داگلاس باقی می ماند دسته 2 طوفان یک شبه آن را به عنوان نزدیک هاوایی; کائوآئی تحت طوفان گرمسیری دیده بان

طوفان داگلاس کمی تضعیف شد و یک شبه اما همچنان خطرناک دسته 2 طوفان در شرق جزیره بزرگ در اوایل صبح روز شنبه تهدید کل هاوایی جزیره های زنجیره ای در این آخر هفته.

اوآهو, مائوئی, شهرستان و جزیره هاوایی باقی می ماند در زیر طوفان دیده بان در حالی که از کائوآئی و Nihau در حال حاضر تحت یک طوفان گرمسیری دیده بان.

داگلاس بود 440 مایلی شرق هیلو و 645 مایلی شرق-جنوب شرقی از هونولولو با حداکثر پایدار باد 105 مایل در ساعت در حال حرکت غرب-شمال غرب در 18 mph مرکزی اقیانوس آرام طوفان مرکز گفت: در ساعت 5 به روز رسانی امروز. طوفان نیروی باد گسترش تا 25 مایل از مرکز و گرمسیری-طوفان-نیروی باد گسترش تا 105 مایل است.

پیش بینی انتظار می رود داگلاس به “خطرناکی نزدیک به و یا بیش از” جزایر شروع امشب از طریق پنج شنبه شب.

“عبور نزدیک از داگلاس به ارمغان می آورد یک تهدید سه گانه از خطرات از جمله اما نه محدود به آسیب رساندن و وزش باد و جاری شدن سیل, بارش باران و خطرناکی بالا گشت و گذار به خصوص در امتداد شرقی سواحل” طوفان مرکز گفت.

“پیش بینی مسیر داگلاس خواهد بود در نزدیکی اصلی جزایر هاوایی اواخر امشب از طریق پنج شنبه شب” گفت: پیش بینی. “تضعیف تدریجی است که انتظار می رود از طریق آخر هفته. اما داگلاس هنوز هوا به نزدیکی قدرت طوفان هنگامی که آن را نزدیک جزایر.”

خدمات ملی آب و هوا در هونولولو نوشته شده است چند هشدار و مشاوره های پیش از داگلاس از جمله:

>> “شدید بارندگی امکان پذیر خواهد بود به ویژه در دامنه های بادگیر. سیل خیز جاده ها و دیگر مناطق کم دروغ ممکن است بسته به علت افزايش رواناب و سرشار جریان است. مناطق شهری ممکن است بیشتر قابل جاری شدن سیل و خسارت به اموال با توجه به سریع رواناب.” سازمان دیده بان برای Kauai Niihau و اوآهو از پنج شنبه صبح در سرتاسر دوشنبه بعد از ظهر و برای Kahoolawe, رواق, مائوئی, مولوکای و جزیره بزرگ از این عصر در سرتاسر دوشنبه بعد از ظهر

>> بالا گشت و گذار اخطار از 6 صبح امروز تا 6 صبح دوشنبه به شرق و رو به سواحل مولوکای مائوئی جزیره بزرگ و Kahoolawe. خدمات آب و هوا پیش بینی “خطرناکی بزرگ شکستن امواج از 15 به 25, پا, با گشت و گذار افزایش پنج شنبه صبح و اوج شنبه شب از طریق پنج شنبه. آب اقیانوس را افزایش بیش از خط ساحلی ممکن است باعث آسیب به جاده و دیگر زیرساخت های ساحلی. جریان های قدرتمند خواهد بود در حال حاضر در اکثر سواحل است. بزرگ شکستن امواج و جریان قوی ممکن است تاثیر بندر ورودی و کانال ها باعث به چالش کشیدن قایق دست زدن.”

>> طوفان هشدار برای هاوایی دریایی آبهای فراتر از 40 مایل دریایی به 240 مایل دریایی از جمله بخشی از Papahanaumokuakea دریایی ملی بنای تاریخی در شرق فرانسه, ناوچه Shoals.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net