عقاب دستیار ناتان ون Berlo پشت تیم کلی برای انطباق با هم تیمی های جدید, بازی, برنامه, برای, West Coast

تصویریلوقا جکسون می تواند مجبور به در دوران کودکی قهرمان Nic Naitanui به عنوان شیاطین چین و چروک وتاه بحران گستراند.

عملیات دریافت Tim Kelly شد یکی از موفق, با, West Coast کشیدن تجارت آورده است که تفنگ جیلان اواسط به این باشگاه سال گذشته است.

عملیات دریافت استفاده می شود به تیم کلی شده است در نوسان کامل از و مجموعه ای به بالا رفتن شکاف دیگر در شنبه شب که کلی نقش خود را بازی برای اولین بار در عقاب رنگ در پای چین و چروک وتاه ستاره Nic Naitanui.

Tim Kelly and Nic Naitanui are expected to form a formidable pair.
آیکون دوربینتیم کلی و Nic Naitanui انتظار می رود به شکل یک توانمند جفت. اعتبار: Nic الیس/غرب استرالیا

هر دو بازیکن برگزار شد از AFL را Bushfires درخواست بازی تا حدودی به دلیل این عقاب می خواهید به کنترل Naitanui بازی زمان پس از دو زانو بازسازی بلکه تا حدودی به دلیل آنها می دانند که کلی نیاز به زمان زیادی با هم تیمی های جدید خود لوقا Shuey اندرو Gaff, جک, قرمز, Dom, Sheed و شرکت به عنوان او می تواند.

دستیار مربی ناتان ون Berlo بود به ارزش کمی دور در کنفرانس مطبوعاتی امروز پیش از مارش سری برخورد با Essendon.

اما او تایید کرد که او sp و هافبک ها استفاده می شود به کلی می تواند بخشی از عقاب مسابقه این هفته.

“این مهم است. از یک هافبک نقطه نظر چیزی است که ما تلاش کرده اند به تمرکز در طول فصل قبل در تلاش است تا برخی از تداوم و شیمی با گروه,” او گفت:.

“با تیم آینده به مخلوط در حال حاضر مهم این است که او می شود برخی از ارتباط با بقیه هافبک ها و خط رو به جلو بیش از حد اگر او صرف برخی از زمان وجود دارد.”

ون Berlo گفت کلی کامل پیش فصل کمک کرده بود این روند آغاز شده است.

“آن شده است به خوبی برای تیم در آن فضا است. او توانسته است به بسیاری از دقیقه با همکار mids و امیدوارم که دارد ما را در جا خوب بیا بازی زمان.”

تصویریTim Kelly شد روشن بهترین ها در زمین به عنوان عقاب آمادگی خود را برای پیش فصل برخورد با Essendon.

و او گفت: هافبک تا به حال برای دریافت استفاده می شود به ruckmen نیز تا زمان بازی با کلی و Naitanui هر دو در این زمینه مهم بود.

“است که بخش بزرگی از چین و چروک وتاه اواسط اتصال – درک آنچه شما sp را دوست دارد و زمانی که آنها در موقعیت های خاص که در آن آنها می خواهم به ضربه” او گفت:.

“Mids ما در حال کار به طور مداوم در آن با همه ما sp, چه می شود که Nic یا ناتان Vardy که آیا آن بیلی ویلیامز یا تام Hickey.

“هر کس کردم تا نقاط قوت متفاوت است و آن را در مورد چگونه به بهترین شما می توانید با اتصال آنها.

“تیم تا به حال بدون وقفه پیش فصل و معنی است که او قادر بوده است به صرف یک تعداد زیادی از دقیقه با ما هافبک و ما ruckmen.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>