همین Shula, winningest مربی در فوتبال حرفه ای تاریخ می میرد در 90

همانطور که برای تاسف Shula قرار نیست برنده شدن در یک کاسه فوق العاده با مارینو در بالای لیست. آنها با هم برای 13 سال و مارینو شد پرکار ترین رهگذر در تاريخ NFL اما او با بازی در تنها یکی از مسابقات قهرمانی آسیا تیم — در سال 1984 فصل دوم خود را.

Shula متولد Jan. 4, 1930 و مطرح در اوهایو, اوهایو. او با بازی در حال اجرا پشت در جان کارول در دانشگاه کلیولند و cornerback در جوانب مثبت برای هفت فصل با کلیولند بالتیمور و واشنگتن است. او وارد مربیگری به عنوان دستیار در ویرجینیا در سال 1958.

قبل از دهه 1970 با پیروزی میامی Shula به حال شهرت به عنوان یک مربی که رونق در طول فصل به طور منظم اما نمی تواند برنده این بازی بزرگ است.

Shula جوانترین سر مربی در NFL تاریخچه زمانی بالتیمور کلت استخدام او در سال 1963 در سن 33. بارگیریها به پایان رسید 12-2 فصل بعد و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان در لیگ غالب تیم.

اما آنها را از دست داده 27-0 به کلیولند در عنوان بازی و برای چند سال آینده ادامه به آمده تا کوتاه.

تحقیر شد بزرگترین در سوپر جام به پایان سال 1968 فصل است. بارگیریها steamrolled از طریق NFL اتمام 13-1 و outscoring مخالفان توسط تقریبا 3-1 حاشیه. پس از خرد کردن Browns 34-0 در عنوان آنها قریب به اتفاق علاقه مندی به شکست جت از تازه بدوران رسیده AFL که از دست داده بود دو سوپر کاسه.

اما کلت از دست 16-7 دمیدن متعدد به ثمر رساند فرصت و اجازه می دهد جت کارفرمایی جو Namath برای کنترل بازی.

نتیجه این است که هنوز هم در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بزرگترین ناراحت در فوتبال حرفه ای و سابقه آن کمک به Shula خروج پس از سال 1969 فصل است. در سال 1970 پس از NFL-AFL ادغام Shula پیوست دلفین چهارم-سال AFL تیم توسعه که رفته بود 3-10-1 سال قبل است.

میامی بهبود یافته به 10-4 در فصل اول خود را ساخته شده و برگشتی برای اولین بار و در سال 1971 دلفین ها رسیده سوپر باول قبل از از دست دادن به دالاس. فصل بعد زمانی که میامی در زمان 16-0 رکورد به سوپر باول در برابر واشنگتن Shula عنوان میراث خود را در خط.

“اگر ما تا به حال برنده 16 بازی در یک ردیف و از دست رفته سوپر باول آن شده اند که یک فاجعه به خصوص برای من,” او گفت: در سال 2007 ، “که من سوم سوپر باول از دست دادن. من 0-2 در سوپر کاسه و مردم همیشه به نظر می رسید به ارمغان می آورد که تا: ‘شما نمی توانید برنده شوید یکی از بزرگ.'”

دلفین ها ضرب و شتم Redskins 14-7 و سپس تکرار و به عنوان قهرمانان سال بعد از ضرب و شتم توسط مینه سوتا در عنوان بازی.

Shula پشتیبانی از بسیاری از سازمان های خیریه. به همین Shula, پایه تشکیل شده در درجه اول برای کمک به تحقیقات سرطان پستان تاسیس شد به عنوان یک ادای احترام به خود و همسر اواخر دوروتی. آنها ازدواج کرده بودند برای 32 سال و افزایش پنج فرزند قبل از او درگذشت در سال 1991. Shula ازدواج مری آن است. در طول یک bye هفته در سال 1993.

پس از Shula بازنشسته زن و شوهر گسترده سفر. او همچنین مبارزه با نوه خود را به از دست دادن همسر خود را در gin, خواندن, جان گریشام رمان و سقوط در خواب, مشاهده اواخر شب تلویزیون.

Shula قدیمی ترین پسر دیوید مربی این Cincinnati Bengals از 1992-96. زمانی که سینسیناتی بازی میامی در سال 1994 آن را نخستین بار در ورزش حرفه ای است که یک پدر و پسر با هم روبرو شدند به عنوان سر مربیان است.

همین برنده 23-7. یکی دیگر از پسر مایک یک دیرین NFL دستیار مربی و سر مربی در آلاباما در 2003-06.

Shula جان سالم به در با همسر دوم خود دو پسر و سه دختر.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

___

دنبال استیون شراب در توییتر http://twitter.com/Steve_Wine

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de