درایو از طریق coronavirus تست سایت آینده به Kakaako و Waipio این آخر هفته

  • DENNIS ODA / DODA@STARADVERTISER.COM A drive-thru testing site at Kakaako Waterfront Park last Saturday drew hundreds of motorists, many who did not get tested because they did not meet the symptom criteria. The parking lot of Kakaako Waterfront Park and the Waipio Peninsula Soccer Complex will be the site of more drive-thru testing this weekend.

    دنیس ODA / [email protected]

    یک درایو از طریق تست سایت در Kakaako اسکله پارک شنبه گذشته به خود جلب کرد صدها نفر از رانندگان بسیاری از کسانی که نمی توانید تست شده زیرا آنها برآورده نمی علامت معیارهای. پارکینگ Kakaako اسکله پارک و Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده خواهد شد این سایت بیشتر از طریق درایو تست در این آخر هفته.

شهر و شهرستان هونولولو در همکاری با برتر گروه پزشکی Hawai’i برگزار خواهد شد درایو از طریق testings سایت این آخر هفته در پارکینگ Kakaako اسکله پارک و در Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده برای بررسی بیماران جدید coronavirus COVID-19.

تست خواهد شد در Kakaako اسکله پارک در روز شنبه و Waipio شبه جزیره فوتبال مجتمع در روز یکشنبه. ساعت در هر روز خواهد شد و ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر

کسانی که واجد شرایط برای تست باید دچار علائمی مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس, شهرستان, مقامات گفت. یک درایو از طریق تست سایت در Kakaako اسکله پارک شنبه گذشته به خود جلب کرد صدها نفر از رانندگان بسیاری از کسانی که نمی توانید تست شده زیرا آنها برآورده نمی علامت معیارهای.

مقامات شهرستان گفت: آنها در حال باز کردن دو تست مکان آخر این هفته برای افزایش تعداد نمایش و تست برای اوآهو ساکنان.

دکتر اسکات Miscovich از برتر گروه پزشکی Hawai’i شود که منجر به تلاش در هر دو این مکان آنها گفت.

کسانی که حضور در این آزمایش سایت برای اولین بار به نمایش علائم و خواسته شود به ارائه اطلاعات شخصی شامل شماره تماس به طوری که آنها می توانید دریافت نتایج انتخابات گفت: امروز در انتشار اخبار.

نتایج هر هفته تست استفاده می شود برای شناسایی COVID-19 “نقاط داغ” به کمک خود را در مهار آنها گفت.

“من باور دارم که تنها راه ما در حال رفتن به خارج از این و رسیدن به طرف دیگر از طریق تست بیشتر گفت:” شهردار کرک کالدول. “من می خواهم برای تشکر از دکتر Miscovich و تیم خود را برای افزایش و بخشی از راه حل برای کاهش گسترش این ویروس است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد تست تماس (808) 304-8816 یا (808) 367-6020.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>