زمین دارای یک مینی ماه با توجه به ستاره شناسان

نگاه کردن به سمت آسمان و موج سلام به زمین جدید mini moon — حتی اگر شما نمی توانید آن را ببینید.

سیاره ما به طور موقت به دست آورد اضافی, طبیعی, ماه هنگامی که یک سیارک کوچک کشیده شد به زمین مدار سه سال پیش بین المللی فصل های اتحادیه Minor Planet Center (MPC) اعلام کرد اواخر روز سه شنبه.

این سیارک lyrically نام 2020 CD3 است که در حدود 6 تا 12 متر قطر.

متعدد مشاهدات “به طور موقت دستگیر شی” مستند جدید در جزئی سیاره الکترونیکی دایره منتشر شده توسط MPC. پست نشان می دهد که جسم است “به طور موقت محدود به زمین است.”

“هیچ شواهدی از آشفتگی ناشی از تابش خورشیدی فشار دیده می شود و هیچ لینک به یک شناخته مصنوعی شی یافت شده است,” ستاره شناسان نوشت. “بیشتر مشاهدات و مطالعات دینامیکی به شدت تشویق.”

2020 CD3 کشف شد Feb. 15 توسط ستاره شناسان در دانشگاه آریزونا قمری & سیارهای آزمایشگاه کاتالینا آسمان نظرسنجی در توسان و بیش از 30 مشاهدات از آن ساخته شده بودند و دو روز بعد با توجه به نجوم سایت خبری EarthSky.

Kacper Wierzchos یک محقق با آسمان کاتالینا بررسی و عضو تیم است که کشف کرده اند که بدن در حال چرخش بوده و ارسال تصاویر و توضیحات از این یافته ها در توییتر.

او گفت که در حالی که توده کوچک است “این یک معامله بزرگ به خارج از (حدود) 1 میلیون سیارک شناخته شده این است که فقط دومین سیارک شناخته شده به مدار زمین (پس از سال 2006 RH120 که بود نیز کشف شده توسط کاتالینا Sky Survey).”

اخبار استقبال با شور و هیجان در ستاره شناسی جهان, هر چند هیچ کس به نظر می رسد به دانستن چه مدت mini moon در اطراف چوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de