لوبیا خشک مخمر و کره: در اینجا چیزی است که خریداران در حال خرید در فروشگاه های مواد غذایی محلی

فروشگاه های مواد غذایی در سراسر منطقه سونوما کانتی را تنظیم محدودیت در خرید اقلام مانند بطری آب و محصولات کاغذی به عنوان آنها تجربه یک افزایش در خرید و وحشت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مصرف کننده بسته بندی کالا صنعت که شامل مواد غذایی و تمیز کردن محصولات مواجه است “بزرگترین و سریع ترین تغییر در رفتار خرید تا کنون” با توجه به شرکت تحقیقاتی Nielsen. فروشگاه مواد غذایی صرف کرده مشخصی به عنوان رستوران ها و میله های زندان باید تعطیل در سراسر کشور است.

جیمی داونینگ مدیر کل از پتالوما بازار گفت که این فروشگاه مشتریان اغلب به دنبال آرد مخمر خشک و لوبیا.

در Oliver بازار در کوتاتی, محصولات مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی, دستمال, دستمال مرطوب و “هر چیزی که مردم می تواند استفاده به عنوان کاغذ توالت” در حال فروش و خارج به سرعت مدیر فروشگاه جف Spackman گفت. الیور به مجموعه ای از محدودیت در خرید محصولات مانند مخمر و شکر و الکل, کره, برنج, لوبیا خشک منجمد تولید و بطری آب.

الیور ارائه سالمندان-تنها خرید ساعت هر روز از 6-7 صبح برای ساکنان که بیش از سن 60 یا ضعف سيستم ايمنی. Spackman گفت: این مشتریان شودfa “فوق العاده, درک و سپاسگزار” این فرصت را به ضرب و شتم جمعیت.

Safeway فروشگاه را محدود به تعدادی از ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن محصولات است که هر مشتری می تواند خرید. Costco هدف و معامله گر جو نیز آغاز شده و اجرای این سیاست برای برخی از مواد غذایی و تمیز کردن اقلام است.

برای یک لیست کامل از فروشگاه های تعیین شده با خرید زمان برای سالمندان و یا در خطر مشتریان و همچنین به عنوان انتخاب کنید تا و یا گزینه های تحویل اینجا را کلیک کنید.

برای داستان های بیشتر در مورد کوروناویروس بروید اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>