آسان-گاو پخت و پز: شیرجه رفتن به عمق فریزر بازده jook

ارزو | Easy-گاو پخت و پز

که گوشتی استخوان هام که یخ زده بود بعد از تعطیلات می تواند یکی از این خوشحال پیدا کنید: استفاده از آن را به یک کلاسیک چینی راحتی مواد غذایی – jook ضخیم برنج و حریره که همچنین به نام congee. ادامه مطلب

آیا شما تا به حال غافلگیر آنچه شما کشف در فریزر خود را ؟ که گوشتی استخوان هام که یخ زده بود بعد از تعطیلات می تواند یکی از این خوشحال پیدا کنید: استفاده از آن را به یک کلاسیک چینی راحتی مواد غذایی – jook ضخیم برنج و حریره که همچنین به نام congee.

اگر شما لازم نیست که یک لاشه مرغ یا استخوان هام فقط با استفاده از فروشگاه خریداری سوپ مرغ. اضافه کردن هویج به ویتامین C و کنتراست رنگ. اگر شما می خواهید به پاک کردن سبزی خود را bin اضافه کردن رنگ زرد پیاز و کرفس خوب است بیش از حد.

ساده گوشت کوفته اضافه کردن پشت سر هم از عطر و طعم. آنها را به هر اندازه و رها کردن آنها را به نهفته فرنی. ترک آنها را دست نخورده حداقل 10 دقیقه — تکان دهنده باعث خواهد شد آنها را به سقوط از هم جدا.

نسبت مایع به برنج خام می تواند به عنوان کمی به عنوان 8 به 1 به ضخامت فرنی. و یا شما می توانید آن را بیشتر souplike با اضافه کردن کمتر برنج برای 12 به 1 درجه. با انواع چاشنی خانواده خود را می توانید به فرد خود را jook برای ایجاد عطر و طعم مورد نظر آنها است. تمیز کردن فریزر خود را و ایجاد یک جامد شام!

آسان ژامبون JOOK

  • 2 فنجان ژامبون تکه یا استخوان هام (جایگزین مرغ یا بوقلمون لاشه)
  • 12 فنجان آب
  • 1-1/2 فنجان برنج خام
  • 2 هویج پوست کنده و برش را به 1/4-inch سکه
  • 1 قطعه چوی چانگ (شور خشک شلغم; اختیاری)
  • 1/2 پوند گوشت خوک زمین
  • 1/4 فنجان پیاز سبز خرد شده
  • 1 تخم مرغ
  • 1/2 قاشق چای خوری نمک
  • 1/4 قاشق چای خوری فلفل

>> اختیاری فلفل: سبز خرد شده, پیاز خرد شده, گشنیز خرد شده چوی چانگ آب پز بادام زمینی (پوسته) و سس سویا و فلفل قرمز روغن چا gwa (شیرین ترشی خیار) خرد شده کاهو

در یک قابلمه بزرگ محل ژامبون استخوان یا مانده تکه ژامبون و پوشش را با آب. جوش در بالا تا عطر و طعم گوشت طعم آبگوشت حداقل یک ساعت. دور انداختن تمام گوشت و استخوان و خامه را از هر گونه چربی است.

اضافه کردن برنج خام و ادامه پخت و پز در 30 دقیقه.

اضافه کردن هویج و چوی چانگ اگر با استفاده از. کاهش حرارت را متوسط به بالا و به پخت ادامه دهید تا برنج نمایاندن است و مایع ضخیم است.

در کاسه جداگانه مخلوط گوشت خوک سبز و پیاز و تخم مرغ و نمک و فلفل. فرم را به توپ. کاهش jook به متوسط کم اضافه کنید و کوفته به داغ jook. نه هم بزنید.

طبخ تا زمانی که توپ گوشت خوک پخته شده از طریق حدود 20 دقیقه است. خدمت گرم با یا بدون چاشنی. در خدمت 8 تا 10 به عنوان یک غذای اصلی.

تقریبی اطلاعات تغذیه ای در هر وعده (بر اساس 8 نفر و از جمله موارد اختیاری): 270 کالری, 9 گرم چربی 3 گرم چربی اشباع شده 70 میلی گرم کلسترول 650 میلی گرم سدیم 31 گرم کربوهیدرات 1 گرم فیبر 1 گرم قند 15 گرم پروتئین است.


“آسان گاو” ویژگی های غذاهای ساده است که با شروع آماده تجاری مواد تشکیل دهنده. Lynette تام حقیقت است هیجان زده به شنیدن خود را محاکمه و درست پیشنهادات. تماس با او در 275-3004 ایمیل [email protected] و یا از طریق instagram در brightlightcookery. تجزیه و تحلیل تغذیه توسط Joannie Dobbs, Ph. D. C. N. S.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>