دو پیروزی برای مونتگمری فوتبال در NorCal حذفی افتتاحیه

مونتگمری دبیرستان دختران و پسران تیم فوتبال لگد کردن NorCal منطقه ای مسابقات با بازگشت به عقب shutout برنده سه شنبه شب در سانتا رزا.

دوم-کشت مونتگمری دختران (19-4, 10-2 شمال خلیج لیگ-بلوط بخش) باز شب توسط مسلط هفتم-کشت بنوا مسیحی دبیرستان از ساکرامنتو (15-3-1, 9-1 سیرا دره کنفرانس) در نیمه اول به کروز به یک پیروزی 5-0 در بخش سوم مسابقات است.

“ما تا به حال پنج یا شش عکس در اوایل و هیچ یک از آنها در رفت. ما فقط نگه داشته تیراندازی” Vikings سر مربی پت مک دونالد گفت. “آنها یک تیم خوب خود دروازه بان ساخته شده برخی از صرفه جویی — اما راستش ما خوب جرم … و ما احساس راحت است.”

وایکینگ ها بیرون آمد تهاجمی در جرم به ثمر رساند و به عنوان Abria Brooker قرار داده و خودش را در موقعیت خوبی در مقابل خالص به آمده تا با یک جهش و کسب اولین شمارش.

مونتگمری دوباره پشت خالص به عنوان بوستون Girman گذشت به انتظار Noemi مونرو که در زمان یک شوت خارج از جعبه افزایش یافت که دور از بازيكنان.

وایکینگها در یک رول و ادامه داد: به ثمر رساند دیوانگی با یک گل از Micky روزنبام که به ثمر رساند یک بازگشت و پس از آن مونتگمری اضافه شده و در عین حال یکی دیگر از هدف این یکی گلپر Barragan که سر توپ در کردن از یک ضربه کرنر برای 4-0 شود در حاصل کار دو تیم.

مونتگمری نگاه در کنترل کامل در نیمه دوم و اگر چه بسیاری از وایکینگها’ شات تلاش نمی تبدیل 20 دقیقه به نیمه Kalani گونزالس به ثمر رساند در بازگشت از ناتالی Wilmarth شات تلاش برای پنجمین و هدف نهایی است.

وایکینگ ها پیش برای پنج شنبه شب دور نیمه نهایی که در آن آنها خواهد شد میزبان ششم-کشت برادران مسیحی تیم از ساکرامنتو. شاهین ناراحت سوم-کشت سانتا کروز 1-0 در روز سه شنبه.

فوتبال پسران

مونتگمری 6, شراب شیرین مجارستان 0

دوم-کشت Vikings تیم پسران به دنبال دختران’ پیروزی بزرگ با یک دقیقه خود را شکست داد و هفتمین کشت شراب شیرین مجارستان از لودی (ابهامزدایی) در این بخش من NorCal مسابقات است.

ورود سه شنبه شب شکست نخوردگان وایکینگ پسران متکی بود یک پیوند قوی برای متراکم کردن 23 برد و کسب NBL-بلوط عنوان با 9-0-1 در لیگ برتر و سواحل شمال بخش عنوان آنها به دست آورده شنبه.

مونتگمری باز مطابقت با صدای بلند به عنوان Zach trish witkowski رو نگه دارید توپ آرام بالا سمت راست حاشیه و فشرده آن را به گوشه پایین سمت راست هدف است.

“من می دانم که ما به ثمر رساند در دقیقه دوم یا چیزی, اما این می تواند بسیار راحتی است آنها را 1-0,” Vikings سر مربی جان Schwan گفت. “ما آنها را دیدم که دو هدف فرصت های مناسب در خارج از دروازه و هر دو بار ما کبوتر و یک در مقابل یک دفاع کرد. ما می دانستیم که ما نیاز به تیز وجود دارد و ما نیست اما ما تا به حال به اندازه کافی هجومی به برخی اهداف است.”

بقیه نیمی نبرد برای در اختیار داشتن تا آخرین سه دقیقه زمانی که trish witkowski کنترل یک ricocheting توپ در جعبه و تغذیه آن را به جک Medin برای هدف آسان.

Trish witkowski به دنبال آن است که تا ثانیه بعد با برخی از خوب رفت و آمد در جعبه و یک شات زیبا در سراسر حافظ بدن دوم خود نمره از شب.

“بچه های شگفت آور مرد. منظورم این است که شما برگردید به گل دوم او به ثمر رساند وجود دارد; آن هودینی عمل می کنند. سه بچه هم توپ و او را لمس می کند و چرخش و همه از ناگهانی او همه به تنهایی در هدف. بدیهی است که ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس و برکت به او در کنار ما, اما وجود دارد بسیاری است که اتفاق می افتد قبل از ما دریافت توپ وجود دارد” Schwan گفت.

شش دقیقه از نیمه دوم trish witkowski تکمیل کلاه ترفند با ضربه زدن در یک جهش کردن یک شات از تلاش Drayden پونته.

وایکینگ ها ادامه داد: به نمره به عنوان پونته در بر داشت هدف در یک trish witkowski کمک و برادن linda freeman به دست آورده ششم و نهایی شمارش به سیمان پیروزی.

مونتگمری حرکت به میزبان سوم-کشت بلارمین کالج دبستان از سن خوزه در پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im