درایو-thrus در حال حاضر تاسیسات برای فست فود زنجیره ای

برای چند دهه, این مواد غذایی سریع drive-thru شده است چرب نماد Americana های کنار جاده ای مراسم برای میلیون ها نفر از مسافران با یک اشتیاق برای همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده.

در حال حاضر درایو-از طریق با آن رنگ روشن علامت و سس گوجه فرنگی-رنگ آمیزی کاغذ کیسه های گرفته شده در یک اهمیت در سن اجتماعی فاصله.

در طول ماه گذشته و نیم coronavirus همه گیر است مجبور مستقل رستوران نزدیک و میچلین ستاره سرآشپزها به آزمایش با takeout. اما با وجود هرج و مرج در این کشور رانندگی-thrus ادامه به بوسیله اسباب گردنده از سفارشات ارائه مالی کردند به صورت زنجیره ای مثل مک دونالد و برگر کینگ و حتی به عنوان مواد غذایی سریع کارگران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران خطر عفونت است.

در حالی که رستوران ناهار خوری اتاق نشستن خالی بسیاری از مردم شروع درمان درایو-thrus مانند فروشگاه های مواد غذایی, ساخت تنها سفرهای گاه به گاه اما با قرار دادن سفارشات بزرگتر. Popeyes معرفی کرده است “خانواده بسته نرم افزاری” به سرمایه گذاری بر روی تقاضا برای بزرگتر وعده های غذایی. تاکو بل ارائه, ارتقاء, رایگان, Doritos Locos Tacos در روز سه شنبه — است که افزایش ترافیک در برخی از آن درایو-thrus قریب به اتفاق کارکنان. و ناهار خوردن در زنجیر مانند Texas Roadhouse تبدیل شده خالی پارکینگ به طور موقت درایو از طریق خطوط.

“برای بسیاری از رستوران ها آن را مطلق ناجی” گفت: Jonathan و خم اجرایی سردبیر, رستوران, مجله کسب و کار.

در زنجیره های بسیاری از جمله مک دونالد درایو-از طریق اختصاص آنجا که 70 درصد از درآمد قبل از بحران تولید میلیاردها دلار برای این صنعت در هر ماه است. در طول همه گیر فروش بیشتر برگزار می شود ثابت است. در ماه مارس درایو-thrus تولید $8.3 میلیارد دلار در سراسر صنایع افزایش از 8 میلیارد دلار در فروش بیش از مدت مشابه در سال 2019 با توجه به داده ها از NPD Group یک شرکت تحقیقات بازار.

اما در حالی که این محافظ مواد غذایی سریع شرکت از بدترین اثرات اقتصادی همه گیر, درایو-از طریق تبدیل به یک مکان خطرناک برای برخی از دستمزد پایین کارگران است که طبخ و خدمت به مواد غذایی در شرایط تنگ و اغلب بدون دسترسی به تجهیزات حفاظتی. در تعدادی از کشورهای کارگران در مک دونالد و دیگر زنجیر را به صحنه تعطیل و خواستار افزایش اقدامات احتیاطی.

مانند کسب و کارهای دیگر که باقی مانده اند باز کردن درایو-thrus اغلب آمیخته با ترس است. برخی از مشتریان رول کردن ویندوز خود را فقط به اندازه کافی به چوب یک جفت انبرک. دیگران می رسند مسلح با Lysol اسپری پلاستیک و بسته بندی.

“آنها فقط به عنوان ترس از ما به عنوان ما از آنها گفت:” Jamila Allen, 23, که با این نسخهها کار در یک freddy’s در کارولینای شمالی. تلاش مک دونالد مکان در لس آنجلس به روشن کردن خلق و خوی از کارگران با تقویم ظاهرا روحیه تقویت حوادث مانند دیوانه Sock روز بود به طور گسترده ای به عنوان تمسخر تن-ناشنوا است.

و با وجود تکرار اطمینان از عمده فست فود زنجیره ای است که دستکش و ماسک صورت در راه هستند و اضطراب (و اغلب maskless) کارکنان شاغل در درایو-thrus مبارزه برای حفظ فاصله اجتماعی حتی با کمتر از کارگران در هر شیفت.

“این غیر ممکن است برای نگه داشتن 6 پا از هم جدا در محل کار و قطعا غیر ممکن است به ماندن در آن دور از مشتریان” گفت: Terrence عاقلانه 40 تغییر مدیر در یک مک دونالد در شهر کانزاس. “اگر شما در حال گرفتن یک مشتری و پول آنها سرفه یا عطسه هستید در حالت آماده باش و در لبه.”

مبارزه برای $15 کمپین که با این نسخهها کار با مواد غذایی سریع کارکنان به حمایت از افزایش حداقل دستمزد به شناسایی ده ها تن از مک دونالد کارگران در حداقل 14 متحده که آزمایش مثبت برای coronavirus. دیوید تور یک مک دونالد گفت این شرکت گرفته شده طیف وسیعی از مراحل برای محافظت از نیروی کار خود را از جمله با قرار دادن موانع و اجازه می دهد کارکنان به استفاده از سینی به اسلاید و به عقب و جلو. “مشتریان می توانند آن را بلند کردن سینی خود پس هیچ تماس بین کارمند و مشتری” تور گفت.

از تمام رقبای خود در فست فود و غذاخوری گاه به گاه کسب و کار مک دونالد بود و مسلما در بهترین موقعیت و در این بیماری همه گیر. در طول سال گذشته این شرکت با صرف صدها میلیون دلار در آن درایو-thrus نصب دیجیتال منوی تخته که prod مشتریان به جای بزرگتر و گران تر سفارشات. در برخی از مکان های مک دونالد دارای تجربه با دوربین های تشخیص پلاک شماره اجازه می دهد این شرکت به خیاط یک لیست از پیشنهاد خرید از مشتری سفارشات قبلی.

در طول همه گیر مک دونالد ساخته شده است که یک تعداد انگشت شماری از پایین-tech تنظیمات ساده آن منو را به خطوط حرکت سریع تر توسط برش-بعد از صبحانه و با استفاده از تنها یک نوع کاهو. “کمتر انتخاب های شما برای خدمه خود را کارآمد تر و سریع آنها می توان به” تور گفت.

تاکو بل نیز تغییر چگونه آن را اجرا می کند آن درایو-thrus. در گذشته این شرکت عمدتا پر نسبتا کوچک سفارشات. در حال حاضر مشتریان در حال خرید بسیار بزرگتر وعده های غذایی — مواد غذایی به اندازه کافی برای قرار دادن باقی مانده در یخچال و فریزر با توجه به مایک گرم زنجیره ای را افسر ارشد عامل.

“آنها در حال قفل کردن در خانه خود و تا زمانی که آنها بیرون می آیند و آنها را به یک درایو از طریق آنها می خواهم به خرید بیشتر” گرم گفت.

به جای کسانی که سفارش عادات این شرکت نقل مکان کرد و آن درایو از طریق کارگران از پنجره به در حال حاضر خالی ناهار خوردن-در منطقه باز کردن فضا برای آشپز به جمع آوری بزرگتر و پیچیده تر سفارشات در آشپزخانه.

اما نه هر عمده زنجیره ای شده است قادر به آمده تا با راه حل همه گیر. حتی قبل از coronavirus زنجیر مانند یاقوت سه شنبه و TGI جمعه با ناهار خوري بزرگ, اتاق طراحی شده برای فراغت خاطر غذا بوده است, مبارزه, بسته شدن مکان به عنوان یک بار-مشتریان وفادار پناهنده به سریع تر trendier گزینه های مانند Chipotle.

بدون درایو-thrus این نوع از ناهار خوردن در رستوران ها — که بسیاری از آنها گرفته شده و بدهی های قابل توجه پس از بحران مالی 2008 — مبارزه ممکن است.

هنوز همه گیر باعث شده است که مقدار زیادی از درد مالی حتی برای شرکت هایی که درایو-thrus در حال زمزمه. رئیس اجرایی mcdonald’s, کریس Kempczinski گرفته شده 50% کاهش پرداخت. پس از گزارش کاهش فروش در پنجشنبه Kempczinski هشدار داد که “مسیر دقیق ما و بازیابی بسیار نامشخص است.”

و فردی franchisees نیز ممکن است مبارزه به خصوص در کوتاه مدت. در مارس ملی صاحبان Association — یک گروه مدافع که نشان دهنده برخی از franchisees مک دونالد — برخورد با شرکت بیش از پرداخت اجاره بها و دیگر مسائل.

به طور کلی این شرکت عضله بزرگ مواد غذایی سریع شرکت ها قرار می دهد franchisees در موقعیت دلخواهی در مقایسه با بسیاری از کسب و کارهای کوچک به خصوص رستوران ها مستقل هستند. در برگر کینگ و Popeyes فردی صاحبان فروشگاه را بدست کمک از شرکت “franchisee نقدینگی تیم” در تقاضا برای وام تحت حکومت کوچک-کسب و کار امداد رسانی برنامه.

در نهایت همه گیر می تواند “یک لحظه رستگاری” برای درایو-thrus گفت: آدم چندلر نویسنده از “درایو-از طریق رویاها” تاریخچه ای از مواد غذایی سریع.

“از آن صحبت می کند به چیزی که بسیار عادی” چندلر گفت. “که شما می توانید انجام دهید که در یک زمان از عظیم تحول معنی است. آن را تند و تلخ در این هرج و مرج حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de