اوایل فارغ التحصیلی می تواند به ارسال و دانشجویان پزشکی به کروناویروس مقابل خطوط

نبرد برای درمان به تعداد رو به رشد بیماران مبتلا به کروناویروس جدید فقط آن را به دست آورد جدیدترین استخدام: به زودی به پزشکی فارغ التحصیلان. چندین دانشکده های پزشکی در ماساچوست و نیویورک این هفته اعلام کرد که آنها در نظر گرفته شده برای ارائه در اوایل فارغ التحصیلی خود را به سال چهارم دانش آموزان ردیابی سریع آنها را به خط مقدم مراقبت های بیمارستان به عنوان نیاز برای پزشکی کارگران موج.

روز دوشنبه گراسمن دانشکده پزشکی در دانشگاه نیویورک شد برای اولین بار در ایالات متحده برای اعلام پیشنهاد در اوایل فارغ التحصیلی در یک ایمیل به دانش آموزان است. که به دنبال مشابه حرکت در اوایل این سال در ایتالیا و بریتانیا پیشرفته است که بسیاری از نهایی-دانشجويان پزشکی سال به متوسط خدمات بالینی.

امروز مدارس پزشکی در دانشگاه تافتز دانشگاه بوستون و دانشگاه ماساچوست اعلام کرد که آنها برنامه ریزی شده به حرکت خود در جشن فارغ التحصیلی تاریخ آوریل از ممکن است پس از یک درخواست از ایالت ماساچوست برای کمک به گسترش پزشکی نیروی کار است. دانشکده پزشکی هاروارد گفت که “به طور فعال با توجه به” همان مرحله است.

در ماساچوست دولت را فراهم 90 روز مجوز موقت برای فارغ التحصیلان این امکان تقریبا اتوماتیک ورود به کار بالینی. این حرکت را برخی از 700 نفر از دانشجويان پزشکی در ماساچوست واجد شرایط برای ارائه مراقبت از بیمار حداقل هشت هفته زودتر از انتظار می رود.

دکتر استیون آبرامسون معاون مدیرکل آموزش و پرورش علمی و آموزشی در دانشگاه نیویورک گراسمن گفت که این تصمیم مدرسه آمد و به عنوان بیمارستان های آن غرق شد با افزایش تعداد COVID-19 بیمار موارد از جمله در بخش مراقبت. او گفت: چند سال چهارم دانش آموزان تا به حال با نزدیک شدن مدیران مدرسه به داوطلب خدمات خود را.

“ما در حال اجرا به مسائل نیروی انسانی” آبرامسون گفت. “که ما را به نتیجه گیری کرد: چرا دانشجویان تحصیلات تکمیلی که علاقه مند به خدمت در بیمارستان در حال حاضر ؟ آنها خود را تکمیل الزامات و آنها آماده شده است.”

اکثر آمریکایی های پزشکی طی چهار سال گذشته در آن نقطه مدرک پزشکی اعطا شده است و پس از اقامت و کارآموزی به توسعه تخصص پزشکان جدید.

در NYU, آبرامسون گفت: سال چهارم دانش آموزان خواهد بود قادر به فارغ التحصیل در اوایل مارس و شروع به مراقبت از بیمار در NYU بیمارستان در طب طبقه و در اتاق اورژانس. آنها سپس ترک در اواخر ماه ژوئن یا جولای برای شروع برنامه ریزی شده خود را اقامت برنامه با یک دو هفته ای قرنطینه در میان است. از 120 سال چهارم دانش آموزان در نظر سنجی این هفته گفت: 69 پاسخ داد که آنها علاقه مند می شود در اوایل خدمات بالینی.

در حالی که رابط کمیته آموزش پزشکی و یا LCME که تأیید پزشکی برنامه های تحصیلی در ایالات متحده ارائه کرده است دستورالعمل اولیه برای فارغ التحصیلی دانشگاه نیویورک تصمیم در انتظار تصویب نهایی از نیویورک وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش.

تعدادی از نیویورک مدارس پزشکی هنوز در حال توسعه طرح های پیشنهادی برای اوایل فارغ التحصیلی است. دکتر دیوید مولر دین برای آموزش پزشکی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای گفت: مدرسه امید به یک طرح آماده برای به اشتراک گذاشتن با دانش آموزان در اوایل هفته آینده. اوایل فارغ التحصیلی به احتمال زیاد رخ می دهد در اواسط ماه آوریل او اضافه شده و خواهد بود داوطلبانه اگر چه جزئیات نیاز به کار کرد. دانشگاه کلمبیا Vagelos کالج پزشکان و جراحان و کالج پزشکی آلبرت اینشتین نیز در حال کار نسبت به اوایل فارغ التحصیلی است.

دانشجویان پزشکی سراسر کشور باید صرف اخیر هفته بسیج برای حمایت از پزشکان محلی. آنها باید کارکنان coronavirus خطوط تماس ویژه هماهنگ تحویل غذا و حتی ارائه خود را در زمان به عنوان پرستاران کودک به پزشکی دیگر کارگران است. گفت: بسیاری از آنها هیجان زده به کمک های پزشکی خود را آموزش.

“ما همه چیز را ببینید که پزشکان در اطراف ما در حال رفتن را از طریق و ما هیجان زده هستیم و می توانیم برخی از امداد رسانی به پزشکان است که آموزش و مربی به ما گفت:” گرگ پیترز چهارم-سال دانشجویی در دانشگاه هاروارد که برنامه شروع به اقامت در اورژانس در بوستون.

وی افزود: هر چند که چشم انداز اوایل فارغ التحصیلی و سریع ردیابی خدمات تعجب برانگیز بود. “همکلاسی من و من در حال تایپ یک نفر که همه چیز را برنامه ریزی و برنامه های ما در حال از پنجره بیرون را,” او گفت:. “ما با اعتماد به نفس در ما, آموزش, اما ما کمی نگران در مورد پرتاب در آن وجود دارد.”

انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی تحقیقات و حمایت از گروه های پزشکی و عمده مراکز آموزشی گفت: این حمایت در اوایل فارغ التحصیلی زیر LCME دستورالعمل اما با تاکید بر اهمیت نظارت برای فارغ التحصیلان جدید.

“همانطور که ما فکر می کنم در مورد آنچه نقش این فارغ التحصیلان جدید خواهد بود این امر باید تحت نظارت” گفت: Alison Whelan انجمن ارشد آموزش پزشکی افسر.

آبرامسون گفت که او انتظار می رود بیشتر دانشکده های پزشکی سراسر کشور برای حرکت به سوی اوایل فارغ التحصیلی است.

“ما نه تنها مدرسه است که نیاز به مراقبت از بیماران در این COVID محیط زیست,” او گفت:. “من به طور کامل پیش بینی دیگر مدارس را در این نگاه و آن را به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>