Dr. Anthony Fauci به دریافت افزایش امنیت پس از تهدید با الهام از conspiracists

واشنگتن >> Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی است که تبدیل به یک به طور منظم در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات را دریافت خواهد کرد افزایش امنیت شخصی پس از دریافت تهدیدات پس از درخواست های مکرر برای آمریکایی ها برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس, مقامات گفت.

Fauci شده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صریح ترین حمایت های اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که باید توقیف ملت مدارس کسب و کار مجبور به نگهداری مردم در خانه های خود و ضرب و شتم اقتصاد ایالات متحده.

ساخته شده است که او را به یک هدف از آنلاین پردازان توطئه که متهم Fauci یک دیرین دانشمند و مدنی که در خدمت رئیس جمهور از هر دو طرف در تلاش برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک سال است که در آن رئیس جمهور است و مبارزه برای انتخاب مجدد.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعطا افزایش امنیت شخصی برای Fauci, 79, پس از وزارت دادگستری امضا در درخواست برای عوامل اضافی برای محافظت از او گفته است. الکس آذر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, رشد کرده بود نگران است که تهدیدات علیه دکتر شد افزایش بیشتر این کشور تعطیل در پاسخ به کوروناویروس.

“دیروز پس از توصیه ایالات متحده مارشال خدمات بخش تایید ویژه deputization درخواست از HHS نه HHS-OIG عوامل خاص به ارائه خدمات محافظ برای دکتر Fauci,” وزارت دادگستری گفت: در بیانیه ای با اشاره به دفتر بازرس کل در وزارت بهداشت. واشنگتن پست اولین گزارش های خبری از امنیت افزایش یافته است.

Caitlin Oakley سخنگوی وزارت بهداشت را تایید Fauci را افزایش, امنیت, اما او را به نام “بخشی جدایی ناپذیر از دولت ایالات متحده در واکنش در برابر COVID-19” با اشاره به بیماری ناشی از کوروناویروس.

“در میان دیگر تلاش” او افزود: “او است که منجر به توسعه یک COVID-19 واکسن و او به طور منظم به نظر می رسد در جلسات مطبوعاتی و مصاحبه های رسانه ای.”

Coronavirus می تواند کشتن 100,000 به بیش از 200 ، 000 آمریکایی ها در هفته های آینده. Fauci, همراه با یک همکار وظیفه نیروی, عضو, دکتر دبورا L. Birx تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش مقدار از زمان که کشور باقی خواهد ماند توقیف از طریق پایان این ماه. برخی از ایالت ها مانند ویرجینیا صادر stay-at-home سفارشات که نمی منقضی تا بیشتر به بهار.

این ایده که Fauci مسئول کشور مشکلات — و برای هر آسیب های سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است رنج می برند به عنوان یک نتیجه — سوخت بود در بخشی از یک لحظه طول یک خبر مطبوعاتی که در آن Fauci سر خود را کاهش و لمس پیشانی او به عنوان رئیس جمهور صحبت شد. تصویر رفت و ویروسی آنلاین و جناح راست حامیان تهمت اشاره کرد و آن را به عنوان شواهدی وجود دارد که Fauci به دنبال تضعیف رئیس جمهور.

یک ضد Fauci پست توییتر در هفته گذشته گفت: “متاسفم لیبرال اما ما اعتماد ندارند Dr. Anthony Fauci.”

هشتگ #FauciFraud استفاده شده توسط بیش از 70 حساب توییتر برخی از ارسال صدها بار در روز با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز. انتقاد از Fauci همچنین از پیشرو محافظه کار صدا و حامیان مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله تام Fitton جمهور قضایی تماشای یک گروه محافظه کار; بیل میچل میزبان راست آنلاین بحث نشان می دهد “YourVoice امریکا”; و شیوا Ayyadurai که به دروغ ادعا می شود مخترع ایمیل.

Fauci شده و هدفمند توسط برخی از رئيس جمهور حامیان حتی اگر تهمت خود را ستایش کرده است ، در طول چهار جلسه هنگامی که خبرنگار پرسید: در مورد Fauci را امنیت شخصی رئیس جمهور گفت: “او نمی نیاز به امنیت است. همه او را دوست دارد.”

در واقع Fauci به دست آورده ستایش دیگران از بسیاری از کارشناسان پزشکی و مقامات بهداشت عمومی برای اغلب تیره و تار ارزیابی از تهدیدات مواجه ایالات متحده از coronavirus — حتی گاهی در تناقض رئیس جمهور rosier چشم انداز.

برای هفته Fauci سخنان در تلویزیون و در خانه ایستاده بود در تضاد به تفسیر از مغلوب ساختن پیشی جستن شدیدترین حامیان در فاکس نیوز که منجر میزبان بارها و بارها ادعا کرد که دموکرات ها بر رسانه های خبری و کارشناسان بهداشت عمومی شد inflating تهدید ویروس.

پس از ویروسی تصویری از Fauci کاهش سر خود را آنلاین حملات علیه او افزایش یافته است. 7-سال-ایمیل که او نوشت به یک دستیار سابق وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون آنلاین ارسال شده توسط آمریکا متفکر محافظه کار وبلاگ. در ایمیل Fauci ستایش کلینتون برای او استقامت در طول جلسات به سال 2012 حملات ایالات متحده مرکب در بنغازی لیبی. وبلاگ پیشنهاد دروغ که ایمیل ثابت کرد که Fauci بخشی از یک گروه مخفی که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن.

در چند روز گذشته رئیس جمهور تا حد زیادی به تصویب رسید Fauci را بیشتر وخیم هشدار در مورد خطرات ناشی از گسترش ویروس. در روز سه شنبه تهمت آن را به نام “بزرگ ملی محاکمه بر خلاف هر که ما تا کنون با آن مواجه قبل از” و تکرار Fauci زبان مورد نیاز برای به حداقل رساندن آن گسترش یافته است.

“این یک موضوع از زندگی و مرگ, رک و پوست کنده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارائه یک ارزیابی هشیارانه از این بیماری همه گیر را اثر. “این یک موضوع مرگ و زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>