راننده می شود 1 ماه در زندان 2018 تصادف که منجر به کشته شدن Bodega خلیج زیست شناس

راننده که ناشی از یک تصادف در سال 2018 که به کشته شدن برجسته زیست شناس دریایی از Bodega خلیج جمعه محکوم شد به یک ماه در زندان شهرستان است.

این حکم پس از Javier Rodriguez-Lopez, 21, Pittsburg در Contra Costa County, التماس هیچ مسابقه در ماه فوریه به اتهام بزه فضایی قتل نفس و رانندگی بدون مجوز در منطقه سونوما کانتی دفتر دادستان منطقه گفت: در انتشار اخبار. او تا به حال با آن مواجه حداکثر مجازات یک سال در زندان شهرستان است.

اتهامات بنیادی از صبح زود سقوط مارس 24 2018 که به کشته شدن سوزان ویلیامز 66 و ارسال Rodriguez-Lopez و دو نفر دیگر به بیمارستان. Rodriguez – Lopez سپس 19 بود رانندگی همراه Lakeville بزرگراه در کالیفرنیا در نزدیکی جنوب مک داول بلوار زمانی که خود را Chevy Silverado عبور دو خط زرد و نوسان به ترافیک می دوزند به انتشار اخبار گفت. Rodriguez-Lopez برخورد سر با Williams’ تویوتا پریوس و هوندا. سه اتومبیل های دیگر گرفتار شدم در خرابه به عنوان به خوبی.

محققان بعد متوجه شدند که Rodriguez-Lopez شده بود سرعت و افتاده بود به خواب رفتن در چرخ در انتشار اخبار گفت. آنها همچنین کشف کرده اند که او نمی باید یک گواهینامه رانندگی معتبر. او گفت پتالوما افسران پلیس که او شکست خورده بود یک راننده تست در سال 2017, اما هنوز هم سوار گاهی اوقات گرفتن نوبت در پشت چرخ با پدر خود را به عنوان آنها را به و از کار.

ویلیامز بود تزئین زیست شناس و خدمت برای چندین سال به عنوان مدیر UC Davis Bodega آزمایشگاه دریایی در Bodega بای. او یک استاد برجسته در دانشگاه UC Davis بخش از تکامل و محیط زیست و در راه او را برای تدریس در یک کلاس در دانشگاه زمانی که او در تصادف کشته شد. او یک کلید مشاور کالیفرنیا قانونگذاران بودند که کار حفاظت از آبهای ساحلی از نفت و گاز توسعه است.

در علاوه بر این به خود زندان هم Rodriguez-Lopez محکوم به گذراندن سه سال در مشروط شدن در انتشار اخبار گفت. او همچنین دستور داد برای تکمیل 200 ساعت از خدمات اجتماعی مربوط به هر علوم دريايي آموزش و پرورش و یا با صحبت کردن به رانندگان جوان در مدارس در مورد خطرات ناشی از رانندگی در حالی که خسته و خسته.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im