمار و ارقام در عفونت “مزخرف” اما افزود که بسیاری از کشورها در حال کار با نامشخص داده است.

در ایتالیا یک مطالعه جدید دریافتند یک تلفن از coronavirus در استان برگامو بیش از دو برابر رقم رسمی از مرده وجود دارد به برآورد 4,500.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

مردم در ووهان چین شهر که کانون بحران شروع به بازگشت به کار دنبال رنگ-کد برنامه تلفن هوشمند است که نشان می دهد اگر آنها از علائم.

سبز بدان معنی است که کاربر علامت رایگان; لازم است از هیئت مدیره مترو ورود به هتل یا وارد شهر از 11 میلیون نفر است. جدی محدودیت های مسافرتی هنوز هم وجود دارد برای کسانی که زرد یا قرمز نمادها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>