راننده نمی خواهد در خدمت زندان زمان پس از سقوط که منجر به کشته شدن Bodega خلیج دانشمند

راننده که باعث 2018 شش-تصادف ماشین که به کشته شدن برجسته محلی دریایی دانشمند نمی خواهد به صرف یک روز در پشت میله های زندان پس از او التماس کرد هیچ مسابقه به قتل نفس غیر ارادی و عذرخواهی به قربانی و خانواده او قبل از صدور حکم در هفته گذشته.

Javier Rodriguez-Lopez, 21 از Pittsburg رو تا یک سال در شهرستان سونوما زندان برای ایجاد یک صبح زود سقوط در پتالوما در آوریل 24, 2018 که در زمان عمر سوزان ویلیامز, 66, یک محقق برجسته در دانشگاه UC Davis Bodega آزمایشگاه دریایی.

Rodriguez-Lopez سپس 19 خوابش در حالی که رانندگی به کار با پدرش در یک شورلت سیلورادو که عبور بیش از دو زرد همراه Lakeville بزرگراه در نزدیکی جنوب مک داول بلوار و برخورد سر با تویوتا پریوس رانده شده توسط ویلیامز. او در حال رانندگی بود از او Bodega خلیج صفحه اصلی برای تدریس در یک کلاس در دانشگاه UC Davis.

Rodriguez-Lopez که فاقد مجوز در زمان تصادف از محققان گفت: او تا ساعت 1 صبح قبل از شب بود که خسته و نمی به یاد داشته باشید لحظات قبل از ضربه. او در سانتا رزا وکیل اندرو مارتینز گفت Rodriguez-Lopez تنها رانندگی به خاطر پدرش که او نیز خسته شده بود از او خواست تا.

Rodriguez-Lopez جمعه محکوم شد به یک ماه در زندان شهرستان سه سال آزادی مشروط و 200 ساعت از خدمات اجتماعی یا مرتبط با علوم دریایی آموزش و پرورش و یا پرداختن به رانندگان جوان در مدارس در مورد خطرات ناشی از رانندگی در حالی که خسته و خسته. او که ماه کار در پروژه های شهرستان از طریق یک زندان کار-انتشار برنامه به جای اینکه زندانی با توجه به مارتینز.

“در واقع او گفت:” این یک تصادف بود و من هرگز فکر نمی کردم که با تلاش برای کمک به پدر من مانند من است که من می خواهم به خواب رفتن و علت این نوع از حادثه'” مارتینز گفت: از Rodriguez-Lopez را قبل از صدور حکم پیام.

ویلیامز بستگان نمی تواند از نظر دوشنبه در مورد قطعنامه در مورد.

درخواست های خود را برای زمان زندان برای Rodriguez-Lopez در بازه زمانی از یک روز تا یک سال با توجه به Sonoma County معاون دادستان منطقه برایان Staebell.

آنها همچنین خواسته برای او به پرداخت و جبران داده شود مشروط شدن Staebell گفت: در یک ایمیل.

دادستان بپرسید نه به صورت خاص زندان محکوم کرد اما درخواست کرد که Rodriguez-Lopez “در خدمت برخی از زمان در زندان” Staebell گفت که به ذکر است که Rodriguez-Lopez به سابقه کیفری بود “بسیار ناچیز” قبل از تصادف.

“این متهم به سادگی خوابش برد پشت چرخ در هنگام رانندگی به کار” Staebell گفت. “او بسیار پشیمان و التماس کرد گناه را به همه اتهامات در مراحل اولیه رسیدگی است.”

این حکم را صادر کرده سونوما کانتی کمیسر Troye شیفر که خطاب Rodriguez-Lopez در دادگاه در روز جمعه.

“ما افراد جوان اغلب گفته در مورد خطرات ناشی از نوشیدن و رانندگی و یا پیام کوتاه و رانندگی, اما آنها اغلب مطلع نیست که بیش از حد خسته است همچنین مناسب دلیلی برای, جلو,” او گفت:, با توجه به دفتر دادستان منطقه.

“با توجه به تجربه خود را که منجر به این ترافیک از دست دادن زندگی من فکر می کنم شما در یک موقعیت خوب به رله که پیام است.”

مارتینز گفت Rodriguez-Lopez تجربه “بسیار شدید افسردگی” پس از سقوط و گفت: او فکر کرد که این حکم عادلانه بود.

“این سخت است برای تماس با آن تصادف به خاطر او بخوابید و او نباید داشته باشد” مارتینز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im