Drew Brees’ سرود نظرات قرعه کشی واکنش از هم تیمی های دیگران

  • ASSOCIATED PRESS / 2019 New Orleans Saints quarterback Drew Brees smiles after defeating the Indianapolis Colts in an NFL football game in New Orleans.

    اسوشیتد پرس / 2019

    New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees لبخند پس از شکست بارگیریها ایندیاناپولیس در یک بازی فوتبال NFL در نیواورلئان.

NEW ORLEANS >> Drew Brees بود به شدت انتقاد شده توسط همکار با مشخصات بالا ورزشکاران از جمله برخی از هم تیمی های خود در روز چهارشنبه پس از پرستاران کارفرمایی تصریح کرد مخالفت خود را به زانو در طول سرود ملی.

در مصاحبه با یاهو Brees خواسته شد تا دوباره سابق NFL quarterback khezri را در سال 2016 در اعتراض به خشونت پلیس علیه اقلیت ها در آن Kaepernick زانو طول سرود ملی قبل از بازی.

“من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده” Brees آغاز شد و اضافه کرد که سرود ملی او را به یاد پدربزرگ خود که خدمت در نیروهای مسلح در طول جنگ جهانی دوم است. “در بسیاری از موارد آن را به ارمغان می آورد من به اشک فکر کردن در مورد تمام شده است که قربانی و نه تنها در ارتش بلکه برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه است.”

بحرانی در پاسخ به Brees’ اظهارات به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی از یک زن و شوهر عمده ورزشکاران حرفه ای از جمله لس آنجلس لیکرز’ LeBron James و پرستاران ایمنی مالکوم جنکینز.

جنکینز بود Brees’ هم تیمی زمانی که پرستاران برنده سوپر جام در فصل 2009, اما صرف گذشته شش فصل با Philadelphia Eagles قبل از بازگشت به نیواورلئان این offseason.

Brees گفت: او از کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس اما که او را نمی بینیم سرود ملی به عنوان انجمن مناسب برای آن است. در سال 2017 Brees شرکت با تیمی که زانو قبل از سرود ملی اما پس از آن ایستاده بود در اتحاد زمانی که این سرود پخش شد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>