ده ها تن از وسایل نقلیه به سرقت رفته از نمایندگی در منطقه خلیج غارت

پلیس در حال شکار تظاهر کنندگان که به سرقت برده و ده ها تن از نام تجاری جدید اتومبیل از یک سن لیندرو فیات کرایسلر جیپ نمایندگی برخی از فوق العاده به وسایل نقلیه پارک شده به روشن شدن مسیر را به خروج.

در میان 50 یا بیشتر خودروهای به سرقت رفته بودند تقریبا در هر یک از نمایندگی های بالا پایان دوج چلنجر SRT Hellcats که فروش حدود 90000 دلار در هر.

سن لیندرو پلیس سرهنگ تد هندرسون گفت: جمعه شب که 20 تا 25 خودروهای بازیافت شده است, از جمله شارژر و چلنجر Hellcats, جیپ Wranglers و کامیون وانت. برخی از آنها آسیب دیده است.

هندرسون گفت که بازداشت شده اند ساخته شده تا کنون اما پلیس در حال بررسی تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان دادن افراد درگیر در دزدی. آنها همچنین بازجویی از ساکنان زندگی در نزدیکی که در آن وسایل نقلیه یافت شد و برای چک کردن دوربین های دیجیتال در این منطقه است.

بی باک غارت یکشنبه رخ داده است که عمدتا صلح آمیز راهپیمایان در چندین منطقه خلیج شهرستانها اعتراض به مرگ جورج فلوید, مینیاپولیس مرد که کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25. وجود دارد هیچ چیز مسالمت آمیز اما در مورد شورش که با هجوم کارلوس Hildago نمایندگی در مارینا بلوار.

روز دوشنبه در سن لیندرو پلیس دستور داد یک وضعیت اضطراری از طریق ژوئن 8 با یک حکومت نظامی در اثر از 6 بعد از ظهر تا 5 صبح

“حوادث در مینیاپولیس باید دوباره باز پیر خام زخم و ما مجبور به مقابله با بی عدالتی اجتماعی است که نیاز به خطاب” رئیس جف خانواده سلطنتی تودور نوشت: در وزارت Facebook صفحه. “کسانی که اعتراض مسالمت آمیز را آغاز کرده اند که گفتگو. اما کسانی که غارت کرده اند و stoked خشونت در جامعه ما در حال صدمه زدن به آن تلاش کنند.”

با توجه به KPIX CBS 5, غارتگران نزدیک Hildago نمایندگی پس از غارت تقریبا هر قفسه نایک ترخیص کالا از فروشگاه در سراسر مارینا بلوار.

Hildago اول دستور داد کارکنان برای جلوگیری از ورود با اتومبیل های پارک شده اما سپس گفت: آنها را به خارج.

او گفت KPIX CBS 5 که دزدان به داخل ساختمان را شکست و به دست اورد دسترسی به یک کلید امن است. کلید fobs به احتمال زیاد هدایت آنها به وسایل نقلیه مربوطه.

که در آن نقطه یک هرج و مرج صحنه آشکار شد. تظاهر شکست اتومبیل آنها رانندگی به پارک وسایل نقلیه را به حرکت آنها را از راه. دوج شارژر و رقبا پوست کنده از سوزاندن لاستیک به عنوان آنها به سرعت از نمایندگی. یک عجوزه رانده شد و مستقیم از طریق شیشه ای نمایشگاه پنجره.

“ما خواستار محاکمه پلیس و آنها بیش از حد شلوغ” هیدلگو گفت: CBS 5. “آنها نمی تواند پاسخ دهد. بنابراین شما می دانید … .”

(توجه داشته باشید: تصویری شامل زبان صریح و روشن.)

“این یک علت برای کسی. این فقط بد دزد. آن را وحشتناک” گفت: هیدلگو. “این است که تروریسم داخلی بر آورده به افرادی که کار می کنند. که درست نیست.”

Hildago گفت: آسیب رنج می برد توسط نمایندگی صدمه دیده خواهد شد 100 مردم او را استخدام کرده که در حال حاضر تلاش شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

نمایندگی و فروشگاه نایک بودند نه تنها کسب و کار غارت و آسیب دیده توسط غربت lawless باند. یک San Leandro خارج شده و ویندوز شد و شکست آن قفسه های خالی و آتش است.

در میان فروشگاه های دیگر غارت و/یا تخریب شد دیدن آب نبات مترو ساندویچ فروشگاه Burlingame کت کارخانه و یک طراح کفش انبار.

مایک Moffitt است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] توییتر: @Mike_at_SFGate

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>