جوجه اردک یتیم توسط لاک پشت بزرگ خوراکی امن در شهر نیویورک

  • COURTESY WILD BIRD FUND Five ducklings bunched together at a Wild Bird Fund facility after being rescued from a pond at New York’s Central Park today.

    حسن نیت ارائه میدهد پرنده وحشی صندوق

    پنج ducklings مفتول در کویل با هم در یک پرنده وحشی تسهیلات صندوق پس از نجات از یک برکه در پارک مرکزی نیویورک امروز.

نیویورک >> پنج ducklings رفتن را از طریق بدترین روز زندگی جدید خود را نجات داده شدند امروز از خائنانه مرکزی پارک آب که در آن یک لاک پشت بزرگ خوراکی اعتقاد بر این است که مادر خود را کشته.

نوزاد mallards شناور بودند طعمه برای چه دروغ زیر در یکی از تولیدی حوضچه از شهر نیویورک طبیعت پناهگاه. شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی رنجرز تلاش برای نجات پرندگان چهار شنبه, اما تلاش های آنها هیچ بازی برای درها از mallards.

نگران نیویورک قرار دادن یک هیپوترمی سازمان دیده بان در توییتر از طریق شب با یک پیشنهاد پرندگان نوازش به صورت گرما در غیاب مادر خود را لمس کنید.

رنجرز بودند در تمام طول روز آن را امروز در نهایت گرفتن آنها با خالص در اواخر بعد از ظهر. پرندگان منتقل شدند به غیر انتفاعی پرنده وحشی صندوق این شهر تنهاست حیات وحش توانبخشی مرکز.

“آنها کوچک بچه ها فقط یک هفته پیر گفت:” غیر انتفاعی مدیر ریتا مک ماهون. “آنها به نظر می رسد OK احتمالا آسیب دیده اند اما هیچ آسیب است.”

پرندگان خواهد ماند با یک کارمند که مک ماهون تماس های غیر انتفاعی را “اردک مخاصم.”

او طول می کشد مراقبت از آنهایی که کمی در خانه اش bathub تا زمانی که آنها قادر به پرش به بیرون از آن که در آن نقطه آنها را دوباره به غیر انتفاعی پرندگان استخر در طول حیاتی دوره است.

“اگر ما بسیار خوش شانس هستند … ما یک مرغ و آنها را جانشین مادر” مک ماهون گفت.

در غیاب یک مادر به راهنمای آنها را به پارک ducklings خواهد بود ارسال به یک پناهگاه شمال ایالت.

“این یک کار بزرگ است که رنجرز انجام داد” مک ماهون گفت. “من فکر می کنم این فوق العاده حواس پرتی. مردم باید برای دیدن زندگی است که تاثیر پذیری COVID-19 و طبیعت است.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de