درایو-در فیلم در حال ساخت باز گشت در کیلوا و Kapolei این هفته

این باز گشت از این درایو در فیلم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دنی Casler از گروه جامعه MyKailua برگزاری یک خلبان درایو در “تماس با ما” غربالگری “هاکی” در پالی خطوط پارکینگ در شب چهارشنبه.

تمام درآمد حاصل از این رویداد محدود به فقط 16 وسایل نقلیه را برای حمایت پالی خطوط بولینگ همراه با یک گروه غیر انتفاعی به نام Kinai’eha و همچنین کیلوا سینما است که ارائه پاپ کورن میان وعده و تنقلات.

این رویداد به فروش رفت در ظهر و فروخته شده در یک دقیقه Casler گفت.

بلیط های در 24 $در هر وسیله نقلیه در حال دیجیتال در دسترس از طریق یک برنامه می تواند اسکن شده را از طریق پنجره. صوتی خواهد بود جریان را به گوشی های هوشمند از طریق یک بلندگوی بلوتوث.

همان برنامه اجازه می دهد تا علاقمندان به سینما به سفارش پاپ کورن و تنقلات تحویل داده می شود با اجتماعی فاصله در محل. بدون باز کردن-وسایل نقلیه هوایی اجازه خواهد داشت.

“ما در حال حاضر تست شده است و ما می خواهیم به آن را تست و سپس مقیاس این را” Casler گفت. “ما در حال انجام یک کلاسیک فقط برای شروع است.”

Casler می گوید بیشتر در رانندگی-در فیلم در حال برنامه ریزی در جای دیگر پس از این یکی در یک مقیاس بزرگتر. این نرم افزار می توان به پخش تا 1000 خودرو و در رویدادهای آینده او قصد دارد به اجازه بالقوه علاقمندان به سینما رای که فیلم آنها می خواهم برای دیدن.

در طرف غرب Kapolei عوام ارائه یک درایو در فیلم شب به 50 وسایل نقلیه شامل “The Goonies” در شب جمعه شروع و در غروب آفتاب. صدا برای این فیلم پخش خواهد شد از طریق خاص FM ایستگاه رادیویی است.

بلیط برای این رویداد در حال حاضر به فروش می رسد با توجه به Kapolei عوام و 100 درصد از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا هاوایی Foodbank.

“ما می دانیم که بار سخت برای همه در حال حاضر و ما هیجان زده به ارائه چیزی برای جامعه به لذت بردن از” گفت: Todd Hedrick, معاون رئیس جمهور, اجاره و مدیریت املاک از MacNaughton گروهی در انتشار اخبار. “همانطور که با خانواده مجازی ما رقص احزاب keiki مسابقات و در حال حاضر رانندگی در شب فیلم ما ادامه خواهد داد به توسعه امن, خانواده, دوستانه اتفاقات در طول این زمان دشوار در تلاش برای باقی می ماند متمرکز مثبت در جامعه است.”

Kapolei عوام نیز ممکن است ارائه بیشتر در رانندگی-در فیلم در آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net