دافی ادعای او مورد تجاوز قرار گرفت, اسیر

British singer Duffy claims she was drugged, raped and kidnapped.
آیکون دوربینهنرمند ایرانی دافی ادعای او دارو مورد تجاوز قرار گرفته و ربوده شده است.

هنرمند ایرانی دافی توضیح داده شده از یک غیبت طولانی از صحنه موسیقی گفت: او تا به حال شده است “مورد تجاوز قرار گرفته و دارو و اسیر برگزار شد” اما به جزئیات بیشتر در مورد که در آن یا زمانی که این حادثه صورت گرفت.

دافی, 35, که تا به حال بزرگ بازدید و با تک رحمت در سال 2008 و اولین آلبوم خود Rockferry نوشت: در یک Instagram نوشته است که او “خوب و امن در حال حاضر” اما گفت: آن را گرفته بود او زمان برای بازیابی از این مصیبت.

ویلز روح خواننده برنده جایزه گرمی در سال 2009 برای Rockferry و سه جوایز بریت اما تا حد زیادی حذف خودش از محل موردتوجه وتماشای عموم پس از انتشار دوم خود کمتر موفق آلبوم در سال 2010.

او در انجام یک ادیت پیاف ادای احترام کنسرت در نیویورک در سال 2013 و در زمان یک فیلم نقش 2015 انگلیسی, جرم و جنایت فیلم افسانه است اما به ندرت دیده شده یا شنیده می شود پس از.

“بسیاری از شما تعجب آنچه رخ داده به من که در آن من به ناپدید می شوند و به همین دلیل,” او نوشت. “حقیقت این است لطفا به من اعتماد کن من باشه و امن در حال حاضر من مورد تجاوز قرار گرفت و دارو و اسیر برگزار شد بیش از برخی از روز. البته من جان سالم به در برد. بهبود زمان برد.”

او نگفت که برگزار شده بود او را اسیر و یا زمانی که اما گفت که او خواهد بود ارسال فایل صوتی مصاحبه در هفته های آینده که در آن او را به پاسخ به هر گونه سوال.

“شما تعجب می کنم که چرا من را انتخاب کنید به استفاده از صدای من به بیان درد ؟ من نمی خواهم به جهان نشان می دهد غم و اندوه در چشمان من. من از خودم پرسیدم چگونه می توانم خواندن از قلب اگر آن را شکسته است ؟ و به آرامی آن را unbroke,” او اضافه شده است.

دافی نمایندگان از 2010 را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر روز سه شنبه در ارسال.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>