درایو از طریق coronavirus تست برای سلامت کارگران آغاز می شود در سانتا رزا

یک درایو از طریق تست سایت در نظر گرفته شده برای شناسایی موارد coronavirus محلی در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی عرضه در سونوما کانتی سلامت عمومی آزمایشگاه روز سه شنبه (محل انتظار برای عمل برای چند هفته و به تدریج شامل تست از دیگر گروههای در معرض خطر و در نهایت عموم مردم است.

ماشین نورد به عقب پارکینگ آزمایشگاه در Chanate جاده در سانتا رزا آغاز و در ساعت 10 صبح که نارنجی مخروط ترافیک از هم جدا شده تیم های کوچک گسترش بیش از سه ردیف در پارکینگ.

نقاب کارگران راه می رفت تا به وسایل نقلیه ورودی و تایید قرار ملاقات با رانندگان داخل. آنها پر مصرف فرم های جمع آوری اطلاعات آماری در مورد هر فرد و سایر اطلاعات از قبیل اینکه آیا آنها تا به حال علائم یا موجود شرایط پزشکی.

رانندگان سپس اقدام نسبت به دیگر مجموعه ای از کارگران هر یک از پوشش سر-به-پا در تجهیزات حفاظتی که شامل ماسک, پلاستیک, صورت, سپر, دستکش, سیاه و فولاد لباسهای.

وجود دارد, سایت ستاد swabbed پشت مراقبت های بهداشتی کارگران گلوی قرار داده شده در آزمون های فردی تک آنها برچسب و ذخیره آنها را در یک ظرف با دیگران است.

شهرستان چاک دار 240 قرار ملاقات برای درایو-از طریق باز بعد هر چند چرخش سریع زمان برای فردی آزمون نشانه کانتی ممکن است باید از این ظرفیت برای تقویت آن تعداد روزانه آزمون گفت: Rohish لعل شهرستان سخنگوی.

نتایج آزمون باید در دو تا سه روز و کسانی که تست مثبت خواهد بود تماس گرفت برای اولین بار.

“آن بوده است موفق” لعل گفت. “ما نمی دانیم که چگونه به سرعت ما می تواند انجام این کار, اما من فکر می کنم ما می تواند جای چند (مردم).”

باز از تست سایت می آید روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شناسایی گسترده آزمایش روزانه از ویروس در سراسر کشور به عنوان یکی از شش عامل است که کمک خواهد کرد که تعیین چگونه و چه زمانی کالیفرنیا آسانسور محدودیت در زندگی عمومی مربوط به کوروناویروس. وی افزود: دولت باید انجام 60,000 80,000 آزمون یک روز برای شناسایی ویروس شیوع است.

تست در درایو از طریق به روز شنبه بود و محدود به کارکنان مراقبت های بهداشتی از انواع مشاغل اعم از پرستاران و پزشکان به مصرف و کارکنان خانه داری.

الیزابت فیلیپس, 44, یک پرستار در یک درمانگاه بهداشت در سونوما کانتی گفت: او شرکت در روز شنبه از طریق درایو تست از آنجا که او می خواست به انجام به همان اندازه که او می تواند به نگه داشتن بیماران خود را امن است. هر چند او تا به حال هیچ نشانه ای از ویروس او نگران امکان اینکه یک سکوت میزبان این بیماری است.

“این واقعا آسان و ساده” فیلیپس گفت: در مورد تجربه گرفتن تست شده است. “من از ماشین و انجام شد و در کمتر از 10 دقیقه.”

فیلیپس افزود که او نشان داد تا به سایت بدون وقت پس از تلاش ناموفق برای, برنامه یکی زودتر آن روز بود اما هنوز مجاز به درایو از طریق. کورا کندال نیز یک پرستار گفته بود ارائه یک آزمون زمانی که او به همراه خود برای انتصاب هر چند او مراقبت سلامت کارگر.

لعل گفت که او نمی تواند تایید که کسی غیر از مراقبت های بهداشتی کارگران تست شده در روز شنبه و افزود که این زن گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت بدون وقت قبلی به احتمال زیاد آزمایش در خطا و تاکید کرد که افرادی که مایل به آزمایش باید یک وقت ملاقات برای اولین بار.

تنها کسانی که در مشاغل بهداشت از جمله کسانی که با و بدون علائم می تواند برنامه ریزی قرار ملاقات با تماس 707-565-4667.

لعل گفت: تست خواهد در نهایت گسترش شامل اولین پاسخ دهندگان مانند آتش و EMTs هر چند قاب زمان برای وقتی که اتفاق می افتد نیست و در عین حال به عنوان مجموعه ای از شنبه. دستورالعمل بیش که قادر خواهد بود برای تست در محل انتظار می رود برای تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر بیش از زمان تا زمانی که در نهایت باز کردن گسترده طیف وسیعی از تست به عموم است.

مقامات شهرستان هشدار داد افزایش آزمایش انتظار می رود در هفته های آینده ممکن است منجر به تب و تاب جدید موارد تایید شده در این شهرستان است.

تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یک شنبه در آوردن مجموع کسانی که تست کردم مثبت برای این بیماری به 218. از کسانی که تست کردم مثبت در سونوما کانتی 10 مطلب بازیافت در روز شنبه ترک 113 فعال موارد است. دو نفر فوت کرده اند از COVID-19 در شهرستان سونوما.

درایو از طریق سایت امکان پذیر شد توسط یک های اخیر حمل و نقل از 5000 نمونه سواب خریداری شده توسط این شهرستان از طریق آمازون گفت: دکتر Sundari Mase این شهرستان بهداشت عمومی افسر در اوایل این هفته. یکی دیگر از حمل و نقل از 100,000 سواب انتظار می رود که در حدود دو هفته.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im