غالب جوکوویچ مسابقات به دبی نداد

Novak Djokovic has beaten Karen Khachanov in straight sets to reach the semi-finals in Dubai.
آیکون دوربیننواک جوکوویچ مورد ضرب و شتم قرار کارن Khachanov در مجموعه های مستقیم برای رسیدن به نیمه نهایی در دبی.

نواک جوکوویچ طولانی خود را شکست نخوردگان شروع این فصل به کامل 16-0 روز پنج شنبه پس از یک غالب 6-2 6-2 برنده بیش از کارن Khachanov برای رسیدن به دبی نیمه نهایی.

جهان شماره 1 تا به حال با آن مواجه شکستن نقطه در مسیر به گذشته-هشت مرحله این هفته و در مجازات فرم در برابر روسیه Khachanov سقوط کرد که به صرب در صرف 66 دقیقه است.

32-در سال جوکوویچ را در Gael Monfils در آخرین چهار که کاسته گذشت همکار فرانسوی ریچارد گاسکوئت 6-3 6-3 به رکورد 12 بازی متوالی برنده در تور است.

جوکوویچ رقابت در دبی برای اولین بار پس از سال 2016 در حال حاضر ساخته شده چهار در امارات نه بار از 11 ظاهر.

“من قطعا احساس خوب و بازی واقعا خوب,” او گفت:.

“من دوست دارم بازی شب جلسات شرایط کاملا متفاوت به روز و چند روز وجود دارد کاملا بسیاری از وزش آن را آسان برای پیدا کردن ریتم در خدمت و groundstrokes.

“بازی سخت برای کارن من فکر می کنم او می تواند انجام دهد خیلی بهتر از آنچه که او انجام داده است امشب آن را در طول روز خود را.”

پیش از آن در روز Stefanos Tsitsipas گفت که او نمی خواهد اجازه دهید خستگی راه پیشنهاد خود را برای دومین دوره متوالی به فینال ظاهر در دبی.

جهان شماره 6 مورد نیاز دو ساعت و 22 دقیقه به نبرد گذشته Struff 4-6 6-4 6-4 و راه اندازی یک نیمه نهایی در برابر انگلیسها دن ایوانز.

Tsitsipas که با موفقیت خود دفاع مارسی عنوان در روز یکشنبه دنبال خواهد شد به گسترش فعلی خود را به پیروزی از هشت بازی در یک ردیف زمانی که او طول می کشد در ایوانز برای اولین بار.

“من احساس می کنم کمی خسته وقتی که من شروع به بازی [در برابر Struff]. فقط نمی تواند تحت فشار قرار دادن خودم. که نشانه ای از خستگی. علاوه بر این که من هنوز موفق به پیدا کردن راه هایی برای مبارزه گفت:” 21 ساله Tsitsipas.

“این نمی تواند بهانه ای حتی اگر من از دست دادن که من خسته شده بود. این بهانه ای. من باید مسئول آن است. این ناتوانی است که من به مراقبت از. من باید آماده برای هر مسابقه است.”

ایوانز رسیده اولین ATP 500-سطح نیمه نهایی کار خود را با سختی 6-2 7-6 (11-9) موفقیت بیش ششم-کشت آندره Rublev زودتر در مرکز دادگاه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im