مرکز شهر روز سنت پاتریک بلوک لغو بیش از coronavirus نگرانی

مورفی Bar & Grill امروز اعلام کرد آن است که لغو آن سالانه 32 روز سنت پاتریک بلوک بیش از نگرانی از گسترش این رمان coronavirus.

همین مورفی, نوار صاحب گفت که او و همسرش تصمیم پس از “مبارزه با آن” برای هفته ها و بحث در مورد آن با دولت و وزارت بهداشت.

“این چنین محبوب و سرگرم کننده رویداد — من فقط فکر نمی کنم آن چیزی که حق انجام” مورفی گفت. “ما احتمالا از 150 نفر برای ما که روز و من نمی خواهم برای قرار دادن آنها در معرض خطر است. به علاوه مردم است که وجود دارد (حضور) … این همه شانه به شانه. آن را مانند مردم ایستاده شش فوت از هم جدا است.”

مورفی گفت: از آن خواهد شد اولین بار بلوک که او تخمین زده تساوی بیش از 10000 نفر لغو شده است.

“این می تواند یک شوت که چیزی اتفاق می افتد یا نمی افتد اما ما تصمیم گرفتیم شما می دانید بهتر است به خطا در سمت امن بودن” او گفت:.

این رویداد صفحه در نوار وب سایت که شامل یک تایمر شمارش معکوس برای روز سنت پاتریک در 17 مارس بود که هنوز هم فعال است که از این بعد از ظهر. این آگهی در وعده ناهار در رستوران و پارکینگ در سراسر خیابان و یک “keiki عادلانه است.” آن وقایع را قبل از یک بلوک که مسدود شده اند Nuuanu خیابان و تجاری خیابان.

نوار هنوز هم می شود باز روز و شب از روز سنت پاتریک ،

“ما هنوز هم می خواهید یک مهمانی, اما آن را فقط نمی خواهد بود کاملا به عنوان بزرگ” مورفی گفت.

53 و سالانه رژه سنت پاتریک در Waikiki در حال اجرا پایین Kalaukaua خیابان از قلعه DeRussy به Kapiolani پارک به نظر می رسد به اجرا به عنوان برنامه ریزی شده. رژه اجرا خواهد شد در حدود 90 دقیقه شروع در ظهر و شامل 800 شرکت کنندگان “از جمله سازمان های جامعه, راهپیمایی باند, گروه های از ارتش و keiki از مدارس.”

“مگر در مواردی که دولت خاموش ما را برای برخی از دلیل ما در حال برنامه ریزی در انجام ما رژه گفت:” مت مک کانل از دوستان از سنت پاتریک در هاوایی است. “ما امیدواریم که به برخی از شادی برای برخی از مردم و (به آنها) یک دلیل برای لبخند شما می دانید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im