خانه رویایی تحویل

گرتا اندروز-Taylorغرب استرالیا

The custom build by Weststyle.
آیکون دوربینسفارشی ساخت Weststyle. اعتبار: جوئل BARBITTA/عرضه شده است.

صحبت کردن به خانه جدید صاحبان این ساخت سفارشی توسط Weststyle گفت: homebuilding تجربه یک ماجراجویی باور نکردنی به پایان رسید محصول مناسب شیوه زندگی خود را به یک توپ را روی گوه.

آنچه که مورد علاقه خود را بخشی از طراحی و ساخت روند ؟

کار با یک معمار و سازنده و تیم طراحی را به خانه ما مناسب و تمام است که ما می خواستیم در یک 409sqm بلوک.

Weststyle درک و اطمینان به یک محتاط عصبی مشتری که می خواستم مدرن و منظم خانه با پنجره های عریض و احساس از فضا. تمام جلسات طراحی و مثبت بودند و تحریک کننده با بسیاری از سناریوهای مطرح شده قبل از نتیجه گیری رسیده بود.

چه قابلیت های شما پس از در خانه شما ؟

ما می خواستیم یک طرح باز با مقدار زیادی از فضا به حرکت در اطراف با هیچ مانع و یک منطقه زندگی می کنند بزرگ که شد دنج برای دو نفر اما می تواند تابع به عنوان یک مکمل فضا برای خانواده بزرگ شام کباب و sundowners در پاسیو.

ما همچنین می خواستم بزرگ اتاق خواب استاد با عملی مناطق مرطوب به جای معلول امکانات در یک طراحی مدرن.

آیا محل نفوذ طراحی خانه ؟

محل مهم بود; ما نزدیک به راه آهن کلرمونت سه ماهه مغازه های محلی و سواحل برای پیاده روی, اما زمانی که ما در ملاقات با Weststyle تیم ما نیست که یک سبک خاص در ذهن است. ما می دانستیم که چه ما می خواستیم داخلی هر چند به طوری که در سمت چپ این تیم با این فرصت را به ارائه یک مفهوم است که آنها را به چالش کشیده و ما.

چیزی به ما گفت به آن بچسبد و اجازه دهید طراحان در Weststyle ایجاد یک سبک است که به طور معمول, ما نمی خواهد در نظر گرفته شود.

چه توصیه ای به شما برای کسی که به دنبال ساخت ؟

ما ساده و بی تکلف که ما در آغاز این پروژه و مطمئن نیستید در مورد انتخاب, طراحی, تغییرات, شورای, مصوبات همسایه – که نوع از چیزی.

یک بار دیگر Weststyle تیم هدایت بکند و ما از طریق این تجربه را با سهولت و حرفه ای.

توصیه من خواهد بود به عنوان زمان زیادی را با طراحی و انتخاب محصولات, پالت رنگ, برق مناسب-outs لوله کشی و طراحی کابینت که شما نیاز دارید. هرگز لحظه ای تردید به درخواست برای روشن شدن و یا به ایده های خود را – آن را فقط ممکن است کار می کنند.

تماس با ما

Weststyle, 9345 1565

weststyle.com.au

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>