شرق خلیج مرد ID می خواهم به عنوان دوچرخه سوار کشته در بزرگراه 12 تصادف

یک دوچرخه سوار زده و کشته شده توسط hit-and-run راننده مشخص شد سه شنبه به آدریان آلبرت, 35, کنزینگتون در شرق خلیج.

آلبرت نبود حمل هر گونه شناسایی زمانی که او زده بود از پشت در حالی که سوار دوچرخه خود را رو به مشرق در امتداد بزرگراه 12 در نزدیکی Madrone جاده حدود 8:20 بعد از ظهر یکشنبه.

آلبرت آمار بود توسط راننده یک نور رنگی وانت. تاثیر انداخت دوچرخه سوار که با پوشیدن یک کلاه و یک سال 2016 Cannondale CAAD, خاموش جاده CHP گفت.

نپا CHP است که تحقیق در مورد خواسته برای کمک در پیدا کردن شهود و یا تصویری از تصادف و یا در نزدیکی منطقه اطراف زمان حادثه.

افسران بهبود دوج داکوتا کامیون با آسیب در مقابل آن پایان نه چندان دور از صحنه تصادف در دوشنبه افسر مارک Renspurger گفت.

ساکنان یک محله در سمت شرق از بزرگراه 12 در Boyes Hot Springs گزارش این کامیون در خیابان.

“آنها می دانستند که آن را معمولا در اطراف وجود دارد,” او گفت:.

شاهد گفت: تصادف کامیون چپ صحنه و ادامه داد: شرق در بزرگراه 12. معلوم شد یک مایل یا دو دور در یک محله از خیابان های باریک Renspurger گفت.

راننده یا مالک کامیون تا به حال شده است قرار دارد و ماموران در حال درخواست برای کمک.

“ما در حال canvassing محله به دیدن اگر آنها هر حلقه تصویری یا هر چیزی که کمک خواهد کرد که ما با هم قرار داده بود که راننده و یا که در ماشین” Renspurger گفت.

وجود دارد هیچ فرد از دست رفته گزارش که اشاره به آلبرت بودن قربانی, او گفت:. Sonoma County پزشکی قانونی مقامات شناسایی و او را روز سه شنبه.

مقامات بخواهید که هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه تماس 707-253-4906 یا 800-835-5247.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>