داگلاس در حال حرکت در امتداد دریایی بنای تاریخی Papahanaumokuakea

طوفان داگلاس گذشت شمالی از اصلی جزایر هاوایی در روز یکشنبه و روز دوشنبه در حال حرکت بود همراه Papahanaumokuakea دریایی یادبود ملی از راه دور شمال غربی هاوایی جزیره های زنجیره ای.

هاوایی ساکنان dodged چه آب و هوا مقامات تماس نزدیک تاریخی تماس بگیرید زمانی که داگلاس گذشت نزدیک به 30 مایلی شمال اوآهو در روز یکشنبه.

از 5 بعد از ظهر دوشنبه طوفان شده بود کاهش از یک طوفان به طوفان گرمسیری با حداکثر پایدار باد 70 مایل در ساعت. داگلاس حدود 255 کیلومتری غرب-شمال غرب Lihue و 200 مایلی شرق-
در جنوب شرقی فرانسه ناوچه Shoals سفر شمال حدود 17 مایل در ساعت.

یک طوفان گرمسیری هشدار باقی مانده است در اثر دوشنبه شب برای بخش های Papahanaumokuakea — از Nihoa به Maro صخره. علاوه بر این یک طوفان گرمسیری دیده بان باقی مانده در اثر برای این منطقه از Maro صخره به Lisianski.

یک طوفان گرمسیری هشدار به معنی طوفان گرمسیری شرایط انتظار می رود در آینده 12 تا 24 ساعت و یک طوفان گرمسیری دیده بان به معنی طوفان گرمسیری شرایط ممکن است ظرف 36 تا 48 ساعت.

“ما در حال نگه داشتن انگشتان ما عبور” گفت: Athline, Clark, NOAA سرپرست Papahanaumokuakea دریایی یادبود ملی. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر طوفان است.”

Papahanaumokuakea خانه را به هزاران گونه از ماهی ها و حیات وحش در معرض خطر در بر داشت هیچ جای دیگری بر روی زمین جشن سالگرد 10 به عنوان یک تعیین شده در میراث جهانی در این ماه.

کلارک گفت: برخی از پرسنل مستقر در میدوی و کوره atolls در شمال غربی پایان این بنای تاریخی که داگلاس انتظار می رود به سرعت به افسردگی گرمسیری زمان آن می رسد آن مناطق. مقامات خواهد, اما نگه داشتن چشم در ناوچه فرانسوی Shoals است که به حیات وحش فراوان و یکی از مهم ترین صخره های مرجانی سیستم در این بنای تاریخی است.

این خدمات شیلات و حیات وحش در حال همکاری با سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت و وزارت امور خارجه برای نظارت بر هر گونه اثرات بالقوه در منطقه با توجه به USFWS سرپرست Jared آندروود.

“در حالی که آن را نمی seabird تودرتو فصل در Papahanaumokuakea وجود دارد می تواند اثرات فوری برای لاک پشت های دریایی و راهب مهر و موم که در حال تودرتو و pupping در حال حاضر” نوشت آندروود در ایمیل. “همه زمینی گونه تحت تاثیر قرار خواهد اگر ما از دست دادن جزایر و یا بخش هایی از جزایر به فرسایش مانند طول طوفان Walaka. دریایی منابع نیز می تواند تحت تاثیر قرار به عنوان آنها در سال 2018 است.”

در اکتبر 2018 طوفان Walaka یک دسته 3 طوفان پاره پاره از طریق این بنای تاریخی به طور مستقیم عبور بیش از ناوچه فرانسوی Shoals پاک کردن شرق جزیره تودرتو سایت برای تهدید لاک پشت های سبز دریایی و جاری شدن سیل در لانه های تودرتو پرندگان دریایی در حالی که جارو دور پوشش گیاهی است.

NOAA دانشمندان از بازگشت از سفر به این بنای تاریخی در تابستان گذشته کشف شده است که جذبه ریف قبلا یکی از زیبا ترین و متنوع صخره های دریایی در جزایر, حال تبدیل شدن به یک زمین بایر از مرجان, قلوه سنگ.

آب و هوا مقامات دوشنبه همچنین گفت: طوفان داگلاس نزدیک ترین طوفان آمده است به اوآهو برای بیش از 60 سال — حتی نزدیک تر از طوفان Dot در سال 1959.

با توجه به داده های اولیه از طوفان شکارچیان و آب و هوا رادار مرکز داگلاس گذشت حدود 30 مایلی شمال Kahuku در مورد 7 p. m. روز شنبه. این به نظر می رسد نزدیک تر از طوفان نقطه که گذشت در مورد 60 مایلی جنوب غربی Waianae سواحل اوآهو قبل از ریزش زمین در کائوآئی در ماه اوت سال 1959.

طوفان گرمسیری-نیروی باد فقط در حدود 10 کیلومتری اوآهو شمالی, نکته با توجه به ماهواره و رادار و هواپیماهای شناسایی اطلاعات.

خوشبختانه مقامات گفت: داگلاس مواجه باد برشی آن را به عنوان نزدیک جزایر که در سمت چپ طوفان آهنگ طی آن غرب-شمال غرب مسیر نگه داشتن بدترین طوفان اثرات فقط دریایی از تمام جزایر.

کمترین مقدار بارندگی ثبت بیش از 24 ساعت پایان ساعت 8 صبح روز شنبه شد 5.16 اینچ در Puu Kukui در Maui County; 3.69 اینچ در Kapahi کائوآئی شهرستان و 2.76 اینچ در Punaluu در اوآهو. سرعت باد رسیده به 70 مایل در ساعت در Nene کابین در جزیره هاوایی; 69 مایل در ساعت در Kula, مائوئی; 55 مایل در ساعت در Kuakoala در اوآهو; و 39 مایل در ساعت در پارس شن و ماسه کائوآئی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>