Duterte می گوید فیلیپین می تواند زنده ماندن بدون امریکا

مانیل >> رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte روز چهارشنبه گفت: نیروهای فیلیپینی می تواند در مبارزه با شورشیان و افراط گرایان مسلمان بدون آمریکا کمک نظامی در دفاع از خود تصمیم اخیر برای خاتمه ایالات متحده پیمان.

Duterte همچنین گفت: در یک سخنرانی که او را به چوب به یک تصمیم ساخته شده در اوایل ریاست جمهوری خود را زمانی که او خشمگین و سپس رئیس جمهور, باراک اوباما, انتقاد از خود deadly مبارزه با مواد مخدر سرکوب است که او نمی خواهد سفر به ایالات متحده است.

این عجول و بی پروا فیلیپین رهبر اغلب انتقاد آمریکا از سیاست های امنیتی در حالی که مقامهای چین و روسیه پس در اواسط سال 2016 برای شش سال مدت است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت Duterte برای پیوستن به یک جلسه او را میزبان برای رهبران انجمن از جنوب آسیا سازمان ملل در لاس وگاس در ماه آینده. Duterte بهتر است روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن از با اوباما اما وی این اظهارات را روز شنبه حمایت قبلی بیانیه ای که توسط سخنگوی خود را که او نمی خواهد شرکت در لاس وگاس نشست.

“آیا ما نیاز امریکا برای زنده ماندن به عنوان یک ملت؟” Duterte پرسید. “آیا ما نیاز به … ممکن است و قدرت نظامی ایالات متحده برای مبارزه با ما شورش در اینجا و تروریست ها را در جنوب و کنترل مواد مخدر؟”

“ارتش و پلیس گفت:” آقا ما می توانید آن را انجام,” او گفت:.

“اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد ما هیچ کسب و کار یک جمهوری” Duterte گفت. “شما ممکن است به عنوان به خوبی انتخاب کنید. ما می تواند یک قلمرو از آمریکایی ها و یا ما می تواند یک استان چین است.”

این دولت فیلیپین اعلام آمریکا دو هفته پیش که قصد دارد برای پایان دادن به بازدید از پیمان امنیتی که اجازه می دهد تا نیروهای آمریکایی برای آموزش در اعداد بزرگ در فیلیپین در جدی ترین تهدید تحت Duterte به این دو کشور’ 69-سال پیمان داد.

فسخ اثر طول می کشد پس از 180 روز مگر اینکه توافق دو طرف برای حفظ VFA. دوره انتظار اجازه می دهد تا متفقین به مذاکره مجدد ستیز نظر 1998 توافقنامه است.

این توافق اجازه می دهد تا ورود و اقامت موقت نیروهای آمریکایی همراه با کشتی های نظامی ایالات متحده و هواپیما برای آموزش های مشترک با نیروهای فیلیپینی. این مانور شامل سالانه دریل که فیلیپین مقامات امنیتی باید با اعتبار کمک به ضرب و شتم به شورشیان کمونیست در سراسر کشور و گروه دولت اسلامی-تراز وسط قرار دارد مسلمان شبه نظامیان در جنوب فیلیپین.

این VFA مشخص می کند که کشور دارای صلاحیت قضایی سربازان آمریکایی که متهم به جنایات در حالی که در فیلیپین یک موضوع حساس در سابق آمریکا مستعمره.

وزیر دفاع علامت Esper به نام تصمیم Duterte دولت “مایه تاسف است.” مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, واکنش زیرکی گفت: “اگر آنها می خواهم به انجام این کار خوب است. ما به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول است.”

وزیر امور خارجه Teodoro اهسته جونیور که امضا متوجه فسخ در Duterte جهت پیشنهاد کرده است یک بررسی از توافق برای حل مسائل به جای abrogating آن است.

Duterte تهدید به فسخ قرارداد پس از واشنگتن گزارش لغو رواديد ایالات متحده یک متحد وفادار دیابت رونالد دلا روزا بود که مربوط به نقض حقوق بشر زمانی که او اجرا از رئیس جمهور مرگبار مبارزه با مواد مخدر سرکوب به عنوان رئیس پلیس در سال 2016.

Duterte به آمریکا یک ماه برای بازگرداندن دلا روزا ویزا اما مقامات ایالات متحده باید به صورت عمومی در واکنش به تقاضای خود را.

هزاران عمدتا فقیر مظنون کشته شده اند تحت Duterte مبارزه علیه مواد مخدر, هشدار آمریکا و دیگر دولت های غربی و گروه های حقوق بشر.

Duterte را رد کرد و در روز چهارشنبه آنچه را که او گفته بود این تصویر توسط برخی از مقامات ایالات متحده از دولت او به عنوان آزار و اذیت یک بازداشت مخالفت سناتور و ناتوان از بررسی قتل های فراقضایی.

“ما را به تصویر کشیده و به عنوان یک جمهوری ناتوان از اداره ساده و عدالت” Duterte گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>