پیام عید پاک پر از امید در میان COVID-19

هدر McNabAAP

Australia's church leaders have stressed the message of hope at Easter after months of crises.
آیکون دوربیناسترالیا رهبران کلیسا باید تاکید کرد پیام امید در عید پاک پس از ماه از بحران.

استرالیا رهبران کلیسا باید متمرکز بر امید خود را سالانه عید پاک, پیام, صحبت کردن با ملت وفادار در میان COVID-19 شیوع و پس از تابستان ویرانگر bushfires.

سیدنی اسقف اعظم کلیسای آنگلیکان گلن دیویس می گوید: وقتی پرسید که آیا coronavirus را کشته بود, عید پاک, پاسخ او یک “توجهی ندارد”.

“ما هرگز تجربه یک بحران کاملا مانند قبل از این” دکتر دیویس می گوید: در پیام.

“ما بسیاری از ترس بیکاری و تنهایی, ایمنی عزیزان ما.

“البته بزرگترین ترس از همه از این ویروس است که ترس از مرگ, اما پیام عید پاک است که مرگ فتح شده است.

“امید است که خدا عیسی را فرستاد تا به جهان ما.”

در عید پاک, پیام, فیلم برداری در bushfire زده در جزیره کانگورو قبل از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر جمهور اتحاد کلیسا در استرالیا Dr Deidre پالمر می گوید: “از مرگ و ویرانی های جدید زندگی و امید ظهور”.

“همانطور که ما به عید پاک در این سال ما آگاهانه از تمام کسانی که تحت تاثیر فاجعه بار و بی سابقه حوادث در استرالیا از bushfire, از سیل و خشکسالی در بسیاری از نقاط کشور ما” دکتر پالمر می گوید.

“مسیحیان بر این باورند که از طریق زندگی و خدمت عیسی را شناسایی می کند و می آید کنار ما در درد و رنج ما ارائه می دهد آسایش و عشق و شفا در همه ما در حال رفتن را از طریق.

“در این زمان بحران و تروما ما در کنار یکدیگر سفر و مبارزه با یکدیگر از طریق راه طولانی در پیش است.

“در میان غم و اندوه ما شاهد ظهور نشانه هایی از امید و نشانه هایی از زندگی جدید است.”

اسقف اعظم کاتولیک سیدنی آنتونی فیشر می گوید این می تواند به نظر می رسد “غیر ممکن و حتی غیر حساس به امید زمانی که مردم بیمار هستند یا در حال اضطراب و یا جدا بیکار و یا در غیر این صورت بر دوش.

“ما شده است از طریق آفت قبل از. برخی ویرانگر بوده است. اما در نهایت آنها عبور” اسقف اعظم فیشر می گوید: در پیام ویدئویی خود.

“پس از جمعه خوب می آید, عید پاک, پس از, قبر, زندگی جدید است.”

مدیر کل کلیسای پروتستان از استرالیا پیتر بارنز می گوید: به نظر می رسد “ما دائما در حال غرق با مسائل روز – خشکسالی و سپس آتش سوزی پس از آن سیل و سپس طاعون”.

این مسائل روز “نقطه به بزرگترین مسئله در تمام دوران است. پسر خدا راه می رفت زمین و شکست گناه و مرگ” پاستور بارنز می گوید, در بیانیه ای.

ملبورن کلیسای آنگلیکان اسقف اعظم سابق کلیسای آنگلیکان پستانداران فیلیپ Freier می گوید مرگ عیسی در عید باعث مسیحیان به تأمل در مرگ و میر خود را در حالی که در قیامت دیده می شود وعده زندگی ابدی است.

“غیر منتظره بحران ناشی از COVID-19 همه گیر آورده این حقیقت را به خط مقدم آگاهی” اسقف اعظم می گوید: در پیام.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>