مرکز شهر پتالوما تحول همچنان با مسکن توسعه خرده فروشی

یک 182-واحد مرکز شهر پتالوما پروژه مسکن که نیز از ویژگی های فضای خرده فروشی گذشت تصویب نهایی آن مانع هفته گذشته به پیوستن به یک تعداد انگشت شماری از ورودی پروژه هایی که تبدیل خواهد شد تا حد زیادی بی ثمر بخش از شهرستان سونوما دومین شهر بزرگ.

کومه علف خشک Pacifica پروژه نشسته در چهار هکتار در نزدیکی پتالوما رودخانه تبدیل حوضه و محدود در هر طرف شرق واشنگتن Weller, Copeland و شرق D خیابان. ورودی سه – چهار-داستان مخلوط با استفاده از توسعه است که فقط در یکی از رشته ای از تغییرات ساکنان را ببینید در امتداد کشش در مرکز شهر در کنار تبدیل حوضه این سال است.

این شهر برنامه ریزی کمیسیون به تازگی تایید شده طرح نهایی عناصر پاکسازی راه را برای انبار کاه Pacifica پروژه برای پیوستن به یک تخته سنگ از قریب الوقوع پتالوما تحولات است.

Adobe جاده کارخانه شراب سازی به تازگی شکست زمین در آن اتاق مزه و سرگرمی فضایی که به صورت پتالوما رودخانه در گوشه ای از C و خیابان ها و تبلیغ به عنوان یک پتانسیل منطقه ای مقصد.

در تبدیل حوضه خود را به آرامی در حال گسترش floathouse پروژه با هدف تکمیل ساخت و ساز از آن شناور اسکله برای قایق و رودخانه تفریح و سرگرمی این, تابستان, وابسته به جامعه کمک های مالی. حتی بیشتر دگرگون خواهد شد رودخانه مدتها در انتظار لایروبی انتظار می رود برای شروع در اوایل ماه ژوئن است. پروژه حذف خواهد شد 17 سال از گل و لای ایجاد می کند و امیدوار است به طرز چشمگیری بهبود پتالوما رودخانه مبتنی بر تفریح و گردشگری اقتصاد.

کومه علف خشک Pacifica توسعه نیز به زودی پیوست همسایه مخالف Copeland خیابان پس شورای شهر تصمیم هفته گذشته اجازه می دهد تا یک 405-واحد مجتمع آپارتمانی در پشت مرکز شهر هوشمند ایستگاه.

تاریخ شروع خاص هنوز نهایی شده است اما ساخت و ساز بود که قبلا تخمین زده شده برای شروع در دو تا سه سال است. توسعه دهنده Pacifica شرکت درخواست برای مجوز و برنامه های بهبود در این تابستان با توجه به کارکنان شهرستان گزارش.

Pacifica شرکت متعهد به قیمت 27 واحد در کم و بسیار کم رای به عنوان مورد نیاز شهرستان را inclusionary سیاست مسکن. این پتالوما فرمان نیاز توسعه دهندگان مسکن به کنار 15 درصد از واحد های کم درآمد اجاره و یا پرداخت هزینه به سمت یک شهر تحت کنترل صندوق مسکن.

بسیار کم درآمد در سونوما کانتی اشاره به کسانی که درآمد $54,000 و کمتر و کم درآمد کلاه در $86,000 به عنوان مشخص شده توسط وزارت مسکن و توسعه شهری است.

یک جاده دو بخش کردن توسعه اتصال Copeland خیابان به Weller خیابان و جدا دوچرخه خط را خط شرق D خیابان. علاوه بر این توسعه شامل دو حیاط دو فضای باز مناطق و سه پارک کوچک. بیش از 250 فضاهای پارکینگ را شامل می شود در هر دو گاراژ و در خیابان محیطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de